2. Arabské emiráty - hodnotenia hotelov
  3. Dubaj (emirát) - hodnotenia hotelov
  4. Dubaj - hodnotenia hotelov
  5. Hodnotenia ubytovania Gevora Hotel

Hodnotenia ubytovania Gevora Hotel 4 hviezdičiek

Sheikh Zayed Road Trade Centre Area,Next to Al Attar Tower, Trade Centre, Dubaj, Spojené arabské emiráty

415. z 719 hotelov, Dubaj

DXB
    • Služobná cesta
    • Skupina priateľov
    • 1-spálňová suita Premium

Pomer ponuky raňajok k cene .. slabý výber za vysokú cenu, v izbe záves spadnutý, okná špinavé, kuchyňa síce bola ale žiadne poháre naviac ani príbor, celkove hotel pôsobil zanedbaným dojmom

Blízko metra

• Ohodnotené: 9. mája 2023

8,0
    lokalita hotela bola super ale izby boli spinave, chodby taktiež, najpr sme boli na 9. poschodí extrémny hluk z cesty a
    • 5 nocí

spinave izby, chodby a koberce na chodbách

lokalita

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 30. marca 2023

Aktualne je hotel bez bazena kvoli jeho rekonstrukcii od 20.3.3023 do 20.4.2023

Velmi pekny hotel, mali sme vyhlad na Burj Khalifu ,vyborna lokalita a dostupnost, zastavka metra kusok od hotela, burj khalifa a dubai mall jednu zastavku metrom, rozne prakticke obchody (potraviny, lekaren..) hned vo vedlajsej budove na prizemi.

• Ohodnotené: 20. marca 2023

• 6 nocí

Niekedy dlhsie cakanie na vytah - hlavne na vyssie poschodia. Nemoznost ist na najvyssie poschodie do restauracie bez rezervacie.

Vyborna poloha, na ranajky velky vyber, dostatcne velky bazen s virivkou, detskou castou a peknym vyhladom, ochotny personal. Dostali sme drahsiu, vacsiu izbu, ako sme mali zaplatene.

• Ohodnotené: 13. marca 2023

Personál, výhľad,poloha

• Ohodnotené: 25. júna 2022

7,0
    Dobré
    • 1 noc

-hluk cesty a okolia -čakanie na výťahy -hrdza na vani -špinavé lehátka pri bazéne -ceny občerstvenia pri bazéne -dlhé čakanie na recepcii -málo možnosti sedieť pri dlhom čakaní na recepcií -káva a čaj pri raňajkách je nalievaná, neni možnosť si vybrať iný druh kávy a čaju-kava čierna/s mliekom a čaj iba čierny

+lokalita +nápomocný personál +izba na najvyššom poschodí s výhľadom na burj khalifu +raňajky z kvalitných surovín +stanica metra +sauna +múzeum automobilov +inteligentné ovládanie osvetlenia

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 11. mája 2022

• 7 nocí

nič take čo by stalo za zmienku

krásny hotel, ústretové privítanie. ako pozornosť k narodeninám sme dostali izbu na skoro najvyššom poschodí. Je pravda ako sa písalo že okna niesu najčistejšie ale nedá sa mat všetko tip top. Raňajky dostačujúce, dali sa objednať zvlášť vajíčka na rôzne spôsoby a sladke (lievance, wafle…). Izba super, veľká postel, všetko fungovalo. Bazén úžasný ako aj jeho výhľad. Plavcici boli veľmi nápomocny. Ďakujeme zamestnancovi Saad za každú pomoc:). Mali sme izbu číslo 6703, na 67 poschodí. Výťahy občas čakanie ale veľa krát sa nám aj stalo že sme nastúpili na prízemí a bez prestávky sa dostali na svoje poschodie.

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 22. marca 2022

ak do dubaja, tak sem..
    • 5 nocí

najprv k vytahom : ano stavalo sa, ze sme nan dlhsie cakali, ale po case sme prisli ako na to. stacilo namiesto smeru dole, nastupit na opacny smer a absolvovat cestu navyse. avsak cakaciu dobu to podstatne skratilo. je moznost zavolat na recepciu, v pripade, ze je naponahlo a do par okamihov pre vas niekto pride sluzobnym vytahom. internet je na serioznu pracu v podstate nepouzitelny vzhladom na kolisajucu kvalitu. za najvacsie minus hotela Gevora vsak pokladam to, ze v pripade dalsej navstevy Dubaja uz nespoznam ine hotely, a verim, ze v Dubaji je takych, ktore su vyborne viac nez dost, pretoze sa uz budem vzdy vracat len a len do hotela Gevora.

