2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. Indonezja – opinie o hotelach
Gianyar Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Gdybyśmy trafili do tego hotelu 20 lat temu, bylibyśmy zachwycenie, ale z dziećmi szukamy już czegoś więcej niż budżetowy nocleg. Na plus ładna, zadbana infrastruktura - w basenie była ciepła woda, sporo zieleni, domowa świątynia obok, pokój odświeżony, wygodne łóżko i duży tv. Sycące śniadanie. Hotel pozwolił nam bezkosztowo zrezygnować z reszty noclegów.”

• Umah Tis Sebatu Ocena: 9

„Przepiękny hotel. Czuliśmy się jak w dzikiej dżungli. Czysciutko, miły personel, dobre śniadanie.”

• Gayatri Ocena: 8

„Blisko centrum, piękne, tradycyjne otoczenie”

• Juwuk Manis Ocena: 9

„Lokalizacja w środku pól ryżowych, wspaniałe otoczenie natury.”

• GK Bali Resort Ocena: 10

„Absolutnie wyjątkowy hotel oddalony od bardziej turystycznej części wyspy. Jesteśmy absolutnie zachwyceni tym miejscem, personelem, kuchnią, ofertą taką jak masaże, szkoła jogi czy też pomoc w organizacji kierowcy który nas zawiózł tam gdzie chcieliśmy- bez namawiania na typowe atrakcje mocno turystyczne, bo na tym nam nie zależało. Podróżowaliśmy z dzieckiem 10 miesięcznym i wszystko zaczynając od organizacji transportu z lotniska, przez opiekę nad dzieckiem(o którą nie prosiliśmy, ale tam wszyscy kochają dzieci) a kończąc na organizacji aktywności zgodnie z naszymi potrzebami było na najwyższym poziomie. Żałowaliśmy, że zarezerwowaliśmy tylko 3 noce, następnym razem przyjedziemy na znacznie dłużej. Panie na recepcji i w restauracji najlepsze!”

• „Życzliwość i pomoc/opieka zapewniana przez obsługę. Przepyszne śniadania z obłędnym widokiem. Widok pół ryżowych z pokoju i łazienki. Ogromny pokój prześlicznie urządzony. Wspaniała obsługa :)) brak komarów!”

• Mahadana Ubud Ocena: 9

„Wspaniały basen z widokiem na Dżunglę. Możliwość zamównienia śniadania do pokoju w cenie. Bardzo przyjemna obsługa. Blisko centrum.”

• Arimba at Bisma Ocena: 9

„Lokalizacja super,cicho,bardzo ładne otoczenie hotelu,mnóstwo kwiatów i drzew,wygodne łóżka z baldachimem,małty taras na ktorym mozna poczilowac i poczytać książkę. Śniadania dobre choć skromne. Personel miły.”

• Natya Resort Ubud Ocena: 10

„Zjawiskowe miejsce.”

• „Bardzo ładny obiekt, miły personel, czysto, schludnie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Gianyar