2. Ινδονησία κριτικές ξενοδοχείων

Ινδονησία Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στην Ινδονησία

• The Vira Bali Boutique Hotel & Suite

Κούτα, Ινδονησία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της Kuta . Το προσωπικό πολύ φιλικό και χαμογελαστό . Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφα διακοσμημένο , άνετο και καθαρό . Το ξενοδοχείο διαθέτει γραφείο συναλλάγματος που βολεύει πολύ. Επίσης το πρωινό πολύ πλούσιο με πολλές επιλογές . Το εστιατόριο διαθέτει πολύ νόστιμο φαγητό με επιλογές παραδοσιακού φαγητού αλλά και με ευρωπαϊκές επιλογές .

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο μας ήταν με pool access , όταν άνοιγε η πισίνα υπήρχε λίγο φασαρία , ίσως θα μπορούσαν να ήταν καλύτερα ηχομονωμένα τα δωμάτια.

Υποβολή σχολίου: 20 Απριλίου 2024 Έμεινε: Μάρτιος 2024
    Konstantinos Ελλάδα
  • Kubu Kak Dudung Villas

Jimbaran, Ινδονησία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Μου άρεσε πάρα πολύ η βίλα ειδικά που ήταν μέσα σε κήπο... Πολύ ωραία αίσθηση, χαλάρωση. Η πισίνα αξίζει για μια βουτιά. Το προσωπικό πάντα πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο να βοηθήσει σε κάθε περίπτωση. Επίσης οι ιδιοκτήτες είναι ντόπιοι και πολύ ευγενικοί. Η τοποθεσία είναι κοντά στην παραλία 10 λεπτά με τα πόδια. Κοντά σε σούπερ μάρκετ και στον κεντρικό δρόμο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Αυτό που δεν μου άρεσε είναι ότι είχα επισκέψεις από ποντίκι στο δωμάτιο μου και έφαγε κάποια ρούχα μου (το είδα μόλις επέστρεψα στο σπίτι μου) επίσης με ξύπνησε μέσα στη νύχτα. Θα πρέπει να φτιάξουν καλύτερα σημεία ώστε να μην υπάρχει πρόσβαση. Κατά τα άλλα όλα καλά.

Υποβολή σχολίου: 23 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Alexandra Ελλάδα
  • MANA Villas Nusa Dua

Νούσα Ντούα, Ινδονησία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η θέα και η ίδια η βίλα είναι απίστευτη! Η βίλα είναι τεράστια, άψογη και καλά εξοπλισμένη. Η πισίνα είναι υπέροχη για ζεστές μέρες και χαλαρωτικά βράδια! Ο ιδιοκτήτης ανταποκρίνεται με κάθε τρόπο και είναι τόσο φιλικός! Αν υπήρχαν προβλήματα, αυτά επιλύθηκαν πολύ γρήγορα. Θα ήμουν ευτυχής να επιστρέψω ξανά, σας ευχαριστώ.

Τίποτα.

Υποβολή σχολίου: 29 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Allyzon Ελλάδα
  • Dream Beach Huts

Nusa Lembongan, Ινδονησία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,4
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η τοποθεσία είναι η καλύτερη στο νησί . Μαγική εικόνα όλη την διάρκεια της ημέρας . Το εστιατόριο - μπαρ σερβίρει πολύ ωραία φαγητά και ποτά και το προσωπικό αρκετά φιλικό . Το δωμάτιο όμορφο με το μπαλκόνι του να βλέπει θάλασσα. Διαθέτει αιώρα που μπορεις να χαλαρώσεις !

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δύο αρνητικές σημειώσεις : πρωτον η πόρτα που οδηγεί από το υπνοδωμάτιο στην εξωτερική τουαλέτα δεν κλείνει καλά , έχει αρκετά μεγάλο κενό με αποτέλεσμα να μπορούν να μπουν έντομα στο υπνοδωμάτιο . Το δεύτερο είναι ότι η τουαλέτα που είναι σε εξωτερικό χώρο δεν βολεύει ιδιαίτερα αν έχει ζέστη δεν μπορείς να καθίσεις ούτε 5 λεπτά ,βέβαια το γνωρίζαμε πριν κάνουμε κράτηση .υ

Υποβολή σχολίου: 20 Απριλίου 2024 Έμεινε: Μάρτιος 2024
    Konstantinos Ελλάδα
  • NILUH Private Villas

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,4
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Απίστευτα ευγενικό προσωπικό να μας βοηθήσουν με ότι χρειαστούμε, η πισίνα τέλεια, καθαρή, την καθάρισαν κάθε πρωί οπωσδήποτε και το δωμάτιο, πολύ καθαρό και παρότι μέναμε σε αυτή την περιοχή δεν είδαμε ούτε ένα έντομο!

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το σπίτι θα μπορούσε να έχει πιάτα, μαχαιροπιρουνα και ποτήρια εφόσον κλείνεις ολόκληρο σπιτι αν και μόλις ζητούσες σου έφερναν αμεσως!

Υποβολή σχολίου: 22 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Νικόλαος Ελλάδα
  • TheWakanda Resort A Pramana Experience

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ήταν όλα υπέροχα , το προσωπικό ευγενικό φιλόξενο και πρόθυμο να σε βοηθήσει για τα πάντα !!!! Το δωμάτιο καθαρό Κ υπέροχο δωμάτιο

Υποβολή σχολίου: 21 Απριλίου 2024
    Maria Ελλάδα
  • Villa Bulan Bali

Jimbaran, Ινδονησία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η δυνατότητα να χρησιμοποιήσουμε το ντους ενός ελεύθερου δωματίου ώρες μετά το τσεκ άουτ.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η καθαριότητα του εξωτερικού καναπέ και μέτριο πρωινό

Υποβολή σχολίου: 25 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Vasiliki Ελλάδα
  • Kidem Ubud Villas

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το πρωινό. Η τοποθεσία. Η φιλοξενία του οικοδεσπότη. Η διαδρομή προς το δωμάτιο. Η φύση

Υποβολή σχολίου: 25 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    Perdikouris Ελλάδα
  • Honeymoon Guesthouse

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η τοποθεσία ήταν φανταστική, το πρωινό καλό ή πισινα και το σπα.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Την πρώτη νύχτα δεν μου έδωσαν το δωμάτιο που είχα κλείσει, ήταν πολύ ωραίο αλλά δεν είχε μπαλκόνι, το είπα στην ρεσεψιόν και μου το άλλαξε μου έδωσε αυτό που είχα κλείσει μεγάλο με βεράντα και μπανιέρα στο άλλο συγκρότημα που είναι και η γιόγκα.. Μου άρεσε και το συγκρότημα και η γιόγκα.

Υποβολή σχολίου: 27 Απριλίου 2024 Έμεινε: Μάρτιος 2024
    Vasiliki Ελλάδα
  • Nipuri Resort and Villas Seminyak by Kamara

Σεμινιάκ, Ινδονησία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η πισίνα και το δοματιο... Το πρωσοπικο και οι παροχες

Υποβολή σχολίου: 27 Απριλίου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    MARKOS Ελλάδα