2. Emiráty hodnocení hotelů

8,3

9,3

• Hodnocení napsáno: 14. března 2024

• Pokoj Premium s balkonem a výhledem na Palm Beach

Menší nabídka jídel v restauraci na obědy a večeře. Málo ryb.

Lokalita, profesionální a ochotný personál. Perfektní úklid a čistota celého hotelu, prostoru kolem bazénu i pláže. Kvalitní nápoje v rámci all inclusive.

• Hodnocení napsáno: 10. listopadu 2023

• Pokoj Premium s balkonem a výhledem na Palm Beach

Drahé pivo 🍻🍺... Připadalo mi, že se tam pivo prodává na podporu České Fialové vládě... Protože zaplatit za půllitr piva přes 400,- Kč...to už je lichvařska cena

Klídek,pohoda, oproti centru města minimální provoz. Super obsluha, vždy ochotný personál.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

• Pokoj Premium s balkonem a výhledem na Palm Beach

Bohužel nikde není zmínka o výstavbě v bezprostřední blízkosti tohoto hotelu. Takže prach, hluk od vrtacek, jeřáby....

Snídaně perfektní, kafe v baru vynikající. Čistý pokoj s výhledem na palmu.

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2023

Dobrý poměr cena/výkon, ale musíte si uvědomit, že jezdíte až na vrchol Palmy, všude je to daleko
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí, balkonem a přístupem na soukromou pláž

Vedle hotelu stavba, v odpoledních hodinách byly na lehátkách zbytky z jídel a nápojů, zjevně hosté již odešli, lehátek si ale nikdo nevšímal, služba u bazénu špatná, zde by to potřebovalo zlepšit

lokalita hodně atraktivní, na posledním listu palmy, jídlo chutné, všeho dostatek, pokojová služba pravidelná. Na Fairmont to ale nemá.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 3. března 2023

dobrý hotel

v hotelu vše na úrovni , výborné Jidlo a káva

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 4. února 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Pokoj byl trochu nedotažený - dveře od sprchy dřeli o zem, ve sprše byla cítit spárovací hmota. U jídel by mohl být trochu větší výběr, vzhledem k ceně. Stejně tak je i cena drinků na baru poměrně vysoká. Jsou to ale hlavně detaily, které musím zmínit kvůli 5* a vyšší ceně. Hotel je jinak výborný

Krásná lokalita a výhled. Velice dobrá kuchyně a drinky, včetně jídel z restaurace. Krásná pláž a bazén. Čistý pokoj a velice pohodlná postel.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 14. prosince 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Vedle probíhá stavba nového hotelu (ve všední dny trochu hlučno)

Slušný poměr cena výkon. Pohodlná a útulná pláž s výhledem dovnitř palmy. Podél celého vnějšího okraje palmy je pěkné nábřeží pro ty co mají rádi dlouhé procházky (do hotelu Atlantis, kde je metro a aquapark je to asi půl hodiny pěšky).

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 14. listopadu 2022

příjemné místo pro relaxaci, skvěle umístění , kvalitní služby

ruch vedlejší stavby

prostředí , pláž , Personal

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 29. října 2022

dlouha cekaci doba na venkovnim baru

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 19. září 2022

• Propojený rodinný pokoj

nic

Stylový hotel, dobrá cena, pohodlné postele, dobré jídlo, super bazén, ochotný personál

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. července 2022

Nemožnost dopravy od hotelu, pouze taxi. Pokud jste jeli jen do hotelu Atlantis, taxi vás nechtěl odvézt, museli jsme pěšky 3 km tam a pak zpět. V horku to bylo nepříjemné. V době pobytu probíhala stavba vedlejšího hotelu. Celý den byl hluk, sbíječky, atd. Hotel za to nemůže, ale pobyt na pláži to hodně znepříjemnilo.

Perfektní personál, naprostá čistota ve všech prostorách, skvělá a velmi bohatá snídaně, pláž a dostatek lehátek a slunečníků, skvělý bazén.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 29. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Tolik se neobměňovalo jídlo u večeří a obědů. Nicméně jídlo bylo i tak moc dobré

Ochota personálu a čistota

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 7. května 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

První, co nás nemile překvapilo, byla velikost pokoje, i přesto, že hotel měl informaci o tom, že budeme potřebovat přistýlku pro dítě, a vše jsme měli řádně zaplaceno, dostali jsme malý pokoj, kam se přistýlka ani nevešla, takže jsme si museli připlatit 200 AED za každý den za větší pokoj. Ve 3 ráno po příletu - 2 x stěhování -nic příjemného.:-( A all inclusive balíčkem bylo vše v pořádku, akorát nám bylo řečeno, že po 22.00 se již all inclusive na služby nevztahuje, takže jsme si nápoje museli doplácet. Nebylo to ani tak o penězích, jako o principu, že když mám all inclusive, tak se nerozlišuje čas objednávky. Shrnul bych to tak- hotel skvělý, má asi ambice být velmi dobrý pro své hosty, ale vždy nějakou drobnosti si tuto ambici kazí. Rád si za skvělé služby zaplatím, a proto příště budu volit asi jiný hotel, kde dostanu od začátku to, co jsem si zaplatil a ne aby ze mě tahali peníze tu za větší pokoj, i když informaci o počtu lidí měli 4 měsíce předem a dostaneme pokoj, kam se ani nevejde 3.postel, když jsme ji měli zaplacenou, tu zase konec all inclusive po 22.00, když 5 dní předtím to nebyl problém a nikdo to neřešil. Úspěšné hotely dělá velkorysejší přístup a tady to trochu skřípe. Otázkou je, jestli o těchto věcech management ví, nebo je to jen selhávání jednotlivců.

