2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Pongau Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Komfortowy hotel z super udogodnieniami i wyposażeniem. Bardzo pomocny i miły personel. Jest możliwość skorzystania z pralki i suszarki, więc super opcją dla podróżujących rowerem.”

• Der Alpenblick Ocena: 10

„Super lokalizacja,miła obsługa, przepyszne jedzenie. Polecam”

• „czystość,jakość obsługi”

• „Polecam każdemu! Miejsce wręcz bajkowe! Przepiękne widoki, pokoje w bardzo dobrym standardzie oraz świetna baza pod zwiedzanie jaskini lodowej czy wędrówki górskie. Pyszne śniadanie, wszystko świeże, a dania oparte na jajkach przygotowywane na bieżąco na zamówienie. Hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczył!”

• „Utrzymany standard na austriackie 4 gwiazdki. Dobra kuchnia. Sympatyczny personel.”

• Hotel Lindenhof Ocena: 9

„Super lokalizacja. Przemiły personel.”

• „Zarówno hotel jak i miejscowość Werfenweng są godne polecenia. Sam hotel jest dużym obiektem ze wszystkim co potrzebne aby wypocząć. Pokoje są przestronne z balkonami i z każdej strony hotelu jest widok na góry. Pokoje są dobrze wyciszone, a balkony oddzielone ściankami od sąsiedniego. Hotel ma duże pomieszczenie na rowery /lub narty w okresie zimowym/ gdzie dodatkowo są szafki żeby schować np. kaski i nie nosić ich za każdym razem do pokoju. Do centrum wioski, szlaków górskich, wyciągu jest kilka kroków. Wokół hotelu jest mało miejsc parkingowych, ale hotel ma parking podziemny 12 Euro/doba. W basenie jest podgrzewana woda i dużo leżaków. Strefa saun jest oddzielnie i obowiązuje tam strefa nagości. Polecam opcję "3/4 Pension". Posiłki są różnorodne i smaczne. Przez cały pobyt obsługiwał nas w większości kelner Tibor Lengyel. Szczególne wyróżnienie dla tego kelnera za perfekcyjne wykonywanie swojej pracy.”

• „Super miejsce, w pięknej okolicy, znajduje się na końcu deptaka "starówki", a wychodząc z budynku po prawej piękny widok na góry, po lewej deptak do "centrum" miasteczka. W okolicy wspaniałe trasy piesze wzdłuż rzeki, po górach, wodospad, skocznia, wiele sklepów i pociąg! Bardzo polecam”

• „Możliwość garażowania i naładowania rowerów elektrycznych”

• Werfenerhof Ocena: 10

„Możliwość przechowania bagażu po wymeldowaniu, personel był bardzo życzliwy i naprawdę pomocny, zostaliśmy jeden dzień gdyż robimy rowerowo trasę Alpe Adria, polecą wszystkim”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Pongau