2. Філіппіни: відгуки про готелі

Філіппіни Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Філіппінах

• Airport Hostel Manila

Маніла, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Це справжній оазис посеред нетрів! Дуже хороше місцерозташування, недалеко від аеропорту. Приємний та ввічливий персонал . Був невеличкий басейн, красиві дерева з квітами поряд з ним. Чисті кімнати та душові . Була також міні кухня, якою можна було користуватися.

• Негативна частина відгуку

Так, як кухня знаходиться на відкритому просторі- туди заходили великі таргани та щурі , що є типовим для Маніли. Було трохи огидно.

• Bohol Island Homestay

Dauis, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Це справжній зелений оазис! Дуже красива територія посеред саду з квітів та пальм. Хороше місцерозташування, недалеко від аеропорту. Приємні господарі. Зручні та затишні будиночки на природі . Був хороший басейн. Міні кухня, якою можна було користуватися .

• Негативна частина відгуку

В день заїзду не працював вай фай, що було не зовсім зручно. Сніданки могли бути кращими(

• GREENSPACE

Панглао, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Хороше місцерозташування в сільській місцевості, в пішій доступності від центру Ель Нідо. Дуже чисті номера з прекрасними великими терасами. Була міні кухня. Хороші господарі.

• Негативна частина відгуку

Нам доводилось купляти питну воду, хоча інші готелі пропонували її безкоштовно .

• LALUNA COTTAGES

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Хороше місцерозташування, в сільській місцевості. В пішій доступності від центру Ель нідо. Чисті номера, з великими, красивими терасами. Була міні кухня. Хороші господарі.

• Негативна частина відгуку

Нам доводилося купляти питну воду, хоча інші готелі пропонували її безкоштовно.

• Argamosa Bayside Inn

Корон, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, приємне місце. Номери затишні, чисті, тихі, гарно спати! Смачний сніданок. Можна бронювати екскурсії від готелю, дешевше, ніж в туристичному бюро.

• El Nido Viewdeck Cottages

Середня оцінка за відгуками: 7,7
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, не в самому центрі, але дуже тихо, тому можна гарно поспати. Кімната величезна, гарний вид. Смачні сніданки.

• Негативна частина відгуку

У нас забився унітаз, було проінформовано персонал, але його так і не відремонтували.

• Wanderlust Bed & Breakfast

Пуерто-Принсеса, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, кімнаті великі, просторі. Смачні сніданки.

• Positano Alona Beach Panglao

Панглао, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, приємне місце. Затишні кімнати.

• Негативна частина відгуку

Сусідський півень кричав всю ніч, неможливо було спати! Також на вулиці шумів генератор.

• Lexias Hostel and Workspace - El Nido

Середня оцінка за відгуками: 6,5
    • Позитивна частина відгуку

Непоганий вид на море з рецепції готелю.

• Негативна частина відгуку

Не сподобалося майже все! В першу чергу те, що готель знаходився на горі і без автомобіля , який завозить та привозить мешканців до готелю було майже не можливо. Дійти пішки до готелю під силу лише спортсменам та тим, хто не боїться ходити вночі без світла посеред нетрів. Потрібно було дзвонити в готель та просити їх забрати нас від Mc Donald’s. Стільниковий звʼязок не працює від слова зовсім !! Було дуже складно з ними звʼязатися щоразу , щоб нас забрали в готель. Не одноразово ми стояли без звʼязку посеред ночі не знаючи що нам робити і як добратися до готелю так як тук тук і таксі туди не їздять (( Басейн та лежаки були брудними. Йдучи до свого номеру ти ніби знаходишся десь у вʼязниці …. Все старе та занедбане. Наш номер знаходився прямо під залізним дахом. Вдень температура в кімнаті нагрівалася до неможливого стану !! Без шумного кондиціонеру було неможливо там знаходитися ! А ще ми чули наших сусідів, чули навіть весь їхній процес за стінкою в туалеті. Огидно. Якісь люди , мабуть співробітники готелю лізли зранку на дах і вішали там свій випраний одяг. Нам було шумно це слухати.

• Alicia Apartment

Маніла, Філіппіни

Середня оцінка за відгуками: 7,2

Розташування ідеальне, біля аеропорту

• Негативна частина відгуку

Дуже шумно, собаки лають усю ніч, спати неможливо. Кімната не затишна