2. Estonija: recenzije hotela

Nedavne recenzije hotela u Estoniji

• Imaginary Hostel

Prosječna ocjena gostiju: 8,4
    • Pozitivni dio recenzije

Smještaj je apsolutno nadmašio sva moja očekivanja, osoblje uljudno i uvijek na usluzi, prilikom prijave dobije se čista posteljina, sobe su uredne, prozračne i čiste, ispod svakog kreveta je ladica za odlaganje stvari, u sobi je radni stol, lokacija hostela je odlična, omjer cijene i kvalitete nerealan. Sve pohvale osoblju hostela, nikada u boljem hostelu nisam odsjeo. Sve preporuke i nadam se da se vidimo ponovno. Pozdrav iz Hrvatske.

Nemam nikakve zamjerke

Datum recenzije: 1. svibnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Alen Hrvatska
  • Eurohotel

Maardu, Estonija

Prosječna ocjena gostiju: 6,5
    • Pozitivni dio recenzije

Puno prostora. Daleko od gužve a blizu gradića i glavnog grada. Sve sanitarije funkcioniraju. Tuš je prostran. Poštuje se privatnost. Najbolja cijena u okolici. Osoblje uslužno i nasmiješeno. WiFi vrlo dobar.

• Negativni dio recenzije

Krevet škripi. Zidovi su tanki. Voda nije pitka. Nema deterdženta za suđe ni perilicu rublja.

Datum recenzije: 27. travnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Petar Hrvatska
  • Adoryal Hotell

Prosječna ocjena gostiju: 8,5
    • Pozitivni dio recenzije

Blizina trajektne luke - za one koji idu u Helsinki, ovo je odlična lokacija jer je hotel udaljen svega nekoliko minuta pješice od trajektne luke.

• Negativni dio recenzije

Puno toga nam se nije svidjelo. Da krenemo redom - putujem godinama i obišao sam dosta zemalja, a nikad me nitko nije tako direktno pitao za napojnicu što mi se ovdje dogodilo na recepciji. Sramota! Rezervirali smo putem Bookinga četiri noćenja i htjeli produžiti boravak u hotelu još dva dana. Dolazimo na recepciju i nakon što je moja žena pitala koliki je iznos noćenja ako se rezervira direktno u hotelu u odnosu na Booking, momak na recepciji odgovara da nije siguran i da dođemo sutra jer će tada hotelski menadžer biti tu pa da pitamo njega. Dolazimo sutradan po dogovoru, gospodin na recepciji nakon plaćanja ne daje račun na što ga isti tražimo jer želimo imati dokaz da je sve plaćeno da ne bi iza bilo problema. On na to ipak daje račun, ali traži nas napojnicu. Nevjerojatno!!! Bio sam na Kubi i Egiptu gdje se napojnice podrazumijevaju kao "dobar dan" pa ipak me nitko nikada nije pitao: "Zar mi nećete dati napojnicu?!" Šokirani takvim pristupom i ja i žena odgovaramo da zašto bismo to trebali dati napojnicu, da nema razloga, i kad već pita takvo nešto kažemo mu da nismo zadovoljni hotelom jer u prvom redu ne čiste, već samo donesu ručnike i naprave krevet, i da čak ni kavu ne donose niti jedno jutro otkad smo tu, a dotični gospodin na to odgovara da zašto bi nam čistačice očistile i donijele kavu ako im nikako nismo ostavili napojnicu. Na to smo mu rekli da ne možemo vjerovati da nas to traži i da su to onda ciganska posla, a on na to odgovara da je ovo Europa. Ne pamtim da smo se negdje tako neugodno osjećali! Za čišćenje sam već napisao da je jako loše. Još najbolje da ne donesu ni čiste ručnike, pa to je valjda normalno. U hotelu nema ni šlapa ni ogrtača. Rezervirali smo sobu s bračnim krevetom gdje smo i žena i ja dobili svatko svoj prekrivač. Na pitanje možemo li dobiti veći zajednički prekrivač na recepciji odgovaraju da oni nemaju takvo što. Na kraju - doručak... E, to je već posebna priča. Ne idite na doručak. Ne i ne!

Datum recenzije: 7. siječnja 2024. Boravak: siječanj 2024.
    Petar Hrvatska
  • Hestia Hotel Europa

Prosječna ocjena gostiju: 8,6
    • Pozitivni dio recenzije

Sve je bilo odlicno, svega 10 min pjeske od starog grada, veliki izbor dorucka, za svakoga ponesto.

Datum recenzije: 8. prosinca 2023. Boravak: prosinac 2023.
    Nikola Hrvatska
  • Hestia Hotel Europa

Prosječna ocjena gostiju: 8,6
    • Pozitivni dio recenzije

Doručak je fantastičan! Jako čiste i uredne sobe i iznimno ljubazno osoblje.

sve je bilo odlično

Datum recenzije: 1. travnja 2024. Boravak: ožujak 2024.
    Dariya Hrvatska
  • Historic Residence Apartments at Old Town

Prosječna ocjena gostiju: 8,4
    • Pozitivni dio recenzije

Najviše mi se svidjela pozicija apartmana s balkonom u samom centru 😀

• Negativni dio recenzije

Nije mi se svidjelo to sto ulazna vrata sa kodom se svako malo zaglave pa se nemoze ući ili izaći

Datum recenzije: 8. travnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Dora Švedska
  • Citybox Tallinn City Center

Prosječna ocjena gostiju: 8,9
    • Pozitivni dio recenzije

Udobnost kreveta, povezanost, moderan dizajn

Sve mi se svidjelo

Datum recenzije: 30. svibnja 2023. Boravak: svibanj 2023.
    Ines Hrvatska
  • Lavendel Spa Hotel

Prosječna ocjena gostiju: 7,7
    • Pozitivni dio recenzije

Pozicija i ljubavzno osoblje ...

Sadrzaj

Datum recenzije: 14. travnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Momcilo Crna Gora
  • Citybox Tallinn City Center

Prosječna ocjena gostiju: 8,9

Blizina svega.

Datum recenzije: 17. prosinca 2023. Boravak: prosinac 2023.
    Daria Hrvatska
  • Hestia Hotel Kentmanni

Prosječna ocjena gostiju: 9,1

Dorucak

Čistoća sobe

Datum recenzije: 12. travnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Mihaela Hrvatska