2. Emiráty hodnocení hotelů

9,3

9,4

9,2

• Hodnocení napsáno: 18. května 2024

Highly recomanded great hotel!
    • Premium Room – Complimentary Transfers to the Kite Beach and to Mall of Emirates

Ocenili bychom dřívější hotelový shuttle na pláž, aby tam člověk mohl strávit větší část dopoledne a i otevření bazénu dříve, než v 9 ráno-než člověk vyrazí na snídani a na výlety. Ale to je jen maličkost:)

Úžasné služby hotelu, byli jsme velmi spokojeni, veškerý personál ochotný a vstřícný, je vidět, že si hostů velmi cení! Jídlo opravdu vynikající, voda neustále k dispozici, skvělé tematické večeře, čistota hotelu, krásný prostorný pokoj. Možnost hotelového shuttle na pláž a do nákupního centra, zapujceni ručníků i slunečníku. Krásný střešní bazén! Rádi se vrátíme!

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 8. května 2024

Skvělý hotel blízko stanice metra
    • Grand Family Room – Complimentary Transfers to the Kite Beach and to Mall of Emirates

Hotelový autobus by mohl odjíždět od pláže v pozdější dobu

Krásný nový hotel, prostorné pokoje, výborné snídaně a večeře, příjemný střešní bazén, ochotný personál, blízko stanice metra, hotelový autobus do Mall of the Emirates a na pláž, voda na pokoji zdarma

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

• Family Room – Complimentary Transfers to the Kite Beach and to Mall of Emirates

Bazén zavírá brzy

Poloha u metra, v sousedství mnoho restaurací a malých obchodů.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

Fantastický zážitek plný srdečné péče
    • Superior Room – Complimentary Transfers to the Kite Beach and to Mall of Emirates

Chování hlavní manažerky, která se snažila zhatit propagaci vašeho úžasného hotelu.

V tomto hotelu jsem zažil tu nejkrásnější péči, kterou jsem kdy na svých cestách měl. Krásně čisté a voňavé pokoje, nádherné pohodlí, příjemná postel, vždy usměvavý, ochotný a milý personál. Že se jedná o něco speciálního, jsme zjistili už při příchodu provoněnou chodbou. Lokace byla skvělá. Všude v okolí bylo nepřeberné množství restaurací a občerstvení všech možných světových kuchyní, outlety s kvalitním oblečením a několik supermarketů. Zvuk z vedlejší mešity jen krásně dokresloval unikátní atmosféru a i pro nás Evropany byl velice příjemným zpestřením. Snídaně byla vesměs každý den stejná, ale výběr byl dostačující. Kvantitu však převažovala úžasná a špičková kvalita. Na fantasticky chutné džusy dlouho nezapomenu. Hotel nabízí také naprosto výjimečný bazén s unikátním výhledem na Burj Al Arab. Úžasné a pohodlné místo. Skvělé jsou také zdarma služby rozvozů na pláž a do Outlet Mallu. Cestu si ale můžete ušetřit, neboť v okolí jsou daleko lepší a levnější outlety s kvalitnějším zbožím. Hotel by se dal nazvat perlou Dubaje, cítili jsme se díky vám všem jako králové. Poslední den však naše nadšení zhatila protivná hlavní hotelová manažerka. Cestoval jsem do Dubaje jako manažer mého kamaráda, který jde pěšky z Nepálu do České republiky. Je to veliký a namáhavý projekt oceňovaný médii prozatím ve všech zemích. Pomáháme tímto postiženým lidem na vozíku v České Republice. Kamarád Nico má nachozeno přes 2600 kilometrů a Dubaj byla nejen místem jeho odpočinku, ale i místem, kde jsme poskytli exkluzivní rozhovor pro druhé největší médium ve Spojených Arabských Emirátech. Rozhovor probíhal v hotelovém lobby a zcela zdarma jsme tímto poskytli hotelu propagaci. Před rozhovorem jsme se zeptali na povolení na recepci, zda nebude vadit, když si reportéři pořídí nějaké fotky a krátké video. Během rozhovoru nás ale vyrušila a vystresovala protivná hlavní manažerka, že to není možné. Prosím, vyměňte ji. Vašemu krásnému hotelu jen škodí. Místo vřelých díků jsme zažili opovržení.

• Hodnocení napsáno: 7. března 2024

Krásný čistý hotel s perfektními službami. Zdarma shuttle na pláž, do Outletu s do Mall of Emirates. Profesionální perso

Není co vytknout.

Kvalitní jídlo, kvalitní služby, umístění hotelu, bazén.

• Hodnocení napsáno: 2. března 2024

Infinity pool vypadá v reálu daleko lépe, než na fotkách a výhled je výrazně lepší. Poloha hotelu ideální pro lidi, kteří rádi využijí metro a občas taxi. Hotel krásný, čistý, pokoj prostorný, snídaně skvělé.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

Není co vytknout.

Perfektní. Velké, čisté pokoje i společné prostory. Skvělé snídaně. Velmi milý a ochotný personál. Pokud znovu navštívím Dubaj, určitě hotel vyberu znovu.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 9. května 2023

Vše skvělé

Výhled z bazénu není úplně to nejhezčí z Dubaje, ale je čistý a obsluha funguje na 100%.

Za 3 minuty chůze jste u stanice metra, snídaně královské, pokoj prostorný, čistý. Odpoledne trochu problém najít místo u bazénu.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 16. dubna 2023

Skvělé, doporučuji

O ničem nevím

Skvělý hotel, všem doporučuji.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2023

I přes uvedená negativa jsme byli s pobytem spokojeni
    • Executive Suite – Complimentary Transfers to the Kite Beach and to Mall of Emirates

Roznos kávy při snídani, tady to skřípe. Kolikrát jsme i dojedli, než jsme kávu dostali (rozlévaná). TV na pokoji je fajn, ale pár koukatelných evropských programů by bodlo. Pohodlí pokoje bohužel ruší neohleduplnost ostatních hostů, kteří jsou v nočních hodinách hluční. Restaurace pro snídaně v určitých časech plná, musí se čekat. Překvapivě není vyžadováno slušné oblečení, tedy možné šortky, trička.

