Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Indonēzija - viesnīcu atsauksmes

Indonēzija Īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Nesenas atsauksmes par viesnīcām Indonēzijā

• Annora Villas Seminyak

Seminjaka, Indonēzija

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,7
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Šī bija brīnišķīga izvēle, palikt šajā viesnīcā. Personāls ir ļoti lains un atsaucīgs. Ikviens - gan recepcijā, gan virtuvē, gan uzkopjot istabiņas - smaida un ir laipni. Viss tīrs. Ļoti pārdomāts numuriņš. Sagaidīšanas dzēriens un saldumibija īpašs kompliments. Brokastis izcilas. Tik bagātīgas. Izvēle liela un no Ala cartes - viss svaigi gatavots. Viesnīcas personāls rūpējas par viesu izklaidi. Katru rītu tiek piedāvāa kāda izklaide. Mēs gatavojām ziedu ziedojumu, ko citur piedāvā par naudu kā izklaidi. Mums tas bija bez maksas un ar īpašu attieksmi. Īpašs paldies Ani, Sara un Marlina bija ļoti jaukas. Bija pat žēl doties prom. Noteikti ieteikšu draugiem un atgriezīšos.

Viss patika

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 25. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada aprīlis
    Ivita Latvija
  • Puri Kasih Gottlieb

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,6
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Maza paradīze džungļu vidū! Ideāli piemērota atpūtai no pilsētas un ikdienas. Garšīgs ēdiens, ļoti atsaucīgs un sirsnīgs personāls - palīdzēja mums ar ekskursijām un apskates objektiem, noorganizēja tik perfektas romantiskās vakariņas, ko ilgi atcerēsimies. Noteikti izvēlieties peldošās brokastis baseinā, tas ir tā vērts! Atpūta baseinā vai pie tā ar skatu uz džungļiem mierā un klusumā mums sniedza brīnišķīgu atpūtu. Ja atgrieztos Bali, noteikti apmestos šeit atkal.

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 4. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada marts
  • Vista Villa by DH

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 10
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Fantastiskajā viesnīcā Villa Vista mēs piedzīvojām nepārspējamu atpūtu. No jumta terases paveras iespaidīgs skats uz dabu un zvaigznēm. Izcilākais bija nakts skats no terases. Saimnieks bija apbrīnojami viesmīlīgs, sniedza lieliskus padomus un nodrošināja patīkamu uzturēšanos. Mājīga un nevainojami tīra villa. Pilnībā aprīkota virtuve. Ļoti iesakām šo villu - neaizmirstama pieredze, ko ar nepacietību gaidām, kad varēsim piedzīvot vēlreiz!

Viss bija perfekti.

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 17. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada aprīlis
    Alie Latvija
  • Udara Villa by EVDEkimi

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 10
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti jauka vieta, kur pavadīt dažas dienas mierā un atpūtā. Mūsu uzturēšanās laikā bija silts un saulains, un tas bija burvīgs! Virtuvē ir viss nepieciešamais ēdiena pagatavošanai. Gultas ir ļoti ērtas. Gultas veļa un dvieļi bija jauki un tīri. Saimniece bija ļoti jauka un rūpējās, lai mums būtu labi pavadīts laiks. Es varu ļoti ieteikt šo mājīgo villu.

Nekas.

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 29. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada aprīlis
    Alie Latvija
  • Bali Tropic Resort & Spa - CHSE Certified

Nusa Dua, Indonēzija

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,2
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Jauka vieta, restorānā plaša ēdienu un kokteiļu izvēle. Izbaudījām masāžas, turpat pludmalē var sarunāt dažādas aktivitātes (snorkelēšana, makšķerēšana, ūdens motocikli utt.). Interesants mājiņu izkārtojums teritorijā, patīkami pasēdēt ārpusē uz terases. Ļoti labas brokastis, plašs baseins.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Mūsu istabā kontaktligzda un galdiņš bija tikai vienā gultas pusē, nedaudz neērti, ja ir brilles - tās jāliek vai nu uz grīdas, vai zem spilvena.

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 5. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada marts
  • Sandy Bay

Lembongana, Indonēzija

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,1
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Brīnišķīga vieta. Skaista, pavisam tuvu okeānam. Jauks personāls, ļoti labas brokastis. Mūsu villa bija ļoti skaista. Teritorija ļoti skaisti iekopta. Tā dod tādu autentisku salas sajūtu un tas ir brīnišķīgi.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Man patraucēja ļoti daudzie simtkāji pie villas baseiniņa. Tie ir visā teritorijā un arī peld baseinā :) Bet tā ir daba

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 3. maijs Nakšņošanas laiks: 2024. gada aprīlis
    Ivita Latvija
  • Jimbaran Bay Beach Resort and Spa by Prabhu

Džimbarana, Indonēzija

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 7,6
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Brīnišķīgas,bagātīgas brokastis ar indonēziešu un arī eirpiešu ēdieniem. Brīnišķīgs ,tīrs viesnīcas baseins ar nemitīgi cirkulējošu,atsvaidzinošu ūdeni,bārs lielisks gan pie basejna,gan uz viesnīcas jumta.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Piesārņojums okeānā,bet tā nav viesnīcas vaina.

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 13. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada aprīlis
    Romans Latvija
  • Tunak Cottage

Bumbang, Indonēzija

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,6
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Brokastis bija labas. Pietiekošas. Ļoti jauks skats no terases un baseina. Restorānā varēja ēst arī pusdienas. Iesaku ilgstošas atpūtas cienītājiem.

Bija caura gultasveļa.

Atsauksme uzrakstīta: 2024. gada 4. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2024. gada marts