2. Comentarii despre hoteluri în EAU

8,6

8,2

7,8

• Comentariu trimis pe 21 aprilie 2024

• Cameră twin clasică cu vedere la oraș - reducere de 15% la mâncăruri și băuturi

Aspect putin deteriorat al mobilierului

Pret bun. Locatie usor de gasit. Statii de autobuz aproape. Personal foarte amabil.Nu am fost restrictionata legat de copii- am rezervat camera dubla, desi am fost 3 cu copilul, insa pe booking daca rezervam pt 3 persoane camera era identica, pretul mai mare. Am platit doar mic dejun extra, la cerere.

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 9 aprilie 2024

Mirosea urât în cameră și ne-au cerut o taxă extra pentr câteva ore în plus fara să ne informeze

A fost situat aproape de centru...

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 31 martie 2024

• Cameră dublă clasică cu vedere la oraș - reducere de 15% la mâncăruri și băuturi

A fost ok

bun

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 27 februarie 2024

Mocheta era patata.

am stat la etajul 10 si privelistea a fost incredibila, personalul super, mancare buna.

• Comentariu trimis pe 26 februarie 2024

Un hotel ok

Micul dejun extrem de saracacios pentru 4 stele. Fata de celelalte hoteluri de 4 stele, cam lasa de dorit.

Este un hotel ok de 4 stele in centrul Abu Dhabi. Localizarea permite sa ajunge oriunde vrei relativ repede. Curatenia exemplara. Piscina pe acoperis super draguta, iar seara se transforma in club/discoteca.

• Comentariu trimis pe 5 februarie 2024

Raport calitate pret bun

Mocheta din camera era super uzata.

Locație centrala, curata.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 2 februarie 2024

superb

hotelul poziţionat f bine, camera spatioas cu o vedere spectaculoasa

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 31 ianuarie 2024

Bine

Nu mi-a placut pentru ca singura camera pe care o puteam alege a fost una de fumatori, unde se simtea miros de tigara, dar nu ne-a deranjat asta neaparat, ci ca aerul conditionat nu functiona pe aer cald, iar in camera erau 19-20 grade, cam frig pentru noi. Am semnalat aceasta problema, a venit cineva de la mentenanta, dar din pacate nu s-a rezolvat. A doua zi seara am semnalat din nou problema, a venit un domn, ne a schimbat termostatul cu unul nou, am asteptat cam o ora, dar din nou, acceasi problema. Am anuntat din nou receptia, din nou a venit mentenanta, de data aceasta cu o scara si a inceput sa lucreze la ora 12 noaptea sa rezolve problema. Au creat mizerie in baie, au curatat dupa, problema tot nu s-a rezolvat, iar la insistentele sotiei ne au schimbat camera intr un final. O atitutine cam neprofesionista dupa parerea mea

Este ok ca si locatie, personalul este amabil

• Comentariu trimis pe 22 ianuarie 2024

EXPERIENTA A FOST PLACUTA SI S-A DESFASURAT CONFORM DOCUMENTARII MELE SI A ASTEPTARILOR.

NU AU AVUT HALAT LA BAIE. CAMERA NU A FOST CA IN PREZENTARE,RESPECTIV PATUL A FOST DIN DOUA SALTELE, A FOST ASEZAT INTR-O ALTA POZITIE, FACAND DIFICILA DEPLASAREA CELUI CARE OCUPA PARTEA DINSPRE FEREASTRA.

CAZAREA A FOST CONFORM PREZENTARII. PERSONALUL A FOST AMABIL SI BINE PREGATIT IN CE PRIVESC INFORMATIILE TURISTICE. HOTELUL POZITIONAT FOARTE BINE.

• Comentariu trimis pe 20 ianuarie 2024

Locul potrivit pentru Abu Dhabi

Hotelul este situat intr-o zona buna. Statiile de autobuz sunt foarte aproape, spre orice destinatie. Micul dejun foarte bun, fiind la etaj superior, era si un view superb, piscina curata si calduta pe acoperis.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 19 ianuarie 2024

Totul ok. Calitate preț nota 10. Sunt 2 cluburi în interiorul hotelului. Muzica foarte tare. Dacă nu va deranjează e totul ok.

