2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování TRYP by Wyndham Dubai

Hodnocení – TRYP by Wyndham Dubai 4 hvězdiček

Al Saef 1 Street Barsha Heights, Barsha Heights (Tecom) , Dubaj, Spojené arabské emiráty

195. z 719 hotelů v destinaci Dubaj

8,5

8,7

8,6

9,1

8,6

• Hodnocení napsáno: 13. dubna 2024

Poměr kvalita cena/výkon dobrý! Čekala jsem trochu víc od Dubaje.
    • Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Zápach v pokoji. Nemohla jsem to identifikovat a vonné zařízení na chodbách. Přílis intenzivní. Příště bych vybrala pokoj s balkonem v tomto hotelu. Závěsy příliš těžké

Snídaně byla pestrá, studené i teplé pokrmy, evropské i arabské, slané a sladké, zeleninové i ovocné saláty, jogurty, cereálie a kaše... rozmanitý výběr. Dokonce velké hrníčky na čaje! Personál příjemný, lokalita dobrá ohledně metra, ne ohledem restauraci kolem. Pohodlna postel - tvrdá matrace:)

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 30. března 2024

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Za mě nedomyšlený odjezd na pláž na “soluna beach”. Každé ráno vyzvednout na recepci papír s tím, že chcete na pláž a následně čekat u pultu, než Vás dají do systému. Fronta cca na hoďku.

Super moderní, hezký hotel, kousek od centra, super lokalita. Velký výběr snídaní, bazén taky super. Obsluha moc příjemná a ochotná. Soluna beach na The Palm super, skvělá lokalita, krásně zařízené

• Hodnocení napsáno: 23. března 2024

Hotel je moc hezký se super vybavením, úžasná lokalita, snídaně hodně obsáhlé a bylo z čeho vybírat. Personál byl moc mi
    • Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Když jste chtěli na pláž, museli jste každé ráno na recepci říct, že chcete na pláž, ti vám vytiskli papír a následně jste šli čekat ke stolku, kde vás ,odbavili, tím, že Vám dali náramek- to samozřejmě není problém, ale fronty tam byli na cca hodinu minimálně. Tudíž se muselo stát již od 9hod, abyste v 10:30 stihli autobus, přijde mi to lehce nedomyšlené.

Super lokalita, krásné pokoje, každý den uklizeno, na snídani bylo z čeho vybírat, všichni usměvaví, moc milý personál.

• Hodnocení napsáno: 9. března 2024

Libilo se mi, mohu doporučit 🙂
    • Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Nez sjedete z nejvyssiho patra dolu, tak vás v 10 dalsich patrech po ceste zastavi ostatní ikdyz jste uz plny vytah. Je to krapet zdlouhavé, ale nic hroznýho.

Lokalita kousek u metra i spousta obchudku, restaurací v okolí. Krasny vyhled z 27patra, velmi pohodlne spaní, klid, ticho a tma, coz ocenuji. Snidane bohaté na vyber, uz od 6:30hod, fitko dostacujici, bazen skvely misto na odpocinek ale vcelku mala kapacita.

• Hodnocení napsáno: 26. února 2024

Krásný a čistý hotel. Ráda se vracím

Drahé snídaně (75 aed)

Krásný čistý hotel. Ráda se vracím. Na pokoji jsem po odjezdu nechala sluchátka, personál je našel a v pořádku předal kamarádce. Komunikace byla rychlá a efektivní.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 15. října 2023

Vše bylo moc super

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

• Triple Room with Soluna Beach Club Access

Ač nekuřácký pokoj, silné zapáchající po kouři

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Čisté a prostorné pokoje, milý personál a super umístění. Pokud znovu pojedeme do Dubaje, určitě se ubytujeme právě zde :-)

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

Pokud ještě někdy navštívím Dubaj, ráda se u vás ubytuji, děkuji🌸
    • Tryp Premium Suite with Soluna Beach Club Access

Koberec v pokoji by potřeboval nutně vyčistit

Pokoj č. 1319 byl velmi pohodlný a prakticky zařízený. Chtěla bych poděkovat celému personálu za jejich práci a vstřícné jednání. Jídlo bylo výborné a úklid vždy pečlivý.

• Hodnocení napsáno: 8. června 2023

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Nejdou otevírat okna, v pokoji byl někdy zatuchlý vzduch. Uklízeč občas nedoplnil kávu, vanity kit....ale na požádání donesl. Pokoj není moc velký, byla jsem tam sama, proto jsem měla místa dost, na druhé posteli skladiště oblečení....pro dvě holky by to bylo málo :-)

Super lokalita kousek od metra. Bazén s lehátky a slunečníky, ručníky. Bohatá snídaně. Pobyt byl s polopenzí za cenu snídaně. Konvice a čaj s kávou.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 10. dubna 2023

• Tryp One-Bedroom Suite with Soluna Beach Club Access

Naše druhá návštěva. Nemám co vytknout. Vše v pohodě.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2023

S hotelem jsme byli spokojeni.
    • Triple Room with Soluna Beach Club Access

Bohužel jsme museli měnit pokoj, pokoj byl cítit jako kuřácký. Řešili jsme na dvakrát, první přislíbené nebylo provedené.

Vše splnilo očekávání, hotel jsme vybrali na doporučení, velmi dobrá výchozí pozice, bohaté snídaně, čisté a prostorné pokoje.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 14. února 2023

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Dlouhé čekání na výtah- v období snídaně klidně 10 minut Velmi hlasité modlitby z mešity pod hotelem- pokoj nebyl vůbec zvukově izolovaný. První den jsme si mysleli, že máme otevřený balkon. Nepravidelný úklid pokoje- jednou v 10:00 další den až 17:00 Snídaně oběd i večeře formou bufetu, nicméně jídla byly téměř stejná Malý bazén a málo místa na ležení

Příjemný personál Super lokalita- dojezd kamkoliv do 25 minut taxi Hezký pokoj- rozhodně doporučuji s balkónem! Prostředí a atmosféra hotelu Super poměr cena/kvalita Zkusili jsme snídaně, oběd i večeře- oceňuji velký výběr, ale za 5 nocí se moc neobměnily Za příplatek 80AED pozdní check out- měli jsme noční let a tato možnost nás velmi potěšila!

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 11. ledna 2023

😁

😁

úžasně luxusní

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 5. ledna 2023

Rozbitý fén.

Příjemný personál, lokalita super! kousek od stanice metra, když si to zkrátíte přes obchod vedle hotelu je to ještě kratší. Redukce do zásuvky je potřeba, pokud máte nabíjecí kabel s koncovkou USB-C, jinak je možné nabízet pouze s kabelem USB nebo na recepci bez poplatku k zapůjčení redukce.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 4. ledna 2023

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

V průběhu rezervace jsem si připlatila upgrade za pokoj s balkónem (cena za upgrade za 4 noci 320 AED, ale pozor, bez daně) a jsem ráda, že jsem toto udělala, jinak by byl pokoj na 4 noci malý. Koupelna byla také velmi malá a stísněná. Vybavení pokoje bylo dostačující, k dispozici bylo i žehlicí prkno a žehlička:) Hotel se nachází v dobré lokalitě, hned naproti hotelu je supermarket otevřený nonstop. Pozor, naproti hotelu se ale nachází také mešita, takže budíček před 06:00 ranní kvůli svolávání na modlitbu máte zaručený každý den :D Od hotelu se dá dojít cca do 10 min pěšky k metru. Měli jsme zakoupenou polopenzi, jídla bylo vždy dost, jen ten výběr byl takový více do Indie a dezerty nestály za nic. Voda byla ke snídaní i k večeři zdarma k dispozici. Big thanks to PETER, everytime we came to our hotel he welcomed us like king and queen:)

• Hodnocení napsáno: 24. prosince 2022

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Hotel má fajn polohu, blízko na metro. Interiér je příjemný, pokoje pěkné, posilovna a bazén dostačující. Snídaně bohatá, ale každý den, až na pár změn, stejná. Dobrá káva a milý personal (hlavně May a Peter).

• Hodnocení napsáno: 16. prosince 2022

• Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Modlitby v ranních hodinách z mešity, která je hned vedle hotelu. Úklid pokoje většinou až po 17:00 hod.

Příjemný a ochotný personál, dobré snídaně, 10 min chůze od zastávky metra, krásný bazén, pozdější check out nebyl problém. Velmi dobrý poměr ceny a kvality.

• Hodnocení napsáno: 10. prosince 2022

precisnost

• Hodnocení napsáno: 6. prosince 2022

• Tryp One-Bedroom Suite with Soluna Beach Club Access

Snídaně, večeře, dvojpokoj a dvě koupelny. Bazén jsme nevyužili, měli jsme příliš nabitý program. Nedaleko metro. Milý personál.

• Hodnocení napsáno: 29. listopadu 2022

• Služební cesta
    • Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Káva byla hrozná, ale to je drobnost

Skvělé umístění hotelu, blízko všude (město, letiště, pláž), kolem restaurace a klidná zóna. Personál byl velmi pozorný, vše čisté, jídlo výborné.

• Hodnocení napsáno: 28. listopadu 2022

• Tryp One-Bedroom Suite with Soluna Beach Club Access

Pěkný hotel na dobrém místě , ochotný personál , vše čisté . Bezplatná doprava na pláž a na Palm Jumeirah West .

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2022

super hotel, moc se nám líbilo
    • Tryp Room with Soluna Beach Club Access

Výtahy jsou občas fakt šílené, ze snídaně opravdu čekáte třeba 15min, je to blbé když máte nějaký časový harmonogram, musíte s tím prostě počítat. obávám se ale, že to bude problém všech výškových budov. Koupelna menší a hlavně tam není odvětrávání, takže nejen že špatně schnou plavky, ale ručníky jsou stále mokré.

Personál byl moc milý, snídaně super, myslím, že si každý vybere. Bazén sice menší na tak velký hotel, ale určitě dostačující. Při odjezdu nám pohlídali ještě kufry bez problému. Na metro opravdu 10min, ale stejně jsme spíš využívali taxi. Celkově mám opravdu super dojem.