2. Estónsko - hodnotenia hotelov

Estónsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Estónsku

• Rooms near the station

Narva, Estónsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vzhľadom na to, že som vedel, že prídem neskoro (po 23. h) som sa trochu obával o príchod. Avšak deň pred príchodom sa som mnou cez WhatsApp skontaktovala Svetlana z ubytovania, overila, či prídem neskôr a poslala mi presné inštrukcie ako sa dostať dnu. Vďaka, Svetlana! Výborná poloha v Narve pre tých, ktorí pokračujú v ceste ďalej, pretože vlaková a autobusová stanica sú vzdialené asi 2 minúty chôdze. Od hranice s Ruskom je ubytovanie vzdialené cca 10-15 minút pešo. Páčilo sa mi, že v izbe bola spoľahlivá wifi, jednoduché praktické zariadenie i dobrý signál mobilných operátorov Estónska i Ruska. A veľmi pohodlná posteľ s netradičnou plachtou :)

• Negatívna časť hodnotenia

Nepodarilo sa mi ľahko nájsť budovu ubytovania. Na budove som nevidel označenie číslom, preto som prešiel viackrát okolo nej. Nakoniec som asi 10 minút stál z druhej strany budovy a až pomocou máp Google cez smartfón zistil, že stojím vedľa. Vchodové dvere sú z druhej strany, nie od cesty, budovu treba obísť z pravej strany. Odporúčam pridať na Booking ešte foto priečelia budovy :) Chýbala mi varná kanvica, bolo trochu chladnejšie, spravil by som si čaj. V izbe som nenašiel žiadne vykurovacie teleso (hoci termostat na stene je), nebolo na čom usušiť vlhké veci.

Ohodnotené: 13. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Ján Slovensko
  • Hotel L'Ermitage

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

S hotelom som bol veľmi spokojný, z hľadiska miesta, je blízko pešo do mesta, pár metrov je zastávka autobusu smerom na letisko (bus č. 2), blízko pešo je zastávka autobusu smerom na Terminál na trajekt do Helsínk (bus č. 66) a blízko je aj vlaková stanica (Baltic jaam). Raňajky boli bohaté. Prostredie izby veľmi príjemné, veľmi dobre sa mi spalo na posteli, veľmi dobre riešená kúpeľňa, otvorená sprcha.

• Negatívna časť hodnotenia

Raňajky boli bohaté, vzhľadom na obsadenosť hotela, boli dvakrát všetky stoly obsadené. Malé odporúčanie, v sobotu sa raňajky začínali o 7.30, už predtým čakalo niekoľko ľudí a hneď bolo na raňajkách plno, možno začať o 7.hod.

Ohodnotené: 4. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Peter Slovensko
  • Tallinn Central City apartment

Priemerné skóre hodnotenia: 7,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Apartmán je pekne renovovaný a čistý. K dispozícii je parkovanie. Má kuchyňu vybavenú všetkým potrebným ale chýba stôl a stoličky. Sama by som sa sem nešla ubytovať. Išla som tam iba preto, že mi v objednanom a zaplatenom apartmáne zrušili ubytovanie, vraj z technických dôvodov. Vzhľadom na situáciu som bola rada, že mám kde byť. Check-in bol jednoduchý, podľa inštrukcií v appke. Na pár nocí je to OK.

• Negatívna časť hodnotenia

Apartmán je pomerne tmavý a chladný, je čiastočne v pivnici. Môže to byť výhoda počas horúceho leta. Okná sú malé. Chýba normálna stolička, stôl, nočný stolík, skriňa, vešiak na zavesenie kabáta.V kúpeľni je trocha tmavo, chýba prídavné svetlo pri zrkadle, ale je pekne rekonštruovaná. Vstupná chodba je rekonštruovaná iba v dolnej časti, poschodia sú asi v pôvodnom stave. Samotný dom nie je dobrom stave.

Ohodnotené: 22. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Iveta Slovensko
  • Tallinn City Apartments - Town Hall Square

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi pekný štýlový byt priamo v centre mesta, bolo jednoduché to nájsť aj sa dostať dovnútra, posteľ bola pohodlná a v byte bolo prijemne teplo. Sauna bola príjemný bonus.

• Negatívna časť hodnotenia

Najväčším negatívom je problém s teplou vodou. Je možná len jedna rýchla sprcha a ten, ktorý ide po vás musí čakať, kým sa voda opäť zohreje. V kúpeľni sa nám tiež nepáčilo veľké okno smerujúce do terasy vedľajšieho bytu. Nebolo síce vidno skrz, iba siluetu, ale bolo nám to nepríjemné, ak bol niekto na terase. V spálni iba jedna veľká prikrývka. Chýbala nám druhá, to ale nie je veľký problém, iba osobná preferencia.

Ohodnotené: 23. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    peter Slovensko
  • St.Olav Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita hotela bola skutocne vyborna. Internet a zakladne vybavenie izby bolo presne podla popisu. Styl ubytovania bol naozaj v historickom duchu co bola prijemna zmena.

• Negatívna časť hodnotenia

Iba zakladne vybavenie a zariadenie izby ale nezodpovedalo poctu hviezdickam oproti inym zariadeniam,co je minus. Ranajky zial stale rovnake. Izby neodhlucnene,pocut kazdy pohyb na chodbach.

Ohodnotené: 25. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    veronika Slovensko
  • Rija Old Town Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Velmi příjemné ubytování - kousek od Starého Města a od MHD, přesto na klidném místě. Snídaně bohaté, milý a ochotný personál. Příště bych se ubytovala znovu.

Ohodnotené: 10. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    petra Česká republika
  • Boose Apart

Kobela, Estónsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie je čisté, poskytuje pohodlie a všetko potrebné na krátkodobý pobyt, radi sa sem vždy vraciame pri návšteve príbuzných.

Ohodnotené: 9. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Slavomir Slovensko
  • Revelton Suites Tallinn

Priemerné skóre hodnotenia: 9,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobra poloha blizko centra, moderny a automatizovany pristup zo strany prevadzkovatela. Konfortna izba, cistota, vsetko super :)

• Negatívna časť hodnotenia

Snad len pozor na zurujucich finov cez vikendy :) vedia byt hlucni.

Ohodnotené: 1. mája 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    sveteek Slovensko
  • EasyRentals Central Tallinn Apartments by Tallinn University

Priemerné skóre hodnotenia: 7,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobrá lokalita, čisto, posteľ dostatočne pohodlná,

Gauč je nepohodlný

Ohodnotené: 11. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Natalia8107 Slovensko
  • Silver Home

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5

Poloha ubytovania .

• Negatívna časť hodnotenia

Poškodená prívodná hadica do ručnej sprchovej hlavice ,netesní odpadová trubica od WC , príliš strmý výstup do vrchných futonov.

Ohodnotené: 10. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Ondrej Slovensko