musim sa priznat, ze do hotela sme isli s obavami, vzhladom na zle recenzie : vytah, zle sluzby, slabe upratovanie, spinave okna a tak.. boli sme vsak nesmierne milo prekvapeni. mali sme dve izby, jedna na 60 poschodi s uzastnym vyhladom. dobre upratovanie na dennej baze, ano, okna neboli ciste, ale mam pocit, ze ciste, vzhladom na vsadepritomnu pust, by vydrzali par dni, bazen a jeho zazemie sa nam pacilo tak, ze sa nam odtial tazko odchadzalo na potulky mestom. odporucam nevynechat zbierku (muzeum) aut zaplnajucu par hornych poschodi parkovacieho domu. dychberuci vyhlad v restauracii na najvyssom poschodi, nebolo tam ziadne vstupne, tak ako to niekto pisal v recenziach, je pravdou, ze sme sa tam prisli najest a nie iba pozriet, a chutilo nam, personal naozaj mily a ochotny. ranajky vskutku vyborne, je fakt, ze dospelaci sme skusali len miestne pokrmy a nie obligatne jedla zo studenych mis. deti si objednavali omelety alebo vafle, ci palacinky, tiez vyborne, snad jedine kava, ta nam nechutila, avsak a to chcem zdorazdnit, mojim najoblubenejsim miestom v celom hoteli bola kaviaren na prizemi, kde mi casnik, pan Eric, robil take ristretto, ze som ich s chutou pil niekolko za sebou, a cas straveny s Ericom, ktory je podla mna jednym z pilierov spokojnych hosti hotela, ma bavil viac ako cas na burj khalife, ktora ma tiez velmi bavila. ak toto bude citat niekto z personalu, rad by som odovzdal pozdrav pre pana Erica.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 18. marca 2022

rozhodne odporucam
    • Izba Deluxe

vzhladom na vysoke poschodie - dlhe cakanie na vytah pocas ranajok…

super poloha, izba na 65 poschodí - krasny vyhlad

• Ohodnotené: 9. marca 2022

• Skupina priateľov
    • 5 nocí

Cakanie na vytahy ( jeden bol pokazeny), silna klima na izbe, jedny z dvoch dveri na balkon sa nedali otvorit

Dostupnost, ranajky, bazen, personal, servis, pekna velka izba, kupelna, 2x WC, pohodlna postel...

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 22. februára 2022

9,0
    s hotelom sme boli spokojný a užili si pobyt.
    • Izba Deluxe

v podstate nič také vážne. Dlhšie sa čakalo na výťahy kvôli väčšiemu počtu ubytovaných. A zaprášené okná, ktoré kazili výhľad ale nič strašné.

Perfektná poloha a výhľad z izby. Bazén a možnosť večerného kúpania.

• Ohodnotené: 20. februára 2022

• Izba Deluxe

dlho trvá kým sa dočkáte výťahu :) ale nevadilo to

• Ohodnotené: 26. januára 2022

8,0
    hotel pekný, čistý ale za tu cenu si viem predstaviť aj niečo iné, novšie
    • 7 nocí

výťahy hluk malo pestré ranajky nepekný výhľad z izby rovno na strechu budovy vedľa

priestranná a pohodlná izba bazén poloha

Termín pobytu bol január 2022

• Ohodnotené: 25. novembra 2021

7,0
    Dobré
    • Izba Deluxe

Aj keď sme nevarili, v kuchynke nebol žiadny pribor. Sporák bez hrncov vám je na nič. Raňajky boli super, no vadilo mi, že som si musela omeletu či lievance popýtať sama (nikde nebol jedálny lístok, bolo mätúce čo na tie ranajky vlastne podávajú). Hoci sme bývali na 36 poschodi (v polovici) cez zatvorené okna sme počuli hluk z cesty. A nakoniec veľmi špinavé okná (chápem, toto mesto musí okná čistiť častejšie, keďže je na púšti, no na 4* by to mohli robiť častejšie) Celkovo za tu cenu by som v Dubaji našla aj lepší hotel.

Usmiaty a vždy nápomocný personál. Vybavenie izby, ktorá bola väščia ako som očakávala. Super poloha a bazén s výhľadom.