• Comentariu trimis pe 9 decembrie 2023

Un hotel acceptabil.

După ora 22, se aude bass-ul de la muzică de la barul de la etajul 17 până la etajul 5. Este program în fiecare noapte.

Este îngrijit, curat și accesibil. Personalul este super amabil. Micul dejun îndestulat. Se face curățenie in cameră în fiecare zi.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 9 noiembrie 2023

Nota 7

Micul dejun! Aș putea recomanda celui ce se ocupă de micul dejun să facă un schimb de experiență cu cei de la Atana Hotel din Dubai. Camera avea scrumieră. Se fumase în camera înainte iar soția și copilul au avut ceva probleme cu mirosul din camera.

Locația excelentă. Personalul drăguț.

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 13 octombrie 2023

Ok

Aerul condiționat a fost deosebit de umed.

Un hotel aranjat cum ar trebui sa fie orice hotel. Personal respectuos.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2023

Bine

Micul dejun

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 3 aprilie 2023

Locație foarte buna

Micul dejun nu e deloc ceea ce ne așteptăm. Foarte sărăcuț, destul de înghesuit și mic pentru cât de mare este hotelul.

Locație foarte buna, aproape de toate punctele principale ale orașului. Serviciul de valet parking super ok și la un preț foarte decent. Camere foarte spațioase și curate.

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 1 aprilie 2023

Micul dejun nu a fost foarte variat și faptul ca se auzea muzica din club deși eram la etajul 12.

Camera suficient de mare, patul confortabil, curățenia

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 10 februarie 2023

Raport calitate pret ok

Nu se afla intr-o zona placuta.

Camera a fost ok, patul confortabil.

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 25 ianuarie 2023

O alegere potrivită pentru a vizita Abu Dhabi

Interiorul este puțin invechit poate e cazul de putina cosmetizare dar arata destul de bine.

Hotelul este central, poziționat perfect pentru vizitarea Abu Dhabi. Are toate facilitățile de care ai nevoie iar personalul este foarte amabil.

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 18 ianuarie 2023

Abu Dhabi
    • Cameră dublă Deluxe - reducere de 15% la mâncăruri și băuturi

Ca să ajungi la piscină treci pe lângă barul de pe acoperiș care datorită faptului că are program până noaptea târziu și se fumează în interior are un damf....de club de noapte. A...și totul în bar este de culori închise - negru.

Hotel situat în centru, aproape de Corniche și zona comercială. Check-in făcut repede, noaptea la 3...camera mare, curată, baia la fel. Două sticle de apă care te ajută la sete pe noptieră în fiecare zi. Micul dejun foarte bun - european și asiatic - personalul foarte eficient, sala fiind mică. Piscină curată, călduță pe acoperiș, de dimensiuni medii- șezlonguri cam puține.

• Comentariu trimis pe 16 decembrie 2022

Orașul frumos cu multe puncte de atracție, dar pe alocuri împrejurimile hotelului murdare.
    • Cameră twin Deluxe cu vedere la mare - reducere de 15% la mâncăruri și băuturi

Hotelul destul de vechi și nemodernizat. Mocheta veche și foarte pătată. Nu a putut fi accesat deloc wifi.

Nu a fost cazul

• Comentariu trimis pe 9 decembrie 2022

• Cameră dublă Deluxe cu vedere la mare - reducere de 15% la mâncăruri și băuturi

Micul dejun trebuie imbunatatit.

Hotel in locatie buna, personal amabil, camera foarte buna .

• Comentariu trimis pe 8 decembrie 2022

Prima cameră repartizată avea un miros puternic de fum de țigară... la solicitarea noastră, camera ne-a fost schimbată a foua zi si totul a fost ok.

Poziționarea centrală a hotelului.

Sejur în decembrie 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: