2. Πορτογαλία κριτικές ξενοδοχείων

Πορτογαλία Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στην Πορτογαλία

• VIP Executive Picoas Hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΩΡΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΟΙ, ΜΑΣ ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΑΣ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ, ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ . ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟ WIFI. ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΗ ΡΕΣΕΨΙΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ , ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ(ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ).

N. Ελλάδα
  • House Rooms in Bairro Alto

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Εξαιρετικη τοποθεσια. Εξαιρετικο προσωπικο. Οι πετσετες θα ηθελα να ειναι λιγο πιο καθαρες. Μεγαλο δωματιο σε εξαιρετικη τιμη . Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Βαρσακέλη Ελλάδα
  • CATS Porto Hostel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καλό wifi. Σε καλή τοποθεσία. Κράτηση αποσκευών πριν το check in δωρεάν, μετά το check out είναι πληρωμή 2€. Καλή τοποθεσία.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Έμεινα στον κοιτώνα γυναικών με 8 κρεβάτια. Ο χώρος είναι πολύ μικρός για τόσα άτομα, από τους πιο μικρούς χώρους που έχω δει. Δεν αεριζοταν καλά. Οι 2 νιπτήρες που βρίσκονται μέσα στο δωμάτιο δεν έχουν καν πόρτα να τους διαχωρίζει. Αλλά και οι δύο τουαλέτες και οι 2 ντουζιέρες που είναι μέσα στο δωμάτιο έχουν μόνο κάτι λεπτές πόρτες με αποτέλεσμα να ακούς τα πάντα. Επιπρόσθετα είχαμε στο δωμάτιο 3 γυναίκες άνω των 40 ετών, εκ των οποίων η μία ροχαλιζε δυνατά όλο το βράδυ και οι άλλες δύο ξύπνησαν από τις 8 το πρωί και μιλούσαν και γελούσαν δυνατά. Ξέρω ότι για τα τελευταία δεν φταίει το χοστελ αλλά και πάλι δεν θα έμενα πάνω από μια νύχτα εκεί. Επίσης μας είχαν ένα πάπλωμα αλλά με σεντόνι, χωρίς παπλωματοθηκη και είμαι σίγουρη ότι αυτό το πάπλωμα δεν πλένεται κάθε φορά. Και τα πάνω κρεβάτια δεν έχουν προσωπικό φωτισμό.

Vasiliki Ελλάδα
  • HEART OF THE CITY 10 !

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ μεγάλο, άνετο, καθαρό, τέλειο !!! Πολύ καλή τοποθεσία κοντά στον εμπορικό δρόμο , την κλειστή αγορά, και σταθμό μετρό.

DIMITRA Ελλάδα
  • Chiado Prime Garrett Apartment

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η τοποθεσία του καταλύματος είναι το δυνατό σημείο της διαμονής. Όμως δεν αρκεί το προνόμιο της θέσης.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Είμαι host στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στην Αράχωβα. Γνωρίζω απο φιλοξενία και έχω να πω πως το διαμέρισμα χρειάζεται επισκευές και μεγαλύτερη φροντίδα. Επίσης δεν ήταν καθαρό. Ελάχιστες προμήθειες σε χαρτί υγείας, καφέ ζάχαρη. Υπήρχαν μόνο για την 1η μέρα. 4 βράδια διαμονή μόνο απο 1 σετ πετσέτες. Μπορούν να βελτιωθούν.

Υποβολή σχολίου: 28 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Noe Ελλάδα
  • RVA - Porto Central Flats

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το διαμέρισμα ήταν σε πολύ κεντρική περιοχή, άνετο και καθαρό. Πολύ καλή διαμονή

Sofia Ελλάδα
  • Azores Inn - Family Suites

Πόντα Ντελγάδα, Πορτογαλία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ειναι καθαρο Αριστη τοποθεσια Καινουριο ανακαινισμενο με συγχρονες εγκαταστασεις

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δεν εχει ηχομονωση Το αρωμα στην εισοδο μυριζε παρα πολυ εντονα και ηταν αποπνικτικο, εφοσον δεν εξαεριζοταν ο χωρος

Marianna Κύπρος
  • Marques Balcony by Homing

Μέση βαθμολογία σχολίων: 5,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Άνετο διαμέρισμα με ωραία θέα. Τα κρεβάτια ήταν άνετα

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το διαμέρισμα ήταν πολύ βρώμικο με πολλές βασικές παροχές όπως σαπούνια σαμπουάν έλειπαν. Είχε παρά πολύ μούχλα το διαμέρισμα και τα κουφώματα ήταν όλα πολύ παλιά κ φθαρμένα. Παντού σπασμένοι τοίχοι. Η πόρτα του σπιτιού ήταν πολύ παλιά χωρίς να προσδίδει καμία ασφάλεια στον χώρο.

Georgios Ελλάδα
  • Aquarela do Tejo Guesthouse

Vila Franca de Xira, Πορτογαλία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 6,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ άνετο και καθαρο διαμέρισμα

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η επικοινωνία για τους κωδικούς ήταν πολύ δύσκολη και όταν έγινε μας έδωσαν λάθος κωδικούς

Lilly Ελλάδα
  • Oporto Near Apartments