2. Portugália hotelértékelések

Friss értékelések Portugáliában levő hotelekről

• Metropolitan Living Lisbon - Janelas Verdes

Értékelési pontszámok átlaga: 8,5
    • Értékelés kedvező része

Minden! A szoba tiszta és egyágyas létére is tágas volt. Az ablak nagyon jól szigetelte a hangot, a spaletta kizárta a fényt, nagyon jól lehetett pihenni. A bekészített üveg bor, a minden nap friss, ingyenes alma nagyon kedves meglepetés volt. A közelben remek reggeliző helyek vannak! Tömegközlekedéssel gyorsan elérhető a központ és Belém is.

• Értékelés kedvezőtlen része

Semmilyen formában nem találkoztam személyesen a szállásadóval. Ez nem feltétlenül baj, de nekem első ilyen tapasztalat volt, meg kell szokni.

Andrea Magyarország
  • Correio Velho Suites

Értékelési pontszámok átlaga: 9,4
    • Értékelés kedvező része

Teljesen felújított szállás, a mai kor igényeinek megfelelően kialakítva, izléses lakberendezés. A vigalmi negyed közepén, de egy csendes mellékutcában található, ahová a város zaja nem ér el. Metro és a 28-as villamos megállója a közelben.

Zsolt Magyarország
  • Vila Camacho Guest House

Funchal, Portugália

Értékelési pontszámok átlaga: 8,8
    • Értékelés kedvező része

Családias, kellemes, jó hangulatú ! Illedelmes személyzet ! Ellég közel van a központhoz (kb. 3o perc) ! Mi még szívesen visszatérnénk ! Köszönjük !

• Értékelés kedvezőtlen része

Sajnos a kilátás nem minden szobából a legjobb, de a teraszról megfelelő ! Sajnos a zajok eléggé áthallatszanak !

Kocsis Románia
  • 29 Madeira Hostel

Funchal, Portugália

• Értékelés kedvező része

Olcsó szállás ellenére nagyon kényelmes volt az ágy, és tisztaság volt

Nem tudok olyat mondani!

Juhász Magyarország
  • Villa Fatima Hotel by Umbral

Fátima, Portugália

• Értékelés kedvező része

Kitünő elhelyezkedés, remek ár-érték arány, kényelmes szoba.

• Értékelés kedvezőtlen része

A fürdőszobai eszközök működése kissé elavult.

Zsolt Magyarország
  • Casa da Fajã Alta with breakfast by An Island Apart

Jogo da Bola, Portugália

Értékelési pontszámok átlaga: 8
    • Értékelés kedvező része

Tisztaság, gyönyörű kilátás. Kedves személyzet.

• Értékelés kedvezőtlen része

1 konnektor volt hozzáférhető, 3-as elosztóval. Kesői (09:00) reggeli. A szobában kevés pakolófelület.

Gábor Magyarország
  • D'Ávila Peixinho 180

Aveiro, Portugália

• Értékelés kedvező része

Tiszta volt a lakás és jó helyen található.

• Értékelés kedvezőtlen része

Félrevezetés, megtévesztés, rugalmatlanság. Saját fürdőszobával rendelkező apartmant akartam lefoglalni, ebben az esetben ez annyit tett, hogy a világ legkisebb fürdőszobáját alakították ki az apartmanon belül és egy apartmanon kívül található wc-t biztosítottak, amiből szintén nem láttam még kisebbet. Kényelmetlen, kellemetlen, nem lehetett elférni, ezeket fel kell tüntetni rendesen a bookingon, mert ez így félrevezető. Nem az "apartmanról" láttam a képeket, hanem az összesről általában,amelyek tágasak voltak és úgy néztek ki, hogy rendben vannak. A szoba olyan kicsi, hogy nem lehet semmit sem letenni rendesen. Akartam hajszárítót kérni , erre azt a választ kaptam, hogy tönkrement. Csak a szállás közvetlen közelében volt 5 olyan üzlet, ahol ezt lehetett volna pótolni, de látva és tapasztalva a körülményeket, igazából nem lepődtem meg.

Virág Magyarország
  • Casa de Hospedes D. Maria Parreirinha

Sintra, Portugália

Értékelési pontszámok átlaga: 7,9
    • Értékelés kedvező része

Központi helyen van, közel mindenhez.

• Értékelés kedvezőtlen része

Nehezen megtalálható, a gps teljesen más városrészbe vitt először a megadott cím alapján. Sőt, házszámnak teljesen más van kiírva, mint amiről tájékoztatást kaptunk. Majd amikor végre odataláltunk, kicsivel 2 óra előtt, senki nem fogadott, a hely zárva volt, a kiírt recepciós telefonszámot senki nem vette fel. Értem, hogy 2-től lehetett elfoglalni a szobát, de a 15-20 korábban legalább a telefont felvehették volna. Este pedig az idős hölgy aki fogadott, semmilyen nyelven nem beszélt a sajátján kívül. Röviden, nem éreztük, hogy várnak minket. És sajnos, ez a másik, lisszaboni szállásunkra is igaz lett.

2024. április 26. az értékelés napja 2024. április a tartózkodás időszaka

• Duque de conventus

Értékelési pontszámok átlaga: 7,1

Semmi.

• Értékelés kedvezőtlen része

Nem is tudom hol kéne kezdeni, itt ne szálljatok meg! A plafon beázott kb egy hónappal ezelőtt, ezt a tulaj viccesnek találta, nyilván kedvezményt nem adott, pedig ez nem egy legálisan működő szálláshely, ha ezt látná valaki, nem is hagynák működni. Szóval koszos, undorító, nem működött kb semmi. A szoba kilincse tönkrement, nem tudtunk bejutni a szobánkba, de az volt a jó hír, hogy az ígért negyed óra helyett fél órával később már meg is jelent, így az elhanyagolt, lepusztult közös konyhában várhattunk késő este, hogy le tudjunk feküdni aludni. Az volt a jó, hogy mivel a fürdőszobával rendelkező szoba úgy nézett ki a valóságban (nyilván nem a lefoglalt szoba leírásában a bookingon), hogy a folyosó végén volt egy fürdő, ami a rendelkezésünkre állt, így legalább azt használni tudtuk várakozás közben. Annak a kilincse is a kezünkben maradt párszor, de ott sem ez volt talán a legnagyobb gond. Nem volt csempe sehol a fürdőben, koszos volt és büdös. Mondjuk nem csak a fürdőszoba volt büdös, hanem a komplett szálláshely az összes helyiségével együtt. Az étterem a szálláshely alatt is talán ugyanazzal a tulajjal működik, az étel rossz volt, a bor legalább nem.

Virág Magyarország