2. Comentarii despre hoteluri în Austria
Salzburger Sportwelt Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sieglhub Chalets - Appartements - Hotel Scor din comentarii: 10

„perfekte”

• Landhotel Lerch Plankenau Scor din comentarii: 9

„F bine organizat, f curat si eficient .Faptul ca am avut aceasi masa pt noi pe tot parcursul sejurului . Personalul f serviabil si atent Mesele f gustoase, variate si apetisante . Echipa de la bucătărie merita toată aprecierea, pt calitatea si promptitudinea serviciilor Sauna pregatita zilnic, cu tot ce e necesar- prosoape, halate , apa cu lămâie Gustarile de dupa amiaza, un răsfăț Gradina- un loc plăcut si prietenos”

• Uncle Jacks Scor din comentarii: 10

„Locatia grozava si micul dejun genial”

• Hotel Alpenkrone Scor din comentarii: 9

„-parcare gratuita și spațioasă ( locuri de parcare în fața sau spatele hotelului ) - personal amabil - mâncarea foarte bună ( mic dejun și cina ) - la micul dejun avea incluse și băuturi ( cafea, ceai, apa, multe feluri de sucuri naturale ) - piscina încălzită - zona de wellness - camera spațioasă - gel de duș in baie - ventilatorul din baie are timer și este mult mai ok asa fiindcă nu se aude zgomotul constant când este becul aprins în baie. Îl setezi la nevoie - WiFi gratuit - balcon spațios - suficient de cald în cameră”

• „Este bine poziționat. Peisajul foarte frumos. Parcare asigurată,fără costuri suplimentare. Este asigurat strictul necesar pentru un sejur.”

• Hotel am Sonnenhügel Scor din comentarii: 8

„Un hotel drăguț situat în centrul stațiunii cu personal foarte amabil, am avut demipensiune și am servit masa la hotelul de lângă, am avut acces la sauna si piscina. Mancarea foarte bună, mai multe variante de meniu la cina, servirea ireproșabila. Recomand”

• Appartement Rettensteiner Scor din comentarii: 9

„Apartamentul cu 2 camere este spațios, iar bucătăria bine utilată. Deși există cafetieră, recomand gazdelor achiziționarea unui ibric necesar celor care doresc o cafea la ibric. Pentru cei care merg la schi în Schladming și nu doresc să se deplaseze cu autoturismul personal, la circa 50 m de locul de cazare se află o stație de ski bus.”

• Haus am Platz - Weitgasser Scor din comentarii: 9

„Foarte curat,locație bună”

• Wanderhotel Erika Scor din comentarii: 9

„Curățenia, amabilitatea personalului, serviciile.”

• Familienhotel Felsenhof Scor din comentarii: 10

„Pur și simplu Waw! Am rămas foarte plăcut surprinși din absolut toate punctele de vedere. Având în vedere ca noi am mers pt ski, proprietatea a fost foarte bine amplasată, aproape de telescaune/telecabine, plus ca skibusul pleca din 20 în 20 de minute fix din fața recepției :)”

Cele mai bune 30 hoteluri din Salzburger Sportwelt