2. Comentarii despre hoteluri în EAU

9,2

9,3

8,7

• Comentariu trimis pe 29 mai 2024

• Cameră superioară cu acces gratuit la piscina de surf, parcul de aventură, tiroliană, piscina cu valuri și râul leneș.

Personalul a fost foarte amabil și în special Rozzen de la recepție. Ea ne-a întâmpinat foarte frumos și ne-a ajutat cu informațiile necesare.La check-out din nou a comunicat cu noi și a așteptat sa ii împărtășim părerile despre sejur.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 23 mai 2024

Hotel bine pozitionat, multe facilitati, personal foarte amabil. 5 minute de plaja si piscine foarte bine intretinute. Mancare diversitificata si gustoasă la mic dejun si cină, ambele bufet . Camera si baie confortabile. Taxi minibus 100 AED de la aeroport la hotel

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 25 martie 2024

Un sejur fabulos.
    • Cameră Premium cu vedere la mare, inclusiv acces gratuit la piscina de surf, parcul de aventură, tiroliană, piscina cu valuri și râul leneș.

Nu am sesizat aspecte negative

Are multe facilitati, iar pozitia este excelenta. A fost o surpriză foarte plăcută sa primesc un upgrade la camera, dar totul a fost la superlativ. Recomand cu incredere.

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 19 februarie 2024

• Cameră Premium cu vedere la oraș, inclusiv acces gratuit la piscina de surf, parcul de aventură, tiroliană, piscina cu valuri și râul leneș.

Hotelul are o super amplasare. Mic dejunul și cina gustoasă și variată. Personalul superb, recepția de nota 10, deși am rezervat un număr standard am fost cazați în număr lux. Plaja superbă, restaurante, piscine cu apă foarte caldă și SPA. Mersi mult pentru sejur proprietății, la sigur vom mai reveni. Recomandăm

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 16 februarie 2024

Un sejur perfect dar prea scurt

Totul a fost mai mult decât perfect.

Hotelul este situat într o zona foarte bună din Abu Dhabi, pe un mare și frumos bulevard și la mica distanta de Palatul regal. Facilitățile oferite se ridica la nivelul celor cinci stele, camere mari, mobilier modern, curățenie zilnica, consumabile improspate de asemenea zilnic, sticle de apa, cafea, ceai de asemenea zilnic. Mic dejun foarte bun, cina cu preparate pe toate gusturile, gătite foarte bine, cu sucuri și apa oferite în.mod gratuit, în timpul mesei. Partea de spa, jacuzzi, sauna umeda și uscata, utile pentru zilele mai puțin frumoase. Piscinele exterioare, zona de plajă, frumos amenajate, însă vremea nu prea a fost favorabila pentru a beneficia și de activitățile oferite, respectiv tiroliana, pârâul leneș. Deși am avut rezervare pentru camera superioara am primit gratuit upgrade pentru Premium Suite With lounge acces -sea view. Din păcate timpul petrecut a fost prea scurt (3 nopti) și activitățile de peste zi prea intense, plaja, vizite, astfel încât seara eram prea obosiți pentru a ne distra în clubul de pe plaja sau la party-urile organizate în hotel. Cu siguranță vom reveni cu drag la hotelul dumneavoastră.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 3 februarie 2024

Hotel foarte bun

Mie personal mi-a lipsit balconul dar asa este hotelul...fara balcoane.

Hotel foarte bun,facilitati extraordinare,mancare buna,plaja proprie si personal foarte profi.Noi ne-am simtit grozav,am revenii oricand!

• Comentariu trimis pe 20 ianuarie 2024

O locatie frumoasa
    • Suită cu acces la lounge, inclusiv acces gratuit la piscina de surf, parcul de aventură, tiroliană, piscina cu valuri și la râul leneș.

Singurul minus a fost ca ne-au pus sa platim micul dejun pentru doi dintre adulti desi rezervasem doua suite cu mic dejun inclus.

Hotelul este curat, cu multe facilitati, aproape de plaja (accesul se face printr-un tunel in aproximativ 3 minute de mers pe jos). Micul dejun, personal amabil.

• Comentariu trimis pe 16 ianuarie 2024

De la primul contact cu locația totul a fost la superlativ. - hotelul eate foarte curat - personalul extrem de amabil - mâncare foarte bună oferind o gama variata atât la cina cat și la micul de jun - complexul este foarte bine organizat, curat și cu multe facilități - recomand aceasta locație pentru familii, este un loc exclusivist - tot personalul este orientat către client și este foarte atent la nevoile clienților - pe lângă toate cele menționate, saltelele din camera sunt de cea mai buna calitate, brandul se numește HYPNOS și e chiar asa, te hipnotizeaza când te așezi pe ele 🤪

• Comentariu trimis pe 6 ianuarie 2024

Un hotel foarte bun

Camere mari dar nu foarte frumos amenajate și cu mobilier cam vechi. Micul dejun nu a fost pe placul nostru.

