2. Austria – opinie o hotelach

9,3

9,2

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024

Bez zastrzeżeń.

Bardzo dobre śniadania, wybór bez ograniczeń. Super sprawa ze ski busem przed hotelem i po jeździe na lodowcu, pełen komfort.

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Comfort

Początek pobytu w hotelu nie zaczął się dla nas dobrze. Recepcja nie stanęła na wysokości zadania. Żenujące było otrzymanie pokoju bez okna (!) niezgodnie z rezerwacją przez Booking. Sprecyzuję - pokój miał widok na ściany, wyjście na "taras" bez widoku, przy czym goście z dwóch sąsiadujących pokoi mogli dzielić ten taras bez widoku i zaglądać do naszego pokoju. Łazienka miała szklane transparentne drzwi, co nie było komfortowe. Automatycznie poprosiłam o zmianę pokoju. Recepcja po krótkim przemyśleniu sprawy zmieniła pokój na inny - w starszej części, z widokiem i balkonem. Sam pokój nie był idealny, ale już dużo lepszy niż poprzedni. Oprócz tego, że WC nie miało wentylacji - nie będę narzekać. Wracając do pierwszego wrażenia - dziewczyna z recepcji nie przekazała nam praktycznie żadnych informacji poza tym, o jakich porach są posiłki. Mąż musiał z jednej części hotelu do drugiej nosić bagaże. Winda jest tak mała , ze wózek bagażowy nie zmieści się. Nawet nie powiedziała, ze można zabrać wózek bagażowy (stoją przy skiroom). Fakt - do starszej części hotelu wózek nie wjedzie do windy, ale nawet jak dawała nam kartę do pokoju w nowej części hotelu - nie pofatygowała się poinformować o dogodności związanej z wózkiem. Mąż musiał po wielu schodach nosić walizki, a wystarczyło powiedzieć. To było dla mnie ignoranctwo. Zabrakło tez uśmiechu. Dopiero po kilku dniach dziewczyna z recepcji nakleiła kartkę na których piętrach są przynależne numery pokojów. Brak informacji o opóźnieniach skibus też był dla nas mało przyjemne. Czekaliśmy ponad 30 minut na skibus. Po zgłoszeniu spóźnienia skibus w recepcji, panie bardzo ironicznie stwierdziły, ze to normalne, gdyż są "korki". Jeżeli jesteś pierwszy raz w Stubai to naprawdę można nie wiedzieć, że odległość plus setki samochodów powodują znaczenie opóźnienia. Brak informacji spowodował, ze mogliśmy spóźnić się na lekcje prywatną z instruktorem jazdy na nartach dla dziecka.

Hotel pomimo kilku niedogodności ma to COŚ w sobie. Przepięknie lobby z barem, część z basenami oraz SPA. To są przestrzenie wyjątkowo zaprojektowane i idealne. Czuję się, że projekt odzwierciedla ludzi z sercem i kochających to, co uwielbiają dzieci :) Masaż bardzo dobry. Spa z panoramicznymi saunami, lapidarium są wyjątkowe. Lokalizacja, jak na Stubai jest w porządku. Publiczny transport działa bardzo dobrze, punktualnie i często. Brakowało mi bliższych ścieżek na spacery z psami, ale ta jedna ścieżką przy strumieniu, choć dość daleko była bardzo przyjemna. Restauracja oraz słowacka obsługa były wspaniale. Jedzenie pyszne, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych :) Jeśli masz małe dzieci hotel spełni wszystkie wymagania. Opieka nad dziećmi i atrakcje - super. Nasze dziecko bardzo lubiło koktajle dla dzieci z baru :) Jeśli za głośno w lobby z uwagi na małe dzieci - można uciec do lapidarium, które jest oazą ciszy. Pomimo kilku niefortunnych zdarzeń - polecam ten hotel. Jest miejscem z dobrą energią, do którego chętnie się wraca. Sercem daję 10 punktów i życzę najlepszego :)

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

• Apartament z 2 sypialniami – aneks

Bardzo przyjemne miejsce przeznaczone typowo dla rodzin z dziećmi.

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

Najlepszy wypoczynek!!!!
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Wszystko mi się podobało

Wszystko na najwyższym poziomie to nasz drugi pobyt i na pewno nie ostatni. Piękna okolica super hotel oraz personel!!!!!

• Ocena dodana: 4 lutego 2023

odległość 15 minut od lodowca, dwa kilometry do centrum miasteczka, piekne trasy spacerowe

brak

piękny hotel, bardzo gościnny, busik wozi na lodowiec, oraz w inne miejsca wg potrzeby gości, przepyszne posiłki, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, na pewno tam wrócimy

• Ocena dodana: 21 stycznia 2023

polecam każdemu miłośnikowi nart / snowboard i tym którzy uwielbiają Tyrol

wszystko super.

obsługa, lokalizacja, udogodnienia, transfer, SPA, atrakcje dla dzieci. genialna obsługa, w trakcie pobytu nasza 4-letnia córeczka mocno sie rozchorowała. wystarczyła jedna wizyta w lobby i wszystko było załatwione. umówiona wizyta u lekarza, transfer do lekarza, transfer do apteki. skróciliśmy nasz pobyt o 1 dzień i jakie bylo nasze miłe zaskoczenie kiedy dostaliśmy zwrot kwoty za niewykorzystany dzień. polecam dla wszystkich rodzin z dziećmi. fantastyczny obiekt, świetny basen i atrakcje dla dzieci.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2022

• Luksusowy pokój dwuosobowy

Czysto, przemiły personel, świetne miejsce dla rodzin z dziećmi- ciekawy basen z ciepła wodą, zjeżdżalnie dla dzieci, brodzik. Sala zabaw. Bardzo smaczne kolacje. Powtarzalne,ale bardzo smaczne śniadania.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Bardzo miła obsługa i super udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 18 marca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Comfort

Urokliwe miejsce ,spokój trzeba to zobaczyć

Miła obsługa,czystość,spokój i wyjatkowe miejsce

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 10 listopada 2021

• Pokój dwuosobowy

Wszystko w jak najlepszym porządku,byliśmy już kilka razy w alpenhotel kindl i zawsze miło wspominamy wyjazd,przez pandemię zmieniła się w większości obsługę ale jest ok,za rok tam znowu zawitamy Do Zobaczenia 😘

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024