Termín pobytu bol november 2021

• Ohodnotené: 11. apríla 2024

1,0
    Veľmi zlé
    • 1-spálňová suita Premium

Toto bol zatiaľ najhorší hotel, v ktorom sme v Dubaji boli. Výťahy katastrofa, mali sme k dispozícii 3, avšak ak 2 z nich nám ani nezastavili , a tretí bol plný, tak sme mohli čakať odznova. Na izbe (na 20.poschodi) smrdela kanalizácia, strašný smrad v kúpeľni, izby boli veľmi chladné a nepomohla ani vypnutá klimatizácia a otvorenie balkónu. Vedľa izby bola technická miestnosť, alebo niečo pre zamestnancov, kde nonstop hlasno búchali, moje ročné dieťa z toho veľmi nadšené nebolo (najmä v neskorých večerných hodinách, keď bolo na izbe ticho a zrazu vedľa začalo niečo trieskať). Postieľku pre dieťa sme si museli niekoľkokrát pýtať, aby sme ju vôbec dostali (2x som im dopredu písala, a aj tak nebola na izbe, musela som ju ísť pýtať znovu osobne). V posledný deň nám potreboval zavolať zamestnanec hotela na izbu, že o 12:00 máme checkout, to by nebolo až tak hrozné, ak by mi dieťa práve nespalo. Do tohto hotela sa už NIKDY nevrátime :)

Raňajky boli chutné, síce slabý výber, ale nebolo to zlé.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

• 5 nocí

Ubytovanie pôsobilo veľmi luxusne, nádherný vyhlad a izba presne ako na fotkách, nádherná !

• Ohodnotené: 9. septembra 2023

• 5 nocí

Páčilo sa mi úplne všetko👌👍.... Ďakujem za skvelý pobyt. Jednoznačne ODPORÚČAM❤️

• Ohodnotené: 26. júna 2023

3,0
    Slabé
    • 12 nocí

bed bugs!!!!

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 9. marca 2023

• Izba Deluxe

výťahy sú stále problém v špičke

Nebol to náš prvý pobyt a ako vždy, nádherné výhľady na mesto, bazén na 12 poschodí nemá chybu, výstava áut takisto ani druhý krát neomrzí... Zastávka metra asi 100m od hotela, Burj Khalifa jednu zastávku vzdialená Príjemný bonus bola narodeninová torta, ďakujem, určite sa radi vrátime

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 15. januára 2023

6,0
    za tieto peniaze viete v Dubaji zohnat ovela lepsi hotel
    • Izba Deluxe

- zaplatili sme si drahsiu izbu s vyhladom ale ked sme prisli tak nas ubytovali na 3 pochodi (bez vyhladu) čo by ani tak nevadilo ale velmi nam vadilo, ze izba hrozne smrdela po cigaretach. To bolo hrozne. Hned sme isli na recepciu aby nam vymenili izbu kedze sme si priplacali za vyhlad a samozrejme sme nechceli spat v tom smrade. Na recepcii nam povedali, ze su plne zabookovany a nech prideme o 8:00 rano a izbu nam vymenia. Rano tam uz bol iny personal a ten sa s nami ani nechcel bavit a ze mame prist az 15:00…takze prve dva dni v Dubaji sme mali zneprijemnené tým, že sme nemali izbu aku sme platili a museli sme byt v smradlavej izbe, ktora nesla ani vyvetrat a este sme mali neustale starosti s vymenou izby lebo raz povedia ze mame prist o 8:00 a raz o 15:00 - dalej sa nam nepacil ranajkovy vyber, ranajky boli slabe, okrem omelety tam nic nebolo..sedenie bolo riesene otrasne, ak ste prisli o 9:00 tak ste si nemali kam sadnut lebo vsetko bolo stiesnene - malo vytahov….bezne clovek cakal 30 minut na vytah…schodisko bolo vyslovene len pre personal takze ak si aj chytil nervy tak si nemal kadial ist a musel si cakat na vytah

Poloha ubytovania

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 18. septembra 2022

• 7 nocí

chvílu sa čakalo na výťahy ale dalo sa to prežiť a ten výhľad zhora za to stál

príjemní personál, úžasný výhľad zo 63.poschodia, skvelý bazén aj dobré raňajky

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 4. augusta 2022

Super hotel na rodinnú dovolenku. skvelá lokalita. Odporúčam.
    • Suita s 2 spálňami
    • 7 nocí

Trošku opotrebované zariadenie v kuchyni a kúpeľniach.

Hotel vo výbornej lokalite. Pár minút jazdy taxíkom od Dubaj Mall. Pomerne blízko bola aj stanica metra. Bývali sme v 2-spálňovom apartmáne, oceňujem 2 kúpeľne a kuchyňu. Raňajky vyborne, široký vyber jedál, ovocia, nápojov. Oceňujem možnosť si na raňajky objednat aj omeletu, lievance, wafle atd. Personál veľmi úslužný, vždy ochotný pomôcť. Bazén na 12.poschodí je s nádherným výhľadom na mesto. Možnosť pochutiť si na výbornej ľadovej káve, ochutnať odporúčam aj čerstvo urobenú stavu z ananásu. veľkým zážitkom bola aj večera v reštaurácií na najvyšším poschodí. Vyborne jedlo a neuveriteľný výhľad, hlavne po zotmení. Určite odporúčam.

Termín pobytu bol júl 2022