Pozitia hotelului este excelentă. Accesul la piscină și plaja, facilitățile de pe zona de plaja și piscina. Personal amabil și bine pregătit.

• Comentariu trimis pe 5 ianuarie 2024

De evitat acest hotel

Mic dejun foarte sărăcăcios, accesul la plajă puțin deranjant, trebuia să subtraversezi strada. Chiar dacă am ajuns foarte târziu în hotel (cca ora 23:30), la plecare, pentru câteva ore de stat în hotel până la avion, am mai plătit 80€. Într-un cuvânt: nerecomandabil.

Poziția Hotelului este excelentă

• Comentariu trimis pe 26 octombrie 2023

Mi-a placut mult!

Hotelul este splendid, beach club-ul (inclus in pret) este fantastic, mancarea foarte buna! Personalul a fost extraordinar, m-a ajutat sa-i fac o surpriza fetitei mele de ziua ei! Plus ca am primit update de camera, fara niciun cost suplimentar!

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 15 septembrie 2023

Totul a fost minunant !

Totul a fost foarte frumos . Camere mari , Curatenie, mancarea foarte diversificata , plaja superba iar in resort sunt mai multe piscine si multe activitati . Totul a fost minunat cu siguranta vom reveni ! 🫶

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 9 iulie 2023

Fabulos

Tot

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

Totul extraordinar. De venit si revenit aici!

Micul dejun diversificat, cina diversificate. Plaja privata cu priveliste superba, acces gratuit si la plaja si la cele doua piscine. Curatenie, servicii extraordinare, iar Loveline de la receptie foarte draguta. Aveam camera premium cu vedere la oras, iar Loveline ne-a facut un upgrade gratuit la suita cu vedere la mare. Totul a fost superb. Multumim Loveline si Radisson Blu Hotel.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 17 aprilie 2023

excelent
    • Călător singur

Personal foarte disponibil și amabil

• Comentariu trimis pe 16 aprilie 2023

Am petrecut petrecut 2 zile minunate, in care am imbinat vizitatul cu relaxarea la piscina.

Ne-a placut totul, ne-a parut rau ca am stat doar o noapte. Recomand transfer la aeroport cu taxi, transferul oferit de la hotel era dublu la pret.

Micul dejun bogat, locatie excelenta, cu plaja proprie si aproape de obiectivele turistice. Am fost intampinati cu caldura si zambete de catre doamna Salomea din Georgia la receptie, foarte comunicativa, careia ii mulutmim pentru apartamentul in care ne-a cazat. Camerele mari, baie generoasa. Am apreciat posibilitatea de a preda camera la ora 14.00. Centrul fitness era mare si dotat, iar zona de piscine/plaja este foarte frumoasa, cu restaurante, baruri si alei, cu senzlonguri confortabile si la discretie.

• Comentariu trimis pe 5 aprilie 2023

zgomotul masinilor care circulau pe sub ferestre

piscina

• Comentariu trimis pe 26 martie 2023

Mic dejun bun, insa se putea si mai bine.

Plaja si piscinele ai fost super. Hotelul frumos si curat. Personal deosebit de amabil.

• Comentariu trimis pe 24 martie 2023

Vancanta frumoasa

Totul perfect. Personal foarte amabil in special Sanjitha de la recepție. O vacanta reușită.

• Comentariu trimis pe 4 martie 2023

Locație buna, hotel ul frumos in mod deosebit plaja și centrul Spa,am primit în upgrade gratuit la camera (un apartament) totul a fost minunat mai puțin mâncarea ,mic dejun destul de sărăcăcios.personal foarte amabil.multumim

• Comentariu trimis pe 8 februarie 2023

perfect

galagia personalului de curatenie de la etajul 10

tot

• Comentariu trimis pe 8 februarie 2023

Amabilitate personal,acces plaja privata plus spa si gym

• Comentariu trimis pe 5 februarie 2023

calitate

ca am stat prea puțin. abu Dhabi e un oraș foarte frumos. 2 zile e prea puțin.

liniștea, confortul, serviciile, personalul

• Comentariu trimis pe 17 ianuarie 2023

Relaxant!

Frigiderul e pe post de mobilier.Nu exista nimic in el.

Camere renovate,mic dejun ok, dar mai buna cina. Si exista loc de mai bine!

Sejur în ianuarie 2023

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: