2. Portugalia – opinie o hotelach

Portugalia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Portugalii

• Miramar Hotel Spa & Apartments

Nazaré, Portugalia

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja b ok, choc wydaje sie ze daleko od plazy - b proste zejscie 15 min ( podejście nie sprawia klopotu :)) Bylo czysto i choć widać że stary budynek pokój był beż zarzutów. Aaaa i w naszym pokoju nie bylo balkonu co nam w ogóle nie przeszkadzalo. Śniadanie moim zdaniem słabe ale do przeżycia. Jest basen, który nie jest brodzikiem jak to bywa vs zdjęcia- fajnie położony. Mozna przy nim usiąść bo obok jest hotelowa restauracja. Nie ma parkingu ale można bezpłatnie parkować wszędzie byleby nie zastawiać wyjść. Ogólnie b ok, dla mnie idealne miejsce na nocleg na trasie Porto - Lizbona

Sylwia Polska
  • Chalé Seixal - Sea View

Seixal, Portugalia

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Przestronny, wygodny dom z widokiem na ocean i wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami. Ma własny parking, co na Maderze jest przywilejem, blisko do plaży, a największy w Seixal sklep (to mała miejscowość, także i ten największy nie jest duży) naprzeciwko. Dużo miejsca do odpoczywania, czytania, wspólnego spędzania czasu: balkon, ganek, taras, leżaki, krzesełka, stoliczki, grill... Do dyspozycji parasole gdyby padało i małe krzesełka - leżaczki na plażę. Dużo zalet można by jeszcze wymieniać, po prostu bardzo fajne miejsce

• Negatywna część opinii

Dom jest nieco ciemny, nie ma dużych okien, przez które wpadałoby słońce. W ciepłych miesiącach to na pewno zaleta, bo nie będzie w środku gorąco.

Rafał Polska
  • Dear Faro - Guest House

Faro, Portugalia

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Nowoczesne i funkcjonalne pokoje blisko centrum i dworca. Automatyczne zameldowanie i szybka reakcja właścicieli na wiadomości. Pokój z wejściem od strony ogrodu był bardzo cichy. Woda, ręczniki, kawa, suszarka - było wszystko co potrzebne.

• Negatywna część opinii

Zatrzymaliśmy się w dwóch różnych pokojach i pokój z wyjściem bezpośrednio do kuchni niestety był dość głośny z uwagi na innych gości (ktoś robił kawę o 3 nad ranem). Drugi pokój był już super.

Hanna Polska
  • NH Coimbra Dona Ines

Coimbra, Portugalia

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Typowy hotel chyba całkiem nowy , dobry na wyjazdy służbowe, na pewno nie na wakacje ( jedna noc jak najbardziej ok) Bardzo wygodne łóżko, czysto, łazienka bez zarzutu, parking, tylko śniadanie które mnie rozczarowało ale bez dramatu.

Czysto parking

Sylwia Polska
  • Belmar Spa & Beach Resort

Lagos, Portugalia

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Pokój z ogrodem i wyjściem do strefy basenowej jest świetny, o wiele lepszy od tych wyżej, a tańszy. Wielkość pokoju na plus, łóżko bardzo wygodne, kuchnia z całym potrzebnym wyposażeniem. Ogólnie polecam

• Negatywna część opinii

Do centrum około 30 minut na piechotę lub taksówką 5 minut.

Adrian Niemcy
  • Lisbon 5 Hotel

Lizbona, Portugalia

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

Podobało nam się wszystko, a w szczególności lokalizacja (wszędzie blisko), czystość, miła obsługa, pyszne śniadania i atmosfera.

Podobało nam się wszystko:D

Ocena dodana: 5 maja 2024 Pobyt: luty 2024
    Hopke Polska
  • Forum Madeira Ocean View I

Funchal, Portugalia

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Prywatny parking podziemny, lokalizacja, centrum handlowej pod apartamentem, widok z balkonu

Dominik Polska
  • K - ViewPoint of Lagos GuestHouse

Lagos, Portugalia

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Doskonały apartament ze wszystkim, czego potrzebujesz, dobrze położony i niesamowity widok.

Izabela Polska
  • Colina Da Faja

Fajã da Ovelha, Portugalia

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja, pyszne sniadania, mila obsluga

Skrzypiace lozko

Karolina Polska