2. Recenzije hotela u državi ESP

Španija Recenzije hotela pravih gostiju

Skorašnje recenzije za objekte u Španiji

• BUHO Boutique Rooms

Prosečna ocena gostiju: 8,2
    • Pozitivni deo recenzije

Osoblje je bilo vrlo ljubazno, odgovarali su na sve nase zahteve i u vrlo brzom roku. Smeštaj je bio vrhunski jos lepsi nego na slikama, a čistoća i urednost je perfektna. Dosta dobro je pozicioniran u odnosu na sve atrakcije. Svaki dan smo dobijali flase vode, čajeve i kafu(bez doplate). Sve pohvale! Zasigurno naša sledeća poseta Barseloni biće Buho apartmanimi.

• Negativni deo recenzije

Ocenjeno: 28. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Dusan Srbija
  • The White Flats Les Corts

Prosečna ocena gostiju: 8,6
    • Pozitivni deo recenzije

Domaćica je bila izuzetno ljubazna i dala nam je mnogo korisnih informacija i saveta. Smeštaj je bio udoban, čist i odlično organizovan. Sve što nam je zatrebalo smo imali. Blizu je Camp Nou, metro stanice i autobusa, svugde je bilo lako stići. Sve preporuke!

Dijana Srbija
  • Travelodge Barcelona Poblenou

Prosečna ocena gostiju: 7,3
    • Pozitivni deo recenzije

Udoban smeštaj, veoma gostoljubivo i nasmejano osoblje. Doručak je bio raznovrsan i sjajna opcija za početak dana. Linija metroa L4 je na par minuta hoda, odakle ste povezani sa svim atrakcijama. Svaka preporuka 🙂

Ocenjeno: 29. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Marko Srbija
  • Relax apartaments 1min metro

Madrid, Španija

Prosečna ocena gostiju: 6,9
    • Pozitivni deo recenzije

Apartman je na dobroj lokaciji, stvarno na minut od metroa, relativno nov, uredjaji masina za pranje vesa (nama nije bila potrebna) I frizider -skroz novi.

• Negativni deo recenzije

Gazde neznaju engleski, pomogla nam je devojka prolaznica, da se sporazumemo oko ulaska u apartman I oko uzimanje kljuca.Kupatilo nije imalo rucke za peskire, nismo imali gde da ih stavimo prilokom tusiranja, inace bili smo cetvoro I imali smo samo po jedan peskir, nije bilo peskira za lice I ruke.Bilo je malo tecnog sapuna, kupke I sampona nije bilo. U jednoj od dve sobe nije bilo ormara za odlaganje stvari, samo 2 male fioke pored kreveta, (morali smo da drzimo stvari na stolici u zajednickoj trpezariji-koja je mnogo mala, kuhinja, sto , krevet za gledanje TV sve u istoj prostorij,i sto je ok, ali malo prostora za cetvoro odraslih ljudi, na slici je ovaj prostor mnogo veci I prostraniji.Krevet u nasoj sobi nije bio stabilan, ne mozes da se pomeris, jastuci nisu klasicni, nego izjedna od pocetka do kraja, sto je mom suprugu bilo nezgodno, zbog njegovog nacina spavanja.U kuhinja nije bilo ulja, mada smo mi jeli u gradu...

Vesna Srbija
  • Mirador de la Axerquía

Kordoba, Španija

Prosečna ocena gostiju: 10
    • Pozitivni deo recenzije

Potpuno novo,cisto,prostrano, opremljeno Ogromna terasa Lokacija u samom centru a mirno Obezbedjeno parking mesto Osoblje dostupno i prijatno

Nemamo ni jednu primedbu

Ocenjeno: 26. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Zoran Srbija
  • Charmsuites Paralel

Prosečna ocena gostiju: 7,8
    • Pozitivni deo recenzije

Lokacija je odlicna, moze sve pesice da se obidje.

• Negativni deo recenzije

Nedostatak vesalice za jakne, sapuna za ruke u kupatilu i rerna nije bila u funkciji a to nije navedeno.

Slavko Srbija
  • La Perla

Almerija, Španija

Prosečna ocena gostiju: 7,7
    • Pozitivni deo recenzije

Vrlo cisto, udobno, odlicna lokacija.

Predrag Srbija
  • Ilunion Auditori

Prosečna ocena gostiju: 8,2
    • Pozitivni deo recenzije

Opremljene aobe i solidna lokacija

Mala površina sobe

Nenad Slovenija
  • Hostal Radio Barcelona

Prosečna ocena gostiju: 7,6

Sve je super.👌

Ocenjeno: 29. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Dragan Srbija
  • Catalonia Diagonal Centro