2. Arabské emiráty - hodnotenia hotelov

8,3

9,3

• Ohodnotené: 23. mája 2024

• Izba Superior s manželskou posteľou a prístupom na súkromnú pláž hotela

Mrzelo ma ze izba bez balkona nema ani okno. Takze klima musela byt zapnuta co pre mna osobne bolo po case trosku neprijemne.

Krasny hotel s este lepsim personalom! Cistota, poloha, personal a ochota so vsetkym pomoct a s usmevom. Spokojnost!

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 26. marca 2024

Super
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou, balkónom a prístupom na súkromnú pláž hotela
    • 7 nocí

Výhľad z izby by bol super, keby tam robotníci ( ktorí stavali nový hotel, nerobili aj v noci! )

Personál bol ústretoví a milí.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

• 5 nocí

Výborné ubytovanie za priateľnú cenu a ponúkaný servis. Poloha hotela, jeho vybavenie, prístup na pláž všetko perfektné

Termín pobytu bol september 2023

Raňajky mi moc chutili

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 27. mája 2023

• 9 nocí

Hluk z chodby, slabo odhlučnená izba, bolo všetko počuť a hlavne keď susedia búchali dverami v noci a nahlas rozprávali…

Hotel bol pekny čistý, upratovač menom Sayed veľmi šikovný a skromný vždy krásne pripravená izba 10/10

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 3. mája 2023

9,0
    Rada sa sem vrátim keď dostavajú vedľajší hotel
    • 5 nocí

Nepáčilo sa mi, že sme dostali izbu, kde sa nedalo ani otvoriť okno a to žiaľ v popise pri výbere izby nebolo uvedené, inak by som si určite priplatila. Takže sme žiaľ museli používať klímu, ktorú pri týchto teplotách by sme ani nezapínali. Druhá negatívna vec bolo tá, že nebolo uvedené, že hneď vedľa hotela sa stavia ďalší hotel. Takže hluk od 7 rána pondelok - sobota...Snažili sa na pláži púšťať hlasnejšie hudbu, ale dakedy to nepomohlo.

Lokalita bola úžasná, tichá, hoci sme museli používať taxík, aby sme sa dostali do centra alebo obchodov. Personál bol vždy usmiatí a nápomocní. Špeciálne poďakovanie posielame do reštaurácie, kde dcére pripravili vždy zvlášť jedlo, nakoľko má veľa alergií, hlavane na korenené a štipľavé jedlá. Všetci boli veľmi milí a starostliví. More bolo krásne, čisté. Občas teplé, občas studené, záležalo od prúdov a vetra.. Nebojte sa, že by tam bola stojaca voda.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 4. apríla 2023

• 7 nocí

ruch na stavbe v susedstve, na izbe bez balkónu nebola možnosť otvoriť okno, len klimatizácia

chutne jedlo, veľký výber na raňajky a večere, príjemný bazén a pláž s výhľadom na mesto

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 20. marca 2023

• 5 nocí

hulakajuce deti o polnoci a nikto nic neriesil okolo toho

cistota

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 22. mája 2022

7,0
    V porovnaní s Abú Dhabí ma Dubaj ako mesto aj pláže sklamali. Abú Dhabí je top pre mňa
    • 6 nocí

Vo vybavení izby sa nachádzal tablet cez ktorý ste si mohli objednať na izbu niečo, objednávka síce prebehla ale potom začal maratón telefonátov na izbu ako im to nefunguje, že máme prísť osobne, tak neviem načo to tam majú. Mali sme malé dieťa ktoré išlo spať okolo 21 a personál sa vtedy rozhodol že oni idú niečo robiť v hotely tak celú noc buchoty kladivom, no celé zle, aspoň že to bolo iba jednu noc.

Raňajky boli bohaté ale nie podľa našej chuti, bolo všetko slabo dochutené.

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 18. marca 2022

Dovolenka C Central
    • 14 nocí

Extrémne vysoké ceny za alko/nealko, vonkajší bar - pomalá obsluha, raňajkové menu - každý deň rovnaké, čo pri 2 týždnovej dovolenke zacne liezt na nervy.

