2. Гърция отзиви за хотели
  3. Rethymno отзиви за хотели
Rethymno Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Rethymno Village Оценка от отзивите: 9

„Много приятен хотел. Близо до плаж, разнообразна храна, много хубава бира. Добра хигиена в стаите, ресторанта, басейна.“

• Leo Hotel Оценка от отзивите: 7

„Хареса ми ретро стила, който излъчва хотела. Локацаията му. Отношението на персонала винаги бяха на разположение ако ти потрябва нещо.“

• Talea Beach Hotel Оценка от отзивите: 8

„Местоположението на хотела е на прекрасно място. Храната на закуска, обяд и вечеря беше от добра към много добра, имаше разнообразие. Рецепционистите бяха много учтиви и усмихнати. Обслужващият персонал в залата за хранене (основният ресторант) беше с подходяща униформа според европейските стандарти в ресторантьорството. Персоналът на Beach bar е съвършенен, без забележка в обслужването, времено на изпълнение и качеството на храната.“

• Icarus Apartments Оценка от отзивите: 10

„Чудесна локация! На няколко крачки от крайбрежната улица.“

• Bueno Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хубаво местоположение, любезни домакини. Стаите са големи и просторни, по скоро апартамент. Има и кухня. Закуската е вкусна и прясна.“

• Filion Suites Resort & Spa Оценка от отзивите: 6

„Хареса ни стаята и нейното разположение. Хареса ни уединението и възможността за директен достъп до басейна. Хареса ни,че стаята беше почиствана всеки ден и то с видно отношение.“

• Bali Mare Village Оценка от отзивите: 3

„Лесно достъпен хотел в близост до централния път , места за паркиране .“

• Astoria Hotel Оценка от отзивите: 10

„добра локация за кола или ако сте с автобус. Приветлив персонал.Лично отношение към гостити.Чудесна закуска . Удобни легла. Изключително сме приятно изненадани. Давам своята препоръка“

• Rethymno Village Оценка от отзивите: 7

„Хотелът е на централна улица и разполага с голям паркинг. Чистотата в стаите и общите части беше на много високо ниво. Персоналът беше отзивчив и любезен. WiFi беше отличен. На балконите в стаите има сушилници за дрехи и хавлии. Басейнът беше голям, чист и е заобиколен с много шезлонги и чадъри. В непосредствена близост до него е барът, чийто външно пространство е добре направено, голямо е и е приятно за отдих. Постоянна достъпност до сладолед, газирани напитки, кафе, наливна бира и наливно вино. Плажът е на близко пешеходно разстояние.“

30-те най-добри хотела в Rethymno

въз основа на 54 531 отзива за хотели на Booking.com