3. Lasiti – opinie o hotelach
Lasiti Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja, bardzo ładny pokój i paleontolog z widokiem”

• Elysee Hotel Ocena: 9

„Wszystko fajnie zorganizowane, bardzo miła obsługa, czyściutko. Polecam”

• Petra Mare Ocena: 10

„Położenie i udogodnienia dla dzieci”

• „Fantastyczny widok z pokoju, dla samego widoku warto skorzystać z obiektu. Pyszne śniadania, bardzo miła i pomocna obsługa w recepcji, niezwykle komfortowy i przestronny pokój, darmowy parking, dobre wyposażenie.”

• Itanos Ocena: 8

„Bar na dachu z licznymi stolikami z fajnym widokiem na miasto i zatokę. W pokoju czysto- balkon z częściowym widokiem na zatokę. Hotel oferuje gratisy w pobliskiej restauracji.”

• „Piękna lokalizacja Hotel składa się z budynku głównego oraz szeregu willi w zabudowie tarasowej Wille piętrowe - po kilka pokoi na budynek Pokoje typu Suite ze wspaniałym widokiem na morze i wschody słońca , przestronne - sypialnia + salon , dobrze wyposażone. Duży balkon z leżakami Wszystko gustownie urządzone Łazienka z wanną częściowo osłoniętą szybą - możliwość komfortowego wzięcia szybkiego prysznica. Śniadania i kolacje z dużym wyborem dań w formie bufetu szwedzkiego Jedzenie smaczne i świeże. Parking na terenie hotelu”

• „Wspaniały pobyt w cudownym hotelu Elounda Infinity, byliśmy zachwyceni od samego wejścia do recepcji, hotel jest całkiem nowy pięknie urządzony teren hotelu zachwyca pięknem i czystością Pokoje są przestronne posiadają wszystko czego potrzeba nawet żelazko i deskę do prasowania co jest bardzo przydatne, łóżka są bardzo wygodne pościel mięciutka przytulna nie wspominając o tym że dostaliśmy na przywitanie butelkę pysznego wina oraz owoce,nasz apartament był z basenem na tarasie w którym się relaksowaliśmy przy nieziemskim widoku na morze Sprzątanie dwa razy dziennie przez przemiłe panie sprzyjające. Cały personel uprzejmy i bardzo pomocny , zapomnieliśmy ładowarki do telefonu i pan z recepcji szybciutko nam pożyczył. Jedzenie jest przepyszne zarówno śniadania jak i kolację, wszystko z dobrej jakości składników pyszne desery oraz świeżo wyciskany sok na śniadanie mniammm Pozdrawiam cały personel jesteście Cudowni!!!!”

• „Znakomite miejsce polecam, świetnie miejsce.”

• „Pokoj wygodny, czysty, personel uprzejmy i pomocny, bardzo miłym gestem była butelka musującego wina w lodzie na powitanie, która czekała na nas w pokoju, śniadanie smaczne i uroznaicone”

• „Bardzo dobre śniadanie”