2. Malta – opinie o hotelach

7,9

8,3

• Ocena dodana: 28 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Pokoje , w niektorych miejscach potrzebują odnowienia.

Śniadania bardzo obfite , różnorodne , smaczne.

• Ocena dodana: 27 maja 2024

Bylo dobrze, ale mogło być lepiej.
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Śniadania były w zupełnie innych godzinach niż podano na booking, przez co raz musieliśmy wstawać bardzo wcześnie (były 7-9), a za drugim razem przegapiliśmy śniadanie, bo informacja pojawiła się bardzo późno i zobaczyłyśmy ją dopiero przy wyjściu na śniadanie, mimo że wieczorem wracaliśmy z hotelu. Odstępstwo godzin śniadań to norma. Poza tym śniadania niskiej jakości. Co więcej, w samym pokoju były zwarcia w gniazdkach, przez co włączniki same się włączały i wyłączały, a wyciszenie pokoju na bardzo niskim poziomie, wszystko słychać co dzieje się za drzwiami. Lodówka raczej grzeje, niż chłodzi oraz była tak gorąca, że nagrzała półki z ubraniami które znajdywały się nad nią. Przed wyjazdem pytałyśmy czy będzie żelazko do wypożyczenia - tak. Prosiłyśmy o nie w pierwszy dzień, po trzech dniach dostałyśmy po ponownym upomnieniu - niedziałające. Sama suszarka do włosów miała dziurę w rurze i wylatywało z niej ciepło (suszarka jak na basenach).

Byłyśmy zaskoczone, jak ładny pokój dostałyśmy, byłyśmy zadowolone z wystroju oraz balkonu. Miła i pomocna obsługa hotelu oraz serwis sprzątający. Ładny widok z basenu na górze.

• Ocena dodana: 21 maja 2024

Dobra lokalizacja i nic poza tym
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Śniadania- masakra, mało, nie są dokładane o 9:30 nie ma już za dużo, są niedobre i najważniejsze klimatyzacja..... a tak naprawdę jej brak. Nie działała, w pokoju było cieplej niż na zewnątrz, na 7 piętro szybciej wejdzie się schodami niż windą, basen na -1 wraz z siłownią, która wygląda ohydnie, polecam dopłacić trochę więcej i zarezerwować inny hotel

Świetna lokalizacja, blisko do restauracji, autobusów i marketów, dostateczny basen na dachu- płytki, ale jest dużo leżaków i bar z dobrymi cenami za drinki, miła obsługa

• Ocena dodana: 19 maja 2024

Miła obsługa. Dobra lokalizacja
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Bardzo smaczna kawa i przepyszny biały ser.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Wygodny
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Hałas za oknem i dochodzące hałasy z korytarzy oraz z kratki wentylacyjnej

Lokalizacja

• Ocena dodana: 9 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Pokoje były gorsze niż na zdjęciach. W łazience w drzwiach była dziura.

Bardzo dobre śniadanie

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Pobyt bardzo mily spokojny, bylo bardzo przyzwoicie dobry stosunek jakosci co do ceny
    • Pokój rodzinny

Uruchamiał się mimowolnie alarm przeciwpożarowy o różnych godzinach

Pomocny personel, dbanie o czystość, codzienne wymiany pościeli i ręczników, sniadania

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Ogólnie polecam
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Spotkaliśmy w łazience sporego karalucha. Szpary w drzwiach na korytarz, co przekłada się na to, że wszystko słychać, a w nocy co chwilę ktoś wraca i trzaska drzwiami. Czajnik z lekką rdzą w środku, co nie sprzyja korzystaniu z niego.

Miły i uczynny personel, codzienne sprzątanie, Dobre śniadania, jedzenie cały czas dokładane.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Średnio.
    • Rodzinny apartament typu Suite

W pokojach śmierdziało. Pokój, który dostaliśmy najpierw nie przypominał tych że zdjęć z bookingu. Cienkie drzwi, przez które każdy dźwięk był słyszalny. Średnio polecam rodzinom z dziećmi ze względu na imprezową dzielnicę. Po wejściu do pokoju odpalił się od razu kanał dla dorosłych.

Dobre śniadania, świeże owoce. Blisko do morza.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Pokój rodzinny

Ogólnie było dobrze poza grzybem na basenie. Reszta na plus . Dobre jedzenie , lokalizacja super.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Akurat był remont ulicy i było trochę głośno, ale to pewnie chwilowo.

Bardzo miła obsługa, smaczne i różnorodne śniadania. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

Dobry hotel, w dobrej lokalizacji
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami

Hotel i jego wyposażenie lata świetności mają już za sobą, przez to można odnieść wrażenie, że jest trochę zaniedbany.

Lokalizacja, widok z balkonu, uprzejma obsługa.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Mały pokój, tłok na śniadaniu i o 9:00 wyproszono nas z restauracji chociaż śniadanie powinno być do 10:30.

Baseny i widok z dachu.

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

Przyjemny, niedrogi hotel w imprezowej części miasta.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Hotel jest już nieco nadgryziony zębem czasu i wymaga solidnej renowacji. Pokoje, a szczególnie łazienki mogłyby być sprzątane dokładniej. Atlas na siłowni stanowi zagrożenie dla zdrowia - zardzewiałe prowadnice są zwyczajnie niebezpieczne dla ćwiczących. Śniadania chociaż obfite są nieco monotonne, jedyna zmiana to jednego dnia jajko sadzone, a drugiego omlet i tak na zmianę. Okolica dość głośna, nienajlepsza lokalizacja dla rodzin z dziećmi.

Przyzwoity hotel w dobrej cenie, bardzo miła obsługa, obfite śniadania, basen wewnętrzny z ciepłą wodą - znakomity w kwietniu gdy woda w morzu i basenach zewnętrznych jest jeszcze zbyt zimna na kąpiele. Bez problemu udało się uzyskać od obsługi wszelkie potrzebne dodatkowe udogodnienia jak żelazko czy łóżeczko dziecięce. Blisko wielu restauracji i małej piaszczystej plaży.

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

• Pokój rodzinny

Brak parkingu, Drzwi przez ktore slychac najmniejszy szmer w pokoju

Lokalizacja

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo wąskie korytarze, drzwi wejściowe do pokoi hotelowych bardzo blisko siebie, nie wygłuszone. Ostatnie dwie noce nieprzespane, obok w pokoju impreza do godz. 4 rano. Brak stanowczej interwencji ochrony o zachowanie ciszy.

Śniadania kontynentalne, każdy znalazł coś dla siebie, świeże produkty. Lokalizacja hotelu na zwiedzania wyspy rewelacyjna. Pobyt w hotelu ograniczał się do noclegu, nasz wyjazd był wyjazdem nastawionym na intensywne zwiedzanie.

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Łazienkom przydałby się lifting, szczególnie baterie łazienkowe i drzwi

Śniadania były bardzo dobre, miły personel, dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 27 marca 2024

Udany pobyt.
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Hotel jeśli chodzi o wystrój jest absolutnie nijaki no i ma już swoje lata więc dla bardzo wymagających się może nie sprawdzić.

Śniadania obfite, smaczne dla każdego coś się znajdzie. Personel uprzejmy i pomocny (zwłaszcza personel sprzątający). Pokoje spore, na balkonie można palić, widoki na zatokę bardzo przyjemne. Lokalizacja w porządku, blisko sklepy, knajpki, przystanki do Valletty i innych miejsc. Basen wewnętrzny miał podgrzewaną wodę. Jest przechowalnia bagażu. Ogólnie jak na kilka dni jako baza wypadowa, za tą cenę hotel w porządku.

• Ocena dodana: 24 marca 2024

Dobra cena i lokalizacja
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Drzwi do łazienki w pokoju

Lokalizacja, basen, śniadania, obsługa

• Ocena dodana: 23 marca 2024

Przyjemny
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami

Słaby basen, inni goście zachowujący się jak patologia o 4 rano i brak reakcji obsługi

Lokalizacja, cena, obsługa

• Ocena dodana: 22 marca 2024

Nie ma takiej rzeczy

Śniadania smaczne,duży wybór i na słono i na słodko.W mojej ocenie nie mam się do czego