3. Київ: відгуки про готелі

9,5

8,7

• Відгук від 25 травня 2024

• Люкс з сауною

Не дуже чисто, пил, застарілі і поламані сантехнічні конструкції. Душ тече зі всіх дірок, ржавчина. Шум від метро. Вибите вікно, яке забите тентом. Немає чайника, чай платний. Немає стаканів/ чашки в номері. Це місце більш для відпочинку компанії з банею і басейном - прийшли пішли. Ночівля так собі.

Зручно, що біля метро і потрібних мені обʼєктів. Наче тихе місце, Але і шум через метро, кожні 10-15 хв вібрація відчутна. Чиста постіль, рушники. Чудова баня і хамам. Басейн великий, але виявився холодним. Це місце робить чудесний персонал, ввічливі і дбайливі до гостей. Сніданок можна обрати за бажанням зі списку, доволі смачно.

• Відгук від 15 травня 2024

• Люкс

за умови, що був люкс зі сніданками, за сніданки для дітей змусили заплатити окремо, це порушення і думаю адміністратор вирішив сам то зробити, бачачи бабусю з онуками, яка не змогла відстояти позицію гостя

хороший великий басейн, зручне розташування біля метро, цікавий для дітей інтерєр

• Відгук від 14 травня 2024

Як завджи усе супер!

• Відгук від 13 травня 2024

• Люкс з сауною

Баня хамам джакузи , все разом в одному номері, супер.

• Відгук від 19 квітня 2024

• Напівлюкс

У вечірній час не завжди є гаряча вода

Відмінне місцезнаходження, чиста кімната, нечутно шуму вулиці, смачні сніданки, дуже вічливий та чуйний персонал.

• Відгук від 14 квітня 2024

Все чудово, повернемося ще!
    • Люкс з сауною

Неприємний запах в хамам.

Зупиняємося в цьому готелі не вперше. Щоразу повертаємося, тому що готель має переваги , порівняно з іншими готелями . Перше за все , це співвідношення ціна - якість. Так дуже зручне розташування. Двічі зупинялися в номері люкс з сауною. В цьому номері гарне джакузі, хамам та фінська сауна. Користуватися джакузі можно тоді, коли вам зручно. Сауна та хамам - 2 години щодня, також у зручний для вас час. Ремонт трохи застарілий, але все підтримується в належному стані. Дуже гарні сніданки. Номер напівлюкс двокімнатний також дуже гарний. Хочу відмітити адміністратора Олену. Це справжній скарб для власників готелю. Вона дуууже привітна і допомагає вирішити всі питання. В минуле відвідування у нас із закладом виникли проблеми з бронюванням ( надали не той номер, який спочатку замовляли). Власники, щоб залагодити неприємність, подарували вечерю на 4х осіб в сусідньому ресторані. Це був дуже порядний вчинок, який ми високо оцінили і хочемо запевнити майбутніх відвідувачів в порядній політиці готелю. Однозначна рекомендація закладу!

• Відгук від 14 квітня 2024

Затишний готель із критим басейном дуже близько до метро.
    • Люкс

Було б добре, якби при броноюванні вказували, що басейн доступний тільки коли сауни навколо нього не заброньовані. Ми цього не знали і тому змогли поплавати значно менше, ніж хотіли.

Дуже-дуже привітний персонал, відповідають на всі запитання, самі пропонують, підказують. Смачні сніданки, які приносять прямо в номер. Номер комфортний, затишний, є все необхідне.

• Відгук від 13 квітня 2024

• Люкс з сауною

Із-за сауни не змогли провітрити номер, кондиціонер не вивіз, тому було задушливо. Вікно, нажаль, теж не працювало. Единний варіант -вхідні двері.

Номер був чистий та прибраний.Персонал дуже привітний. Сауна та баня працюють віддалено- це круто. Їжа смачна з доставкою у номер. Басейн з 7 ранку, як раз після сну освіжитися. Були з дитиною та собакою, місця вдосталь всім, . Рекомендуємо.

• Відгук від 27 березня 2024

Хороший, достойний готель

Нічого поганого не помітила

Перебування було комфортним. Мій номер був досить просторий. Зручне ліжко, чисто, всі необхідні засоби у ванній кімнаті, включно із зубною щіткою. Персонал привітний і професійний. Сніданок приносять у номер, дуже зручно. Із ресторану поруч можна замовляти в номер смачні страви. Є басейн, але я ним не користувалась. Всюди в готелі і в кімнаті дуже гарний запах. Станція метро зовсім поруч. Все ідеально. Мені дуже сподобалось

• Відгук від 15 березня 2024

• Стандартний двомісний номер

Готель біля станції метро, нам підходив по місцерозташуванню. Питання заміни номеру через проблеми з вентиляцією були вирішені відразу. Сніданок досить смачний) наступного разу обов’язково скористаємось басейном, який зранку входить у вартість номеру)

• Відгук від 10 березня 2024

Усе супер! Басейном не користувався, бо були зранку справи! Рекомендую, відмінно!

