2. Индонезия отзиви за хотели

Индонезия Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Индонезия

• Pandawa Resort & Spa Seaview

Нуса Пенида, Индонезия

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Просторна стая, удобно легло, приятна веранда. Страхотна гледка към океана - сурин изгревът е уникален. Има на разположение 2 басейна, фитнес, закуска в ресторанта, предлагат скутерчета под наем. Като цяло беше супер, защото уцелихме по-ненатоварен за хотела момент и бяхме в стая срещу малкия басейн, сами. Получи се все едно е само за нас, супер уединение. Закуската е хубава - в три варианта, като винаги имаше свежи плодове и фреш, дори можеш да си я вземеш в стаята. Почистват всеки ден.

• Отрицателна част на отзива

Персоналът е супер дружелюбен, но част от него не разбира и говори много английски, което създава неудобство при комуникацията. Понеже вратите на стаите са плъзгащи се, отдолу остава фуга, през която влизат бобулечки. Не е кой знае каква драма, но не е приятно.

Оценено на: 16 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Pavlina България
  • Bali Dive Resort and Spa

Туламбен, Индонезия

Средна оценка от отзиви: 8.9
    • Положителна част на отзива

Прекрасно местенце. Малко, тихо, уютно местенце. Градината е пиддържана, басейна е чист и много приятен. Стаите са големи и чисти. Храната много ни хареса. Цените в ресторанта са добри. Масажа също много ни хареса. От вофолазния център също сме много доволни. Всичко е добре организирано. Съобразяват се с желанията на гостите. Пак бихме отседнали в това място.

Оценено на: 23 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Hristina България
  • The Celuk Homestay

Джимбаран, Индонезия

Средна оценка от отзиви: 8.1
    • Положителна част на отзива

Много добър вариант за настаняване преди полет. Като локация е близо до плажа, но същевременно е в тиха и спокойна уличка. Домакините бяха много приветливи и отзивчиви, осигуриха ни и транспорт. Добро съотношение цена-качество.

Оценено на: 16 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Pavlina България
  • Nick's Pension

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Престоят ни беше прекрасен! Хотелът е на улица Бисма, която е много приятна за разходка. Стаята беше чудесна, дворът - много добре поддържан. Хотелът разполага с ресторант с чудесна кухня и добри цени. Всичко беше 6

• Отрицателна част на отзива

Прозорците нямат комарници и комарите влизаха в стаята ни ако решим да проветрим.

Оценено на: 24 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Venelina България
  • Ubud Terrace

Средна оценка от отзиви: 8.2
    • Положителна част на отзива

Хареса ни отношението на персонала. Хотела се намира на удобно и централно място близо до мънки форест. Има красиво градина, мястото е спокойно и тихо .До входа на хотела има пералня и чейндж бюро.

• Отрицателна част на отзива

Внимавайте с вещите по терасите, защото има любопитни маймуни.

Оценено на: 14 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Светослва България
  • Wenara Bali Bungalows

• Положителна част на отзива

Много красив хотел с изкючително любезен персонал. Храната беше уникално вкусна и богата. Ще се върнем задължително!

Оценено на: 1 май 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Vladislav България
  • Ari Putri Hotel

Санур, Индонезия

• Положителна част на отзива

Разположението на хотела е много добро,близо до плажа.Храната в ресторанта пред хотела беше вкусна.

• Отрицателна част на отзива

Закуската беше еднообразна,стаите се чистеха повърхностно,миришеше на влага в цялата стая.Баните са стари,климатика течеше.

Оценено на: 3 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Iva България
  • Umah Kayu Ubud

Средна оценка от отзиви: 9.1
    • Положителна част на отзива

Мястото беше прекрасно като цена-качество. Просторна стая, приятна тераска, страхотен персонал!

• Отрицателна част на отзива

Къщата е направена от дърво без никаква изолация, което правеше така че да чуваме всеки звук отвън. Сънят ни не беше добър заради всички звуци, които се чуваха през нощта.

Оценено на: 24 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Venelina България
  • Relax Beach Resort Candidasa

Кандидаса, Индонезия

• Положителна част на отзива

Чудесно разположение с директен излаз на океана. Изключително мил и дружелюбен персонал.

Оценено на: 25 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Stanimir България
  • Grandmas Plus Hotel Airport

Кута, Индонезия

Средна оценка от отзиви: 8.7

Местоположение

Оценено на: 10 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Андрей Украйна