Velmi vstřícný přístup personálu při pozdním check-in, taktéž při velmi brzkém check-out. Kdyby byli všichni z personálu jak pan Tarek a pan Ammar, dal bych plný počet bodů. Snídaně rozmanitá a dobrá. Mísa s ovocem po příjezdu super. Denní doplnění balené vody. Hotel není zrovna v centru, ale stanice metra je skutečně blízko. Express snídaně při ranním odjezdu.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 9. března 2023

Pěkný moderní hotel

Poloha hotelu, pomalé wifi

Výborné snídaně a večeře. Velké poděkování personálu u večeří. Výborně se o nás starali.

• Hodnocení napsáno: 20. února 2023

Čistí a velký pokoje.

• Hodnocení napsáno: 19. února 2023

Vše bylo v pořádku.

Poloha hotelu u stanice metra. Výborná pestrá snídaně. Příjemný personál. Bazén, bar u bazénu. Velké pohodlné pokoje. Zkrátka krasný hotel.

• Hodnocení napsáno: 6. ledna 2023

Dost hlučná klimatizace

Moc hezký hotel se vším perfektní, výborné byly pestré a čerstvé snídaně 🙏👍

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 12. prosince 2022

• Služební cesta

Pokud máte hlučnější sousedy, budete je v noci proklínat-)). Stalo se mi jen jednou.

Hotel určitě doporučuji. byl jsem letos již třikrát v Dubaji a vždy jsem si vybral tento hotel. Pokud je pro vás cena akceptovatelná, určitě nebudete litovat. Metro 5 minut od hotelu a díky němu se pohodlně dostanete k většině atrakcí. bezplatný shutle na hlavní bezplatné pláže. Z mého pohledu velký bonus je snídaně do 12 hodin a fantastická posilovna.

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 12. července 2022

5 hvězdiček asi ne, ale 4 úplně v pohodě.

Velmi špatná komunikace mezi recepcí a kuchyní. Nedotažený úklid v koupelně a wc. Bazén zavíral již v 21:00.

Velmi ochotný a vstřícný personál. Bezproblémový brzký check in a pozdní check out.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 21. března 2022

Skvělý hotel v centru Dubaje
    • Rodinný pokoj – nabídka pobytu včetně snídaně, večeře, bezplatné pláže (Kite Beach) a dopravy do Mall of The Emirates

Z tohoto hotelu jsme byli nadšení. Velmi prostorné pokoje. Čistota absolutně všude. Klidný hotel, pokud zrovna nemáte extra hlučné sousedy. Vynikající služby a přístup personálu, který je z celého světa. Naprosto famózní je v tomto hotelu jídlo. Nejedná se naštěstí o obří hromady jídla, ale relativně střídmou nabídku perfektně připravených (jak chuťově, tak vzhledově) pokrmů a zákusků. Jídelna je velmi prostorná a vzdušná, nikomu nekoukáte do talíře, odstupy stolů zajišťují pocit soukromí. Výhoda tohoto hotelu je blízkost stanice metra Mashreq - cca 5 minut volné chůze. Pokud chcete, recepce zavolá taxi za běžnou pouliční cenu. Hotelový střešní bazén je čistý, u vstupu dostanete čisté ručníky, každé lehátko má slunečník. U bazenu si lze objednat občerstvení.

• Hodnocení napsáno: 17. března 2022

Naprostá čistota, krásné vybavení, výborné jídlo, 100% spokojenost

• Hodnocení napsáno: 7. března 2022

Úžasný hotel se skvělým jídlem
    • Pokoj Superior – nabídka ubytování včetně snídaně, večeře, bezplatné pláže (Kite Beach) a transferu do nákupního centra Mall of the Emirates

Nemohu najít žádnou věc, kterou bych hodnotil negativně v rámci tohoto ubytování a servisu hotelu.

Úžasný hotel blízko u metra. Personál hotelu velice ochotný vyjít ve všem vstříc a pomoct se vším. Pokoj, včetně koupelny, velice prostorný než většina pokojů v hotelu stejné kategorie. Doporučuji snídaně a večeře, které každý den byli skvěle připravené a každý den jiné.

• Hodnocení napsáno: 6. února 2022

Tristan obsluhující číšník SUPER, ubytování celkově perfektní, doporučujeme

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 6. února 2022

Provoz bazenu
    • Pokoj EXPO 2020 Premium s balíčkem - vícedenní vstup na Expo 2020 a 3denní lístek Gold na metro

Provoz hoteloveho, mimochodem velmi krasneho bazenu, umistneneho na strese hotelu, je velmi nepraktický. Dopoledne az od 10.00, kdyz uz jste hotel opustili na vylet. A vecer, kdy potrbujete zregenerovat po crlodenni namaze se ve 21.00 zavira..

Vse ciste, prijemna obsluha, velmi vstricny pristup hotelu...

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 24. listopadu 2021

prostoje u snídaní, doprava na pláž pouze jednou denně, malý autobus

dobré umístění hotelu

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 16. října 2021

Spíše pro služební cesty
    • Služební cesta

V hotelu pouze nealkoholické pivo. Pro dovolenou nedoporučuji. Bazén na střeše spíše průměr, slabý výhled.

Čistota všude v hotelu, personál perfektní. Pro služební cesty dobrá poloha, 300 metrů k metru 😉

Termínem pobytu byl říjen 2021