2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Studio M Arabian Plaza Hotel & Hotel Apartments

Hodnocení – Studio M Arabian Plaza Hotel & Hotel Apartments 3 hvězdiček

Al Ittihad Road Al Qiyadah Metro Station - Deira, Dubaj, Spojené arabské emiráty

297. z 722 hotelů v destinaci Dubaj

8,3

8,4

8,3

8,7

• Hodnocení napsáno: 22. března 2024

• Urban Three Bedroom Apartment - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Chyběly hranolky pro děti na večeři, shutlle bus nestaví u chodníku hotelu ,ale naproti přes cestu , manžel při vystupování pár kroků byl sražen autem, které jelo neúměrně rychle mělo by se více domyslet parkovaní . Naštěstí vše dobře dopadlo .

Pohodlné postele a pěkné a čisté pokoje i koupelny vše na jedničku

• Hodnocení napsáno: 9. února 2024

• Premium One Bedroom Apartment - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Blízko metra, apartmán prostorný a pěkný, postel pohodlná a personál ochotný a příjemný. Jak večeře, tak snídaně mě hodně bavily - vždy dostatek jídla a slušný výběr a bylo to výborné. Jsem rád, že jsem mohl ochutnat nejen arabské pokrmy, které jsem dosud neznal.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 23. května 2023

• Premium Two Bedroom Apartment - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Zaplatila jsem ubytování pro 5 osob a dostali jsme jen 4 postele.Poskytnout přistýlku zdarma odmítli.Prý 4 postele pro 5 osob stačí.Pomalá obsluha při obědě,v kuchyňce nebyla mikrovlná trouba.

Hotel byl pěkný,předčil moje očekávání,apartmán prostorný.Odvoz na pláž a do obchodního centra.Umístění blízko metra,každý den úklid.Bazén.

• Hodnocení napsáno: 13. března 2023

pestřejší nabídka jídel k večeři

Chutnala velmi

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 14. ledna 2023

• Urban King Room Pool View - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Bazén a jeho "opalovací" zóna je na slunci pouze v odpoledních hodinách. Slabá zvuková izolace pokoje s chodbou. Káva u snídaně tragédie.

Snídaně za nás super. Dostatečný výběr "teplého" bufetu, zeleniny a ovoce. Hotelový shuttle bus 2x denně k liduprázdné a hezké pláži La Mamzar. Stanice metra je vzdálená 300m (zelená linka). V okolí hotelu dostatečný výběr supermarketů a restaurací. Terminál 2 je od hotelu vzdálen jen asi 2km.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 7. března 2022

• Urban King Room - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Neodhlučněné dveře z hlavní chodby do pokoje. Bylo přes ně slyšet vše, co se na chodbē děje.

Kvalitní postel i lůžkoviny. Bohatá snídaně. Poloha blízko stanice metra.

• Hodnocení napsáno: 5. ledna 2022

Malo vybavená kuchyň.

Výborný úklid pokojů.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 19. dubna 2024

Vše OK,pokoje čisté,na stanici metra pár minut chůze,personál vstřícný.Děkuji mnohokrát!
    • Urban Two Bedroom Apartment - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Není nic,co by se nám nelíbilo.

Ubytování perfektní,snídaně bohaté,pokoje čisté,každý den uklizené a personál milý,ochotný,usměvavý.Apartmán pro 4osoby se dvěma ložnicemi se soc.zařízením,zařízená kuchyňka,velký obývák.Bezvadné,děkujeme.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 7. ledna 2024

6,0
    Dostačující

Bohužel je zde neskutečný smrad, na který si musíte zvyknout, pravděpodobně se jedná o smrad z cigaret, možná z jiných pokojů a nebo zde dříve bylo normální kouřit, nevím, ale je to hnus a zákaz kouření by měl být naprosto všude! Další negativní bod jsou velmi tenké stěny, slyšíte naprosto vše, co se děje na chodbě nebo u sousedů. Sprcha základní, teplá voda moc neteče, ale ok. Co nedoporučuji, jsou velmi základní večeře, přitom rozdíl cen mezi pobytem se snídaní a včetně večeře je opravdu velký a je tak mnohem výhodnější si objednat jídlo odjinud, večeře jsou zde vyhozené peníze a zatím ty nejhorší, co jsem v celé Dubaji zažil. Hotel nabízí bazén, který jsem však nevyužil, nejspíš není vyhřívaný a poloha není dobrá, svítí zde až odpoledne. Posilovna je malá a základní, ale ok. Po checkoutu se zde už nedostanete. Poloha hotelu je blízko metra, jinak všude hodně daleko, těžké sehnat taxi a shuttle bus je velmi omezený. Celkový poměr kvalita / cena neodpovídá. V Deiře by mělo být mnohem levněji a hotel je tak dost předražený, nerozumím tak vysokému hodnocení, které je nejspíš ovlivněno spoustou falešných recenzí, jako je tomu v Dubaji často zvykem i u jiných hotelů.

