2. Recenzije hotela u državi UAE

8,2

• Besplatan WiFi

7,8

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 25

• Ocenjeno: 30. mart 2024.

• Osobe sa prijateljima
    • Klasična Dvokrevetna Soba sa Zasebnim Krevetima i Pogledom na Grad – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Poslato mobilnim

Ljubaznost, čistoća i odličan doručak.

Gost je boravio u periodu: februar 2024.

• Ocenjeno: 15. septembar 2023.

• Poslovno putovanje
    • Par
    • Klasična Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom i Pogledom na Grad – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Poslato mobilnim

Tepisi su osteceni. Dorucak prosjecan.

Lokacija. Osoblje ljubazno

Gost je boravio u periodu: avgust 2023.

• Ocenjeno: 28. februar 2023.

7,0
    Dobar hotel... ali ne toliko dobar za 4 zvezdice
    • Deluks Dvokrevetna Soba sa Zasebnim Krevetima – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Poslato mobilnim

Osoblje ne ostavlja neki utisak. Ne bih da ispadnem neki nacionalista, ali moram da kažem, da po boji kože Indijci (osoblje) su se pokazali veoma vrednim i uslužnim.

Hotel je na veoma lepom mestu. Ja se nisam zadržavao, tako da ne mogu mnogo da kažem o samom hotelu.

Gost je boravio u periodu: februar 2023.

• Ocenjeno: 14. februar 2023.

9,0
    Jednostavno smo obisli sve, koristeci taxi, dobili smo prelijepu sobu sa pogledom na grad, udobna k.
    • Deluks Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Boravak od 3 noćenja

Sve je bilo u redu .

Abu Dhabi koristite taxi inace nema metro , lokacija nije toliko bitna, jer svakako mora se koristiti prevoz na lokacija Kako biste obisli grad. Taxi je pristupacan.

Gost je boravio u periodu: januar 2023.

• Ocenjeno: 31. januar 2023.

• Poslato mobilnim

Gradski hotel,ljubazno osoblje.Vredi da prenocite i obiđete Abu Dhabi.

Gost je boravio u periodu: januar 2023.

• Ocenjeno: 3. januar 2023.

Veoma dobar
    • Poslato mobilnim

Pogled, čiste sobe, dobar doručak i lokacija. Lep bazen na samom krovu sa lepim pogledom. Bili smo zadovoljni sa ovim hotelom. Preporuka

Gost je boravio u periodu: decembar 2022.

• Ocenjeno: 3. januar 2023.

Veoma dobar
    • Boravak od 3 noćenja
    • Poslato mobilnim

Lokacija je odlična, veoma je čisto, doručak dobar i ljubaznost je bila na nivou. Hvala veliko

Gost je boravio u periodu: decembar 2022.

• Ocenjeno: 15. decembar 2022.

Prvi put u Abu Dabiju
    • Par
    • Deluks Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom i Pogledom na More – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Poslato mobilnim

Obzirom da nam je soba bila na 15 spratu a da je iznad restoran, cuje se skripanje stolica, pa nas je to ranije budilo od predviđenog.Kupatilo bez tus kabine, predviđeno za invalide , te nakon tusiranja dok se ne iscedi voda pliva po kupatilu, očigledna greška keramičara sa kontrapadom u odnosu na slivnik.

Izuzetna lokacija, odličan pogled iz sobe, na grad i more. Hotelski bazen na krovu je lep.

• Ocenjeno: 1. maj 2024.

Odlična lokacija sa predivnim pogledom
    • Poslato mobilnim

Soba se predivnim pogledom. Doručak je odličan!

Gost je boravio u periodu: mart 2024.

• Ocenjeno: 26. april 2024.

Prihvatljiv
    • Poslato mobilnim

Za hotel sa 4 zvjezdice,sobe dosta male,kupatilo ima sve sadrzaje,ali dosta lose za hotel sa 4 zvjezdice,dorucak dosta los,restoran dosta mali za hotel te velicine..maltene mora da se ceka na mjesto za dorucak!

Najvise mi se dopala lokacija,koja je u samom centru,ne moze bolja biti,onda osoblje fenomenalno,vratar sve pohvale,dao nam je odlicne informacije za plaze,uvijek nasmijean..

Gost je boravio u periodu: april 2024.

• Ocenjeno: 30. mart 2024.

Nenad Srbija
    • Poslato mobilnim

Ljubazno osoblje .Dorucak odlican.

Gost je boravio u periodu: februar 2024.

• Ocenjeno: 25. februar 2024.

Izuzetan
    • Boravak od 7 noćenja
    • Poslato mobilnim

Bazen je baš mali, za decu od 10-12 godina.