Výborná kuchyně, klidné místo, krásné koupání, vynikající výběr jídla v all inclusive, velmi chutné, skvělý servis, bazén a pláž skvělé. Servis plně fungující, příjemný, ochotný. Hotel dobře vybavený, na první pohled velmi sympatický, pro rodinu s dětmi, jako jsme my, ideální relax.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Stalo se nám jednou při večeři,že nebylo doplněno jídlo, u baru venku u bazénu to také chvíli trvalo.

Hotel je hezky zařízený,toaleta na recepci je kouzelná,jídlo bylo moc dobré.

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

velmi rušný pokoj-spali jsme v 8.poschodí-pod střechou, a po celou noc byl výrazně hlučný motor nebo ventilátor centrální klimatizace na střeše, v pokji se nedalo spát, manželka musela mít tampony do uší jinak by neusnula. Velká nevýhoda posledního poschodí pod střechou! Na tak kavlitní hotel je to velká chyba - hlučnost tohoto zařízení na střeše byla neúnosná.

vynikající a bohatá snídaně, lokalita bezvadná, čistota, personál bez problémů.

• Hodnocení napsáno: 19. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Doprava do centra je možná pouze TAXI a to je dost daleko. cca 20km. Jinak se dá procházet po celém listu palmy, ale bez možnosti návštěvy restaurací a barů.(nic tam není, jen hotely) Jednokolejka,která vede na ostrov je od hotelu cca 3km. Levněji vyjde taxi(státní taxi) přímo od hotelu.

Příjemný pobyt v čistém prostředí. Výborná strava,velmi ochotný personál. Nebyl žádný problém s výměnou pokoje. Chtěli jsme být ve vyšších patrech. Měli jsme all- inclusive včetně alkoholu. Točené pivo pouze za poplatek. Jinak plechovkové. Protože je hotel v zálivu, je zde klidné a teplé moře. Bez vln s dlouhou mělčinou. Hotel doporučuji lidem, kteří nechtějí cestovat do centra a dovolenou tráví odpočíváním na pláži. Pochvala recepčním , především pan Muhumed.

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Jídlo výborné, mohlo být více vegetariánské stravy

• Hodnocení napsáno: 28. března 2022

Splnilo očekávání

Výhled na stavbu z okna.

Výborné snídaně.

• Hodnocení napsáno: 23. března 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

obsluha v restaurace a v baru u bazénu byla moc pomalá

snídaní byla perfektní, bylo i ovoce i omelety, vafle a lívance. Do hotelu je možné dostat se pouze taxi.

• Hodnocení napsáno: 16. března 2022

personál byl pomalý.

poloha, pláž

• Hodnocení napsáno: 20. února 2022

Určitě doporučuji!
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Ubytování se nachází na krásném ostrově The Palm. Výhodou je, že se můžete jít projít podél moře(což se v Dubaji jen tak na procházku nevydáte), nevýhodou doprava. Je třeba využívat taxík. Z hotelu jezdí tři shuttle busy, k nákupnímu centru Nakheel, na Expo nebo do outletu, název přesný si nepamatuji. Ale jistotu místa v shuttlu moc nemáte, kdo dřív přijde, ten jede, navíc bus nenabírá pouze tento hotel. Vybavení, personál, snídaně, bazén, grill restaurace, vše na jedničku. Staveniště vedle hotelu je opravdu dost slyšet, ale s tím se musí počítat, když probíhá stavba.😀 Nás osobně to nijak nerušilo, a pobyt se tím určitě neznehodnotil. Staví se všude a jedou jak rychlostí blesku, za rok tam bude dozajista nádherný hotel a cena tohoto hotelu vystoupá mnohem výše.

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 24. ledna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a přístupem na soukromou pláž

Hotel je skvělý, ale stavba ihned vedle hotelu byla velmi rušná.

Skvělý hotel, jídlo, služby a personál.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 9. ledna 2022

• Pokoj Premium s balkonem a výhledem na Palm Beach

probíhající stavba vedle hotelu podprůměrná snídaně

poloha pláž a bazén personál postel

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 21. prosince 2021

• Pokoj Premium s balkonem a výhledem na Palm Beach

Obsluha v restauraci velmi vazla. Nestihala uklizet stoly, pribory a objednat piti k veceri je umeni.

Poloha, snidane, vyhled, plaz a bazen

Termínem pobytu byl prosinec 2021