2. Dánsko - hodnotenia hotelov

Dánsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Dánsku

• A-Bed

Esbjerg, Dánsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Super lokalita s rodinnými domami, blízko obchod, pizzeria, benzínová pumpa, autobusové zastávky do centra mesta a na železničnú stanicu. Na súkromnom parkovisku vo dvore domu nabíjačka pre elektromobil. Vybavená kuchyňa, chladnička, sklokeramická varná doska, elektrická rúra na pečenie. Veľká miestnosť so sprchou a WC, primeraná veľkosť izby. Super majiteľ. Absolútna spokojnosť. Ak budem mať znovu cestu do Esbjergu, určite budem ako prvé hľadať toto ubytovanie.

• Negatívna časť hodnotenia

Nie, že by sa mi to nepáčilo, ale niektorí by mohli mať problém, že kuchyňa a kúpeľňa sú spoločné pre tri izby a do dvoch izieb je vstup priamo z kuchyne, takže by to niekomu mohlo narušiť pocit súkromia a ovplyvnilo by to ich hodnotenie pobytu. Mne osobne to nevadilo, za mňa super pobyt.

Štefan Slovensko
  • Comwell Copenhagen Portside Dolce by Wyndham

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Moja druhá návšteva, určite nie posledná.Tento krát sme si dali aj raňajky a boli neskutočné.Široký výber, dokonca aj ginger shot, prosecco..jedlo bolo vyborné, personal velmi mily, všetko bolo doložene, pracovali ako včeličky.Hotel ma perfektnu lokalitu pri metre a lodnej doprave.Citili sme sa maximalne bezpečne a užasne.10/10.Vidime sa čoskoro

Kristína Slovensko
  • Cabinn Copenhagen

Priemerné skóre hodnotenia: 6,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita -ľahký prístup ku všetkým druhom mestskej dopravy, fain raňajky. Proste všetko čo potrebujete na prespatie a posilnenie sa na začiatok ďalšieho spoznávacieho dňa.

Ohodnotené: 13. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Zuzana Slovensko
  • Skovboferie Apartments BB

Blåhøj Stationsby, Dánsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie je velmi pekne, ciste.. sucastou je vsetko vybavenie, ktore je pre pobyt potrebne. V areali sa nachadza krasna luka na hranie, trampoliny, ihrisko, velka herna

Ohodnotené: 9. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Jana Slovensko
  • Cabinn Metro

Priemerné skóre hodnotenia: 6,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobra poloha blizko metra a nakupneho centra kde bolo vsetko, cistota. Pre jedneho akurat, pre dvoch by to uz bolo naozaj tesne

• Negatívna časť hodnotenia

Velmi makka a uzka postel a velmi chybala mala chladnicka

Eliska Slovensko
  • Go Hotel City

Priemerné skóre hodnotenia: 7,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Výborná dostupnosť do centra mesta a blízko pláže. Izba vyzerala presne ako na fotkách. Personál a servis bezproblémový.

• Negatívna časť hodnotenia

Izby sú veľmi malé, ale s tým sme počítali. Izba by mohla byť čistejšia. Okno sme mali na juh a cez deň sa izba veľmi nahrievala.

Ohodnotené: 7. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Žaneta Nemecko
  • Hotel Atlantic

Aarhus, Dánsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

lokalita v centre mesta a blizka pesia dostupnost k hlavnym atrakciam mesta; veľmi milý personál recepcie

• Negatívna časť hodnotenia

vybavenie izby (chýbala napr. chladnička); personál na raňajkách (čakali sme dobrých 5 min, kým nás personál usadí, napriek tomu, že reštaurácia bola prázdna a mali sme rezervovaný čas raňajok); čistota - niektoré časti sprchy boli plesnivé, a iné boli viditeľne ucapkané; vyležané matrace s preliačinami by si tiež zaslúžili vymeniť.

Ohodnotené: 9. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Lucia Slovensko
  • The Lodge Billund

Billund, Dánsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ranajky, poloha, čistota, posilňovňa, bazen, okolie

Nepritomnost možnosti večere

Ohodnotené: 7. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Daniela Slovensko
  • Absalon Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Raňajky boli skvelé, personál veľmi milý

Ohodnotené: 14. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Alžbeta Slovensko
  • Cabinn Copenhagen

Priemerné skóre hodnotenia: 6,7

Lokalita super, raňajky super

• Negatívna časť hodnotenia

úzka posteľ, ale dá sa vydržať

Zuzana Slovensko