Парковка, чистота, розташування

• Відгук від 27 лютого 2024

Старі меблі і техніка у номері для готелю 4 зірки

• Відгук від 15 лютого 2024

Багато речей в коридорах

Чисто , комфортне розташування !

• Відгук від 11 лютого 2024

• Люкс з сауною

Павутиння з потолка висіло, в номері залишилось сміття від попередніх проживаючих ( розмальовка для дітей )

Номер зі спа зоною фантастичний. Басейн поруч додає колориту

• Відгук від 31 січня 2024

Все добре тільки прохання на двох давати або ковдру двухспальну або кожному по ковдрі. Ковдра замала

не попередили ,що чутно метро

Практично все сподобалось

• Відгук від 15 січня 2024

Все сподобалось, повернемося знову. Окрема подяка Олені на рецепшен.
    • Люкс з сауною

Не сучасний ремонт, але ціна все компенсує. Нажаль, не працював басейн.

Великий спектр послуг за доступну ціну, персонал, розташування. Номер з сауною дуже сподобався. Втішає, що він у напівпідвальному приміщенні, не було потреби виходити під час тривог.

• Відгук від 2 січня 2024

номер для відпочинку
    • Люкс з сауною

диван розкладушка, не зручна. все інше добре

готель недалеко від центу міста, в номері є джакузі, баня і хамам, номер знаходится в напівподвальному приміщені, і коли почався обстріл київа, ми залишались в номері,на данний час це великий плюс, номер однокімнатний. але великий. дуже привітний персонал, в готелі і ресторані можна з тваринами. нам любязно принесли тарілку з водою для нашого собаки, в ресторані їжа смачна, готують бистро, ліжко велике і зручне, є халати,

• Відгук від 23 грудня 2023

• Стандартний двомісний номер

Мені все сподобалось, але керівникам вважаю необхідно запланувати косметичний ремонт у ванних кімнатах та передбачити в них сушилки.

Місцерозташування чудове: 3 хв до м.Лук'янівська.Сам готель не новий, але атмосферний та чистий. Басейном можна користуватись без обмежень по часу з 7 до 11 години + в інши часи доби у разі відсутності зовнішніх бронювань ( запитуйте на рецепшен і вас сорієнтують по вільному часу). Бассейн чистий ,температура ок.В номері дуже тепло. Батарея не доторкнутися ( дякую).Халати, капці,туалетні принаддя ( в т.ч зубна паста та щітка) все є.Сніданки приносять в номер на вказану годину. Обіди та вечері можна заказати по меню ресторана ( ціни помірні ) .Заказ доставлять вам у номер. Персонал то окрема любов: відгукуються на запити, допомагають, огортають турботою. До вибору готеля читала у відгуках про неприбирання,необхідність покупки туалетного папіру та інше. Скажу так:якщо щось треба - кажіть на рецепшен та на протязі 5 хв все буде. Співробітникам готелю дуже дякую. Ви супер! P.S. кому важливо - документи для відрядження надаються в повному та необхідному обсязі.

• Відгук від 21 грудня 2023

• Стандартний двомісний номер

В'їзд до готелю не зручний, паркомісця мало. Можливо не мінус але дуже м'який матрац і не зручна подушка. Застарілий санвузол без витяжки. Буди з малою дитиною , а підлога скрипіла так що він кожен раз прокидався. Підвищена вологість.

Їжа в номер з ресторану дуже зручно та смачно. Привітний персонал. Персоналу окреме дякую за гостинність.

• Відгук від 20 грудня 2023

Зручне розташування. Чисті номери. Приємний персонал

• Відгук від 12 грудня 2023

Гарний невеличкий готель із приємним персоналом та зручним розташуванням.
    • Стандартний двомісний номер

Можливо варто трохи оновити інтерʼєр в номерах, але загалом все виглядає доглянутим і чистим, то ж це не настільки важливо :)

Сніданок трохи скромний, але смачний) Загалом хороші враження, персонал надзвичайно приємний та привітний. Допомогли мені із раннім заселенням, все вирішилось на місці, дуже вдячна!

• Відгук від 11 грудня 2023

• Люкс

Зручне розташування, затишно. Ввічливий персонал.

• Відгук від 10 грудня 2023

• Напівлюкс

Уважний і ввічливий персонал, все чисто. Смачні сніданки. Єдиний мінус-холодне приміщення і вода басейну

• Відгук від 5 грудня 2023

Дякую за гостинність!
    • З домашньою твариною

Без зауважень.

Чудовий сніданок. Тихе місце, але поряд з метро.