Skvelý hotel, milý personál, fantastická súkromná pláž, pohodlné postele, možnosť fajčiť na balkóne, skvely a ochotny room service.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 8. apríla 2024

• 6 nocí

V súčasnosti ak si objednáte izbu s výhľadom na more tak pozeráte na stavbu :(

Krasny, čistý hotel. Ústretový personál

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 10. augusta 2023

• 10 nocí

Nič

Všetko bolo vynikajúce hlavne personál poloha a ochota až neuveriteľná 🍀🍀

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 14. mája 2023

Skvelá dovolenla
    • Skupina priateľov
    • 8 nocí

Priamo vedľa hoteľa momentálne stavajú nový hotel, hluk zo stavby trošku narúša " dovolenkovú atmosféru".

Menší, veľmi príjemný hotel priamo na pláži. Skvelé služby, ústretový personál. Bohaté raňajky, priestranné izby, pohodlná a veľká postel, aj pristielka , kúpelňa - vaňa aj sprchovy kút, 2 umyvadla, všetko čisté. Veĺmi sme ocenili druhé WC aj s umyvadlom na izbe.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 13. novembra 2022

1,0
    Veľmi zlé
    • 7 nocí

Ubytovanie bolo neprijemne s vedlajsej stavby bol strasni hluk nevedeli sme relaxovat vobec.Niečo strašne

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 2. novembra 2022

perla jumeirah palm, kam sa radi vratime
    • 6 nocí

mierne nestabilny internet, avsak na bezne pouzitie staci.

novy, moderny, cisty, vyborne vybaveny hotel priamo na plazi s dychberucim vyhladom. vynikajuca kuchyna a to az tak, ze je to jeden z dovodov pre navstevu hotela. avsak samostanou kapitolou je personal. priatelsky, ochotny a to az, podla nas, nad ramec svojich povinnosti. 2,5 rocna dcera objavila v lobby zabudnuty balon uviaznuty na vrchole stromu, na co personal , bez toho aby sme ich poziadali, okamzite zorganizoval zachrannu akciu, ktora skoncila uspesne a mala Wendy sa tesila tak, ze s nim aj spala. specialna vdaka patri sympatickemu muzovi z ochranky, zial neviem jeho meno, ktory nam pomohol od otravnych jordanskych podvodnikov z neserioznej pozicovne aut pri ich snahe obrat nas pomerne agresivnym sposobom o dalsie peniaze, a to tak, ze nabrali drzost a vosli za nami priamo do hotela k bazenu, kde nemali co robit. tento muz sa zachoval ako totalny profesional, pozorne si vypocul obe strany, a dal nam za pravdu. podvodnikov slusne vykazal prec. malokedy davam 10 bodov, ale tento hotel si ich rozhodne zasluzi.

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 4. júna 2022

Krásny hotel a skvelý personál
    • 10 nocí

Výborné jedlo a hlavne Gluten-free strava pre moju manželku ( Ďakujeme Jefferey, Rashid), výborný servis (Ďakujeme Shahzeb, Utpal), výborné služby recepcie, hlavne recepčný Vishal, ktorý, nám dal lepšiu izbu akú sme mali objednanú s krásnym výhľadom na more s pláž. Ďakujeme Vishal aj všetkým, ktorí sa o nás tak pekne starali. Pobyt v tomto hoteli bol úžasný.

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 24. apríla 2022

hotel s krásnym výhľadom ,čistým a kľudným morom
    • 9 nocí

slabý vyber obedov a večere stredoeurópskeho typu . All inkl iba čiastočný . Pri príchode pred 15.00 bez nároku na občerstvenie , vodu atď - len za poplatok.

vybavenie, servis,

Termín pobytu bol apríl 2022

• Ohodnotené: 20. júna 2021

• 7 nocí

Perfektné miesto a skvelý personál.personál veľmi ústretový. Výborne jedlo a tiež obrovský výber počas raňajok. Tiež ochotne pripravili čokoľvek iné. Čistá a prázdna pláž a čisté more. Ak bude možnosť radi sa opäť vrátime.

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 18. októbra 2023

Skvelý hotel so skvelou lokalitou.

Nič :)

Všetko od príchodu, welcome drinku až po samotný bohatý výber na raňajkách. Servis a personál hodnotím veľmi pozitívne. Páčilo sa nám aj to, že sme mali skvelý prístup na pláž a fitness v rezorte.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 5. apríla 2024