Průměrný hotel, kdy na jednu stranu je zde několik pozitivních faktorů a na druhou stranu několik velmi negativních. Pokoj s výhledem na bazén je ok a polštáře jsou velmi pohodlné. Pokoj nabízí kávu a čaj i lednici, což je ok. Doporučuji vzít pobyt se snídaní, které odpovídají 3* hotelu a vybere si zde každý.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2023

Velmi

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2023

Doporučuji toto ubytování.
    • Urban One Bedroom Apartment - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

Občas byl ráno v 10 hodin dost plný shuttle bus na pláž. Někteří rusky mluvící hosté se dost nevhodným způsobem do něj snažili narvat. Byli jsme svědky kopanců, šťouchanců a úderů loktem (i muži ženám). Raději jsme využívali městský bus C10, který jezdí na vedlejší pláž a zastávka je asi 7 minut chůze od hotelu nebo RTA taxi. Možná by podle obsazenosti hotelu pomohlo, aby v případě zájmu jezdil shuttle bus ráno častěji, ne jen v 10 a ve 13 hodin. (Zpět z pláže pak jede ve 13:15 a 18:00).

Hotel nabízí kvalitní ubytování v pokojích nebo v apartmánech, které jsme si k pobytu vybrali a byli jsme spokojeni. Pro delší pobyt určitě doporučujeme. Jen jsme si trochu museli zvyknout na to, že okna nelze otevřít a větrá se klimatizací. V apartmánu je příjemné posezení, kuchyňka s lednicí, mrazákem, troubou, topinkovačem a varnou konvicí. Dale dvě toalety, koupelna se sprchou, pračka se sušičkou, žehlící prkno a žehlička, dvě TV. Ložnice má pohodlnou kvalitní postel a dostatečně velkou skříň (více ramínek by bylo fajn). Denně doplněná voda, káva, čaj, cukr, smetánka. Perfektní úklid je zde samozřejmostí. V hotelu je k dispozici menší bazén, posilovna a jídelna, ve které jsme využili pouze velice chutné snídaně. Vše je čisté, moderní. Milý, usměvavý a ochotný personál se stará o vaše pohodlí. Lokalita v tradiční čtvrti Deira u stanice metra, kolem nesčetně obchodů a restaurací. Najíst se dá chutně a levně. Obchod s potravinami je také blízko. V hotelu i v Dubaji se nám velice líbilo.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 25. listopadu 2022

Záloha na apartmán byla při příjezdu jednou tak vysoká než bylo uvedeno na Bookingu v objednávce a byla možná jen v AED. Tedy po checkoutu a odjezdu jsme si odvezli poměrně dost místní měny.

Hotel je kousek od metra, v blízkosti Supermarkety. Na krásnou klidnou pláž jezdil každý den hotelový autobus.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 7. dubna 2022

5,0
    Ucházející

Měli jsme zaplacené snídaně a večeře , v den odletu jsme večeři nedostali i když byla zaplacená !

• Hodnocení napsáno: 10. prosince 2021

prijemny hotel blizko metra a supermarketu. Nejvice ocenuji bezplatnou prepravu na plaz (cca 10min). Prijemny personal h
    • Urban Twin Room - with complimentary Shuttle Service to Al Mamzar Beach and Deira City Center

chybela mi skrin na obleceni

poloha u metra,denne lahve s vodu,trezor na pokoji zdarma,zdarma preprava na blizkou plaz

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2022

poměr cena x kvalita x výkon je super

hluk z ulice, horší dostupnost do centra

čistota

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2024