Hotel je na super lokaciji, blizu je i šetalište pored mora i Svetski trgovinski centar. U blizini ima dosta objekata brze hrane, cene su slične kao u Beogradu. Mi smo uplatile doručak u hotelu i može da se nadje za svakog po nešto, cena je oko 8e i na bazi je švedskog stola. Od toaletnog pribora dobijate, osim klasične ponude i četkicu za zube, kaladont, mali češalj, brijač... Sve u svemu, zadovoljne✔️✔️✔️

Gost je boravio u periodu: februar 2024.

• Ocenjeno: 18. februar 2024.

1,0
    Zaobidjite
    • Executive Suite – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Poslato mobilnim

Mi smo bili dve porodice sa po dvoje velike dece koje su rezervisale dva svita. Kada smo došli u pola 4 ujutru samo je bio spreman jedan bračni krevet. Sofa u dnevnoj sobi ne može da se razvuče uopste i nema posteljinu. Sat vremena im je trebalo da nam donesu dodatni krevet i posteljinu s tim što smo morali ici na recepciju da im tražimo krevet i posteljinu. Ali to nije najgore! U sobama je 18 stepeni! LEDARA!!! Nemaju grejanje nikakvo niti mogućnost da se sobe nekako ugreju. Celi dan sutra su nas zavlacili i lagali da će nešto uraditi iako smo ih molili da nam otvoreno kažu da li mogu ili ne jer je nama to jako bitno zbog medicinskih razloga. Ali su nas lagali i naravno,ništa nisu uradili... Cak su nas do 15h drzali u nadi da u drugoj sobi radi grejanje i da cekamo dok gosti izadju da se mi tamo prebacimo ali sve su lagali i tamo je bilo isto 18C .Pokušali su da poprave utisak vocem i besplatnim doručkom ali dzabe... Upropastili su nam boravak u Abu Dabiju i poremetili sve obilaske... ☹️

Gost je boravio u periodu: februar 2024.

• Ocenjeno: 25. maj 2023.

Bolje od ocekivanog pogotovo odnos cene i kvaliteta.
    • Grupa
    • Poslato mobilnim

Hotel je na odlicnoj lokacijo,da smo u 3 ujutru kada smo stigli na 100m nasli hranu. Lep, udoban i prijatan smestaj,odlicno osoblje.

Gost je boravio u periodu: maj 2023.

• Ocenjeno: 14. maj 2023.

Izuzetan

Sve

Gost je boravio u periodu: maj 2023.

• Ocenjeno: 12. maj 2023.

Prihvatljiv
    • Boravak od 2 noćenja

U sobi je jako zagušljivo, pošto prozori ne mogu da se otovore oseća se ustajali vazduh... Doručak je veoma skroman.

Lokacija je bila super, u okolini ima puno sadržaja. Mogućnost parkiranja uz doplatu je takođe super opcija, osoblje je jako ljubazno,

Gost je boravio u periodu: maj 2023.

• Ocenjeno: 25. januar 2023.

Odlican smestaj
    • Boravak od 5 noćenja
    • Poslato mobilnim

Sobu nisam dobio sa pogledom na more ali sa druge strane sam bio zadovoljan i tom koju sam dobio. Siguran sam da bih osoblje ucinilo sve da dobijem sobu koju sam prvobitno bukirao da sam to trazio.

Vrlo prijatana i komforna soba, opremljena kao u hotelu sa 5 zvezdica. Ketler, kafa, cajevi, voda dopunjavanje na dnevnoj bazi. Izuzetno lepa i kvalitetna posteljina. Cist bazen, generalno odrzavano mesto na vrlo dobroj lokaciji. Do plaze se moze stici peske, setnja traje do 20 minuta ali moj je predlog rentirati gradske bicikle za 5 eur dnevno, prva stanica se nalazi na 100 m od objekta. Sve u svemu vrlo smo zadovoljni i vraticemo se sigurno vrlo brzo.

Gost je boravio u periodu: januar 2023.

• Ocenjeno: 24. decembar 2022.

Na proputovanju po Emiratima
    • Deluks Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom – 15% Popusta na Hranu i Piće
    • Poslato mobilnim

Los kvalitet doručka i los izbor ponuđene hrane. Sve je zastarelo, očigledno je potrebno jedno renoviranje.

Ljubazno osoblje, dobra lokacija hotela, čistoća, udobni kreveti i jastuci, komfornost sobe. Brzo prijavljivanje i odjavljivanje iz hotela. Dobra internet konekcija

Gost je boravio u periodu: decembar 2022.

• Ocenjeno: 30. septembar 2023.

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: jul 2023.

• Ocenjeno: 30. septembar 2023.

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: jul 2023.

• Ocenjeno: 21. jun 2023.

Perfect
    • Boravak od 6 noćenja

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: jun 2023.

• Ocenjeno: 18. mart 2023.

7,0
    Dobar

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: mart 2023.

• Ocenjeno: 11. mart 2023.

• Poslovno putovanje

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: mart 2023.

• Ocenjeno: 8. mart 2023.

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: februar 2023.

Prikazano 1 – 25

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!