2. Λιθουανία κριτικές ξενοδοχείων

Λιθουανία Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στη Λιθουανία

• Loft 27

Κάουνας, Λιθουανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο ήταν υπέροχο, καθαρό και με πολλές ανέσεις. Ήταν πολύ καλύτερο σε σχέση με την τιμή του. Η τοποθεσία ήταν επίσης πολύ βολική γιατί σε πολύ κοντινή απόσταση υπήρχαν τα πάντα και στάση λεωφορείου.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Βρίσκεται στον 4ο όροφο και δεν υπάρχει ανελκυστήρας. Επίσης, αν και είχα κλείσει για 3 άτομα, δεν υπήρχαν σεντόνια και πετσέτες προσώπου. Υπήρχαν μόνο 3 πετσέτες μπάνιου.

Υποβολή σχολίου: 4 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    Marina Κύπρος
  • Holiday Inn Vilnius, an IHG Hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ καλή τοποθεσία. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και περιποιημένο. Το προσωπικό ευγενέστατο και διακριτικό. Το προτείνω ανεπιφύλαχτα!

Chrysanthi Ελλάδα
  • Grata by Centrum Hotels

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Μας άρεσαν τα περισσότερα. Ήταν value for money και εύκολα προσβάσιμο από τη στάση του λεωφορείου που έρχεται από το αεροδρόμιο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Χρειάζονται ανακαίνιση τα δωμάτια, κυρίως τα υφάσματα και έπειτα τα έπιπλα.

Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Mymapandhisbackpack Ελλάδα
  • Old Town Trio

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ καλή περιοχή. Κοντά στο κέντρο της παλιάς πόλης του Βίλνιους και στον σταθμό λεωφορείων. Καλό πρωινό και άνετο δωμάτιο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το προσωπικό ήταν απόμακρο και ψυχρό.

Υποβολή σχολίου: 10 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    Effie Ελλάδα
  • 15th Avenue

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Σιγουρα θα το προτιμούσα ξανά! Υπέροχη τοποθεσία, όλα κοντά, με τα πόδια! Εστιατόρια, καφετέριες, αξιοθέατα, καταστήματα.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Αρκετή φασαρια από τα αυτοκίνητα στον δρόμο και γιατί βρίσκεται ακριβώς πάνω από τα McDonald's. Εαν φυσικά κλεισεις τα παράθυρα, η φασαρια μειωνεται.

Υποβολή σχολίου: 2 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    Marina Κύπρος
  • Jaukus Koko butas 1 aukšte

Κάουνας, Λιθουανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καθαρό διαμερισμα πλήρως ανακαινισμένο και με όλο τον εξοπλισμο.Ειχε ακόμα και κοντισιονερ μαλλιών και μαλακτικό ρούχων

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το κτίριο παλιό και δύσκολο πάρκιγκ το βράδυ.

Υποβολή σχολίου: 4 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    Eleni Ελλάδα
  • Antakalnis 5 stars apartment

Μέση βαθμολογία σχολίων: 10
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Όλα αυτοματοποιημένα και τέλεια Όλες οι παροχές απο ιδιωτικό πάρκινγκ, conditioner μαλλιών έως μέλι και όσπρια.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το μόνο που λείπει, ένας μεγεθυντικός καθρέφτης για το πρόσωπο των γυναικών.Ολα τέλεια.Ευχαριστουμε.

Eleni Ελλάδα
  • Kesminta Apartments

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το μόνο θετικό του καταλύματος ήταν η άνεση και η τοποθεσία του.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δυστυχώς παρόλο την άριστη τοποθεσία και την άνεση του καταλύματος όλα τα υπόλοιπα ήταν απογοητευτικά. Ενώ Όταν ζητήσαμε να κάνουμε λίγο νωρίτερα check in μας ζήτησαν έξτρα χρήματα αλλά όταν μπήκαμε στο κατάλυμα την προκαθορισμένη ώρα βρήκαμε τις καθαρίστριες μέσα και περιμέναμε αρκετή ώρα μέχρι να φύγουν. Η καθαριότητα ήταν ανύπαρκτη όλες αυτές τις ημέρες που μείναμε στο κατάλυμα. Όταν μπήκαμε βρήκαμε μόνο πετσέτες μπάνιου και όταν ζητήσαμε πετσέτες προσώπου μας είπαν ότι δεν διέθεταν. Ζητούσαμε πετσέτες, ζητούσαμε σαπούνια και χαρτιά υγείας από τη ρεσεψιόν και οι καθαρίστριες όταν μας τα έφερναν μόνο φιλικές και εξυπηρετικές δεν ήταν. Επίσης η ηχομόνωση ήταν ανύπαρκτη με αποτέλεσμα να αντιλαμβανόμαστε τα πάντα από τα γύρω δωμάτια. Το χειρότερο ήταν τη τελευταία νύχτα όπου κάποιοι στο διπλανό δωμάτιο έκαναν πάρτι και δεν μας άφησαν να κοιμηθούμε. Προφανώς δεν τους έγινε καμία ουσιαστική επίπληξη από τους υπευθύνους και εκείνοι συνέχισαν τη φασαρία έως το πρωί. Δυστυχώς ένα άνετο κατάλυμα δεν μπορεί να καλύψει το κενό του service!!!

Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024

• CALVARY Hotel & Restaurant Vilnius

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,4

Ήταν κοντά στο κέντρο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Έπρεπε να ζητούμε εμείς πότε να μας καθαρίσουν το δωμάτιο. Μείναμε 5 μέρες και καθάρισαν μια φορά. Επίσης, το προσωπικό ενώ είναι πρόθυμο να εξυπηρετήσει, είναι λίγο άσχετοι πχ μας είπαν ότι δεν ισχύει το vilnius pass

Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    Μαρία Κύπρος