2. Recenzije hotela u državi IDN

Indonezija Recenzije hotela pravih gostiju

Skorašnje recenzije za objekte u Indoneziji

• Bambu Indah

Prosečna ocena gostiju: 9,4
    • Pozitivni deo recenzije

Objekat je prelepo osmišljen, izuzetan je. Ukratko uredjena džungla, svaki detalj je lep (mostići, lift, prirodni bazeni…). O svemu se vodilo računa, da bude uredjeno a da priroda ostane netaknuta. Mi smo bili smešteni u “šatoru”. “Soba” i kupatilo su gotovo savršeni, jedina mana je što je veoma neprijatno za spavanje, jer je stavljeno platno, umesto mreže, pa nema cirtulacije vazduha.

• Negativni deo recenzije

Ne računajući sitnice, koje je uvek lako naći kad tražiš, tri krupne stvari su nam uticali da nam boravak ovde bude manje prijatan. Prva, osoblje je, iako spolja ljubazno, previše napadno, kao da im je data direktiva, dok ste smešteni kod njih, da treba da vam dodatno izvuku što više para. Pa vas po nekoliko puta u danu jure za masažu, da vam rezervišu sto za ručak, večeru(iako za tim nema potrebe, jer je bilo malo gostiju), svaki prevoz van hotela vam naplaćuju i duplo više nego što bi vam naplatio taksi. Izuzetak su svakako osobe koje nisu u dodiru sa novcem (koji nose kofere, pomažu vam da se snadjete u okviru resorta, sredjuju vam sobu), koji sh izuzetno ljubazni i prijatni. Drugo, dozvoljen je ulaz posetiocima, pa najčešće velike grupe posetioca okupiraju bazene i sve okolne lepe sadržaje. Time mi koji smo gosti hotela ( a smeštaj je medju skupljima na Bali-u), gubimo na udobnosti i miru. Treće, hrana je na dosta niskom nivou s obzirom na cenu smeštaja koji plaćate. Nećete ostati gladni, ali teško da ćete se nečim oduševiti. Do restorana van hotela možete otići jedino taksijem, jer kraj u kome se nalazi resort nije za šetnju, nema trotoara, a ima dosta uličnih pasa.

Ocenjeno: 14. februar 2024. Gost je boravio u periodu: februar 2024.
  • Helly's Secret Garden Cottage

Nusa Lembongan, Indonezija

Prosečna ocena gostiju: 9,7
    • Pozitivni deo recenzije

Helly je teški kralj, legenda od čovika! Sve ti pokaže, pomogne, stalno je na raspolaganju! Rentaj motor kod njega jer daje odličnu cijenu. Krevet preudoban, sve je prečisto, lokacija u samom centru sve ti je blizu. Najrađe bi se preselila ode! Thanks Helly!!

Ocenjeno: 12. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Nadja Hrvatska
  • Selvática

Gili Air, Indonezija

Prosečna ocena gostiju: 9,4
    • Pozitivni deo recenzije

Doručak je bio lep i ukusan u dovoljnoj količini. Dvorište je lepo osmišljeno sa puno zelenila koje se održava, Domaćini su obezbedili besplatnu hladnu vodu za goste. U objektu je moguće iznajmiti bicikle.

nema

Ocenjeno: 5. mart 2024. Gost je boravio u periodu: februar 2024.
    acapavic Srbija
  • Bamboo Paradise

Padangbai, Indonezija

Prosečna ocena gostiju: 8,6
    • Pozitivni deo recenzije

Lokacija objekta je dobra, celo selo nije veliko, supruga i ja smo bili smešteni samo jednu noć jer smo bili na putu za Gili Air ostrvo. Doručak u objektu je bio lepi, naročito puding od čija semenki.

• Negativni deo recenzije

Samo mesto je blizu šume, u kojoj na putu za plažu po zemlji gmiže veoma veliki broj gusenica, na samoj najbližoj plaži takodje ima dosta gusenica. Samo selo nije baš inspirativno za duži boravak od dva dana.

Ocenjeno: 5. mart 2024. Gost je boravio u periodu: februar 2024.
    acapavic Srbija
  • The Sebali Resort

Prosečna ocena gostiju: 9
    • Pozitivni deo recenzije

Vila sa bazenom je bila prelepa, čista, sa super pogledom na džunglu i vodopad. Imali smo privatnost i veoma ljubazno osoblje.

• Negativni deo recenzije

Masaža, iako su maserke bile izrazito ljubazne i profesionalne, masaža je bila na niskom nivou.

Ocenjeno: 14. februar 2024. Gost je boravio u periodu: februar 2024.
  • SOL by Meliá Benoa Bali All inclusive

Nusa Dua, Indonezija

Prosečna ocena gostiju: 7,9
    • Pozitivni deo recenzije

Soba je ok, bazen dobar, doručak dobar. Romantična večera, koja se zakazuje i plaća, a služi na plaži je bila prelepa.

• Negativni deo recenzije

Lokacija. I ako je na samoj plaži, more je prljavo, plitko, puno korala. Svakako nam je bio pogrešan izbor obale na Bali-u.

Ocenjeno: 20. februar 2024. Gost je boravio u periodu: februar 2024.
  • Loris Homestay

Prosečna ocena gostiju: 8,8
    • Pozitivni deo recenzije

Lokacija je bila izuzetna, kao i velicina sobe koje ja za lokaciju Ubud velika.

• Negativni deo recenzije

Internet je bio veoma los, u nekom delu dana bilo je nemoguce ostvariti video poziv kao i bilo kakvu konekciju, sto se zavisno od dela dana menjalo. Desavalo se da se u sobi tokom noci pojave cockroaches, koje nisu bas prijatne; posebno ako ste osetljivi.

Ocenjeno: 21. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Marko Srbija
  • Prama Sanur Beach Bali

Sanur, Indonezija

Prosečna ocena gostiju: 8
    • Pozitivni deo recenzije

Udobne velike sobe, sadržaji hotela, plaža, ležaljke, dobar izbor restorana.

• Negativni deo recenzije

Stare zarđale slavine u kupatilima, peškiri i posteljina stari i lošeg kvaliteta.

Ocenjeno: 8. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Ivan Srbija
  • Junjungan Suite

Prosečna ocena gostiju: 7,9
    • Pozitivni deo recenzije

Doručak je bio ok. Usluga vrhunska. Čistoća na nivou .Soba ok.

• Negativni deo recenzije

Imali smo male posetioce nocu.(gušteri)Ali to je ok za ovu destinaciju. Sve je to normalno

Ocenjeno: 25. februar 2024. Gost je boravio u periodu: februar 2024.
    Jelena Srbija
  • Aji Lodge Bungalow

Prosečna ocena gostiju: 8,8
    • Pozitivni deo recenzije

Завтрак на балконе с видом на басейн

Ocenjeno: 16. mart 2024. Gost je boravio u periodu: mart 2024.
    Larysa Ukrajina