2. Holandsko - hodnotenia hotelov

Holandsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Holandsku

• Leonardo Royal Hotel Amsterdam

Amsterdam, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľký hotel v blízkosti zastávky metra Overamstel, z ktorej sa dostanete priamo na hlavnú vlakovú stanicu Amsterdam Centraal. Izby sú pekné, tiché, výhľad na okolie. Raňajky priemerné. Oceňujeme milého kuchára z vajcového kúta aj servírku zo Slovenska a Poľska :)

• Negatívna časť hodnotenia

Ako prvé som si pri príchode do izby rozbil hlavu o veľmi nešťastne umiestnenú rohovú zavesenú skrinku. Našťastie mi to iba krátko krvácalo. Na izbe bola chladnička pre minibar, nič tam však nebolo. V kúpeľni sme mali upchatý odtok v sprche, tak voda neodtekala, zostala v kúpeľni, vymenili nám izbu. Matrace veľmi mäkké, ale prekvapivo sme sa dobre vyspali. Čistota izby nebola úplne v poriadku, bolo vidno v rohoch na koberci prach, na televízore bol fľak. Toalety na prízemí boli pomerne čisté, ale lepkavá podlaha zrejme od moču. Raňajky boli priemerné, slabší výber, ale na 1-2 noci úplne stačí.

Braňo Slovensko
  • De Sfeerstal

Nieuwveen, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Všetko bolo také ako sme si predstavovali. Veľmi pekne ubytovanie, veľká pekná záhrada s možnosťou posedenia. Kvalitné a chutné raňajky. Personál bol milý a ochotný.♥️

• Negatívna časť hodnotenia

Všetko bolo v najlepšom poriadku .👍

Ohodnotené: 28. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Frantisek Slovensko
  • B&B De Kaagse Boer

Kaag, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Krásna lokalita, veľmi príjemné prostredie, neuveriteľne milí, nápomocní, ústretoví a ochotní domáci :) a skvelé raňajky aj z vlastnej produkcie :)

Ohodnotené: 28. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Dominika Slovensko
  • Scandinavisch dorp

Eelderwolde, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 6,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita pri jazere, pokojne prostredie i pre vencenie psa a prechadzky. Bezproblemove parkovanie.

• Negatívna časť hodnotenia

Kupelka, ktora bola zaroven zachodom (1x1.5 m rozmer), bez sprchovacej hlavice, iba rozprasovac zabudovany v stene. Iba studena voda v umyvadle. Doplacanie za obliecky a uteraky (12.5 € na osobu) a aj to sme dostali iba jeden uterak a obliecku iba na paplon a nie na vankus.

Ohodnotené: 26. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Božena Slovensko
  • Fletcher Hotel Restaurant De Wipselberg-Veluwe

Beekbergen, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Bolo dobre vonku bolo chladno a prsalo ale dnu bolo prijemne a teplo

• Negatívna časť hodnotenia

Nad terasu treba dat strechu lebo ked prsi namas sa kde schovat ☂️

Ohodnotené: 27. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Stefan Slovensko
  • Hofparken De Bergvennen

Lattrop, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Čistota, vybavenie, pohodlie, prostredie, súkromie, ticho......TOP

Nikoleta Slovensko
  • Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent

Nijmegen, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

vyborne ranajky, Ucastne izby, s nadhernym vyhladom.

Marek Slovensko
  • K50171 Modern apartment near the center and free parking

Eindhoven, Holandsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5

Lokalita Potenciál bytu Rozloha Súkromie

• Negatívna časť hodnotenia

Byt pôsobil na prvý dojem upratane,no všade bola špina. Na posteli som si našiel čierne ženské vlasy,akoby nebolo prevlečené posteľné prádlo,na zemi tiež špina. Byt je síce nefajčiarsky, no hneď pri vstupe nás ovalil smrad po cigaretách…dokonca aj uteráky a posteľné prádlo bolo napáchnuté. Kúpili sme vonné sviečky a osviežovač vzduchu,pretože ten smrad bol príšerný. Nefungovala TV, chýbal fén vo vybavení, no milá pani majiteľka nám v posledné ráno priniesla. Mať fén na ubytovaní je dnes už nevyhnutnosť. Z kávovaru tiekla voda. Taxikár,ktorý bol v cene,nás odviezol na iné miesto, mali sme šťastie,že milá pani majiteľka nás úspešne navigovala.

Ohodnotené: 29. apríla 2024 Termín pobytu bol marec 2024
    Peter Slovensko