2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Gevora Hotel

Hodnocení – Gevora Hotel 4 hvězdiček

Sheikh Zayed Road Trade Centre Area,Next to Al Attar Tower, Trade Centre Area, Dubaj, Spojené arabské emiráty

415. z 719 hotelů v destinaci Dubaj

7,9

8,5

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

• Apartmá typu Premium s jednou ložnicí

V hotelu jsme byli po třetí. Vždy jsme byli spokojeni, ale bohužel letos ne. Snídaně byly velmi špatné, stále stejné nezajímavé. Pokoj byl starý, fén na vlasy nebylo možno kvůli špatné zástrčce zapojit v koupelně. Jeden den jsem musel i na recepci urgovat úklid a celkově na mě tento hotel bohužel zanechal pocit tzv.,,navoněné bídy". Jako třešnička je i skutečnost, že na snídani nenajdete malou lžičku na míchání čehokoliv a kafe si mícháte velkou lžící.🤣 No a na konec poslední oběd u bazénu byl opravdu gastronomický zážitek. Tak příšerně ,,sprasenej" burger jsem ještě neměl. Nic hnusnějšího jsem poslední dobou opravdu nejedl. Naštěstí k němu byly hranolky, které to trochu zachraňovaly. Ale co by člověk chtěl za cca 400,- korun🤣.

Velkou výhodou je velmi dobrá lokalita a skvělý bazén ve 12.patře.

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2023

• Apartmá se 2 ložnicemi

Skvělý hotel, který předčil naše očekávání, Využili jsme dvouložnicový apartmán, který má 2 koupelny a je velmi prostorný. Personál hotelu je velice vstřícný. Hotel má skvělou polohu - 300m je stanice metra a cca 900m pěšky je Museum of The Future. Taxi z centra k hotelu za cca 20AED. Hotel má nádherný bazén + wellness s výhledem přímo na Burj Khalífu a úžasnou nejvýše položenou vyhlídkovou restauraci s výhledem na celou Dubaj ( nutno rezervovat ). Bohaté snídaně, kde si vybere každý.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 8. května 2022

• Pokoj Deluxe

Čekací doba na výtah, i čekací doba před check-outem.

Výhled, prostorný pokoj s dobrou výbavou.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2022

Hotel Gevora 👍🏻
    • Pokoj Deluxe

Asi jen čekací doba na výtah😁

Moc se nám pobyt líbil. Lokalita je velmi dobrá, vše je blízko. 10 minut od Burj Khalifa, La Mer Beach a Museum of the Future je pěšky asi 5 minut.

• Hodnocení napsáno: 30. listopadu 2021

• Apartmá se 2 ložnicemi

Ptačí trus a špína na balkoně, balkon se vůbec neuklízel.

Lokalita splnila očekávání, centrum města Dubai Mall v pohodě pěšky. Metro kousek od hotelu. Výborné snídaně, taková světová všehochuť.

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 14. listopadu 2021

• Apartmá s 1 ložnicí

některé pokoje potřebují renovaci například kuchyňská linka

poloha hotelu, bazén ve 12 patře s nádherným výhledem, velikost apartmánu, servis zaměstnanců hotelu

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2021

Čekání na výtahy

Lokalita

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2021

Ráda se vracím
    • Apartmá typu Premium s jednou ložnicí

V pokoji mi chybí pouze mikrovlnná trouba.

Hotel je velmi příjemný. Pokoje jsou prostorné a plně klimatizované. Vše je čisté. Všichni zaměstnanci jsou velmi pozorní a ochotný. Pokud jsem měla prosbu, vše bylo hned zařízeno do pár minut .Na nic jsem nečekala, ani ve dne ani večer :-).Opravdu moc děkuji za přístup k hostům. Ráda se do hotelu vracím. Pokoje jsou každý den uklizené, čisté a voňavé. V letošním roce jsem požádala o pokoj s pračkou a bylo mi vyhověno. Moc děkuji. Hotel je v blízkosti metra a vše je tak velmi dostupné. Vedle hotelu je super market a lékárna /24 hodin otevřený/Bazén má hezký výhled na město. Hotel mám ráda .Polovinu svého pobytu jsem vždy ubytovaná na Palmě u moře a polovinu pak zde v Gevoře, kde mám blízko do centra. Výtahy jezdí rychle ,ani nečekáte.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 7. června 2021

• Pokoj Deluxe

Okna byla dosti špinavá a dlouhé čekání na výtahy (v den odjezdu jsme čekaly téměř 30 minut)

Milý personál, dobrá snídaně, výborná lokalita hned u metra, nádherný bazén s výhledem

Termínem pobytu byl květen 2021

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2023

• Pokoj Deluxe

Vstřícnost personálu. Vždy a všude jsme dostali maximum péče.

• Hodnocení napsáno: 9. května 2023

Nic

Překrásný výhled z pokoje, byla jsem 63.patre.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2023

Báječný.
    • Pokoj Deluxe

Hotel jsme si vybrali proto, že nemá žádnou chybu.

V hotelu jsme byli znova po třech letech. Na pobyt v Dubaji, dle mého názoru, vynikající volba. Doporučuji i pro rodiny s dětmi. Využiti v hotelových bazénech i ve večerních hodinách pro děti nádherný zážitek. Zaměstnanci velice ochotný.. Při příštím pobytu se ubytujeme zase Gevore..

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 4. dubna 2023

1,0
    Nejhorší hotel!
    • Pokoj Deluxe

Byla zima na pokoje, profukuje okna. Když jsme poprosili vyměnit pokoj tak personál se usmál a řekli že je to normálně. Po tom co jsem musela vyhádat na recepci lepší pokoj tak nás přesunuli na jiný ale byla tam stěna zima a foukalo tak kdyby byli otevřené okna! Za ty peníze jsme byli v jiném hotelu, který byl naprosto vynikající! Doufám, tady ten komentář odradí ostatní tam se ubytovat a nevyhazovat peníze za ten hotel!

NIC

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2022

• Služební cesta
    • Apartmá typu Premium s jednou ložnicí

Předem jsem požádal o dřívější check-in, ale nebylo vyhověno. Ubytujete se až mezi 14.00 -15.00 hod. Zkusil jsem požádat i o ubytování ve vyšším patře, také nevyhověno. Jakékoli jiné služby hotelu včetně přístupu do hotelového bazénu placeny.

Hotel v centru.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2022

• Služební cesta
    • Pokoj Deluxe

Při příjezdu v noci (1 hod. ráno) jsme čekali cca 45 min. na recepci. Nakonec jsme dostali úplně stejné pokoje, přesto, že jeden z pokojů byl dražší (takto jsme i uhradili, stejné pokoje každý za jinou cenu). Při výjezdu nám odmítli vystavit potvrzení o ubytování, které jsme potřebovali pro vyúčtování (v listopadu 2021 s tím problém nebyl).

Super lokalita s překrásným výhledem

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 25. května 2022

• Pokoj Deluxe

The accommodation was really great. Cleanliness, willingness, staff in the hotel great, both the manager and the people at the reception, by the pool, etc .. We really have nothing to complain about. If we come across a good price again, we will definitely go there again. Ubytování bylo opravdu parádní. Čistota, ochota, pracovníci v hotelu super, jak manažer, tak lidi na recepci, u bazénu apod.. Opravdu nemáme co vytknout. Pokud narazíme zase na dobrou cenu, určitě se tam zajedeme podívat znova.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 6. května 2022

personal

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2022

Výborný hotel a nejvyšší na světě.

Nedokážu řict.

Všechno bylo skvělé. Personál je velmi příjemný a pomůže se vším. Výhledy neskutečné a pokoje plně vybavené.

• Hodnocení napsáno: 15. dubna 2022

• Pokoj Deluxe

krásné ubytování v centru, nádherný výhled

• Hodnocení napsáno: 18. března 2022

• Apartmá typu Premium s jednou ložnicí

Okna netěsní, vysoký hluk z ulice v nočních hodinách. Klimatizace na pokoji nefungovala, nesla zvýšit teplota. Velmi vychlazený pokoj 17 stupňů. Dlouhé čekání na výtahy.

Poloha hotelu a blízkost k metru, personál

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 13. března 2022

Nejvyšší hotel světa

Snídaně nebyly dobré.

Do tohoto hotelu jsme jeli s jedním očekáváním - skvělý výhled v nejvyšším hotelu světa. Původně jsme byli ubytování do 20. patra, což neplnilo naše očekávání - připlatili jsme si za 68. patro a to byl už opravdu zážitek. Měli jsme pokoj s panoramatickým výhledem - v podstatě po celém pokoji velká okna a byla to opravdu paráda. Personál byl fajn, čistota také. Snídaně spíše podprůměrné. Bazén ve 12. patře skvělý, restaurace na střeše samozřejmě předražená (platíte za výhled), jídlo spíše průměr. Celkově to byl ale opravdu zážitek, na který rádi budeme vzpomínat.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 2. února 2022

• Pokoj Deluxe

Klima v celém hotelu zapnutá i v prosinci,na pokoji bylo 16 stupňů ikdyž jsme jí vypli,centrální jim ale běžela.Po volání na recepci nikdo nepřišel.Strašná noc,ta zima byla příšerná .

Bazén na střeše je neuvěřitelný.To je velké plus hotelu.

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 28. prosince 2021

3,0
    Naleštěná bída!
    • Apartmá s 1 ložnicí

Naleštěná bída. Zařízení kuchyně = jeden příbor. Ostatní zařízení je možno používat a dostat jen při pobytech nad 30 nocí, které ovšem neobjednáte přes booking, takže na booking.com by vůbec o kuchyni a pračce nemělo nic být. One-bedroom non-premium nemá druhý záchod, což se ovšem píše v popisu špatně. Po dvaceti telefonátech a e-mailu manažerovi jsme obdrželi pokoj dle popisu v bookingu, to je v pořádku, ovšem další nedostatky se již netýkaly pokoje, ten byl čistý a housekeeping fungoval v pořádku a spolehlivě. Další problém, a to nepřekonatelný, byl s restaurací na snídaně, nikdy jsem nic podobného nezažil, žádná egg-station, všechny možnosti na objednání, nejdříve za půl hodiny !i při prázdné restauraci v 6:45 (když si stěžujete, zrychlí se to, takže musíte každý den prudit), i když si počkáte, stejně dostanete něco jiného, než jste si objednali. Pečivo zásadně jen mražené, v bufetu nejsou ani míchaná vejce, ani kaše (hot porridge), prostě vůbec nic, co je standardem u všech 4* snídaní. V celém hotelu je extrémní zima - chladí se tak, že buĎ uvnitř chodíte ve svetrech, nebo se musíte každou chvíli jít ven ohřát. Za poslední 3 měsíce jsme byli ve třech hotelech, všechny 4*, stejná destinace, ale toto je opravdu extrém. Posilovna - k čemu je, že jsou dvě - pro ženy a pro muže zvlášť, nebylo by rozumnější udělat jednu pořádnou? v té pro muže nebylo nic, nebo spíše, pokud jste tam sám, tak OK, ale dva už je moc, protože pak jenom čekáte. Recepce - neustále nával, vcelku Vám vyhoví, ale ne po telefonu, osobně, jenomže to musíte půl hodiny čekat na výtahy. Výtahy - to je samostatná kapitola, 3 jedou do pater 1-41 a 3 jedou do pater 43-71, ten poslední je však v patrech 1-41 i servisní. Každou cestu, která průměrně trvá 5-10 minut k vám tak jakýmkoli směrem přistoupí nejméně 3 vozy houskeepingu a také vystoupí, protože do výtahu se vejde jeden vůz a 3 lidé nebo 9 lidí (běžně). Chodili jsme k přátelům p schodech a šetřili cestu do G....

Bohužel prakticky nic nemohu vyzvednout, negativa zastínila všechna pozitiva.

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 31. října 2021

Nic mě nenapadá.

Úžasný hotel, skvělý bazén, výborná večeře ,,sněz co můžeš" za velmi příznivou cenu. Celkově velmi doporučuji!

Termínem pobytu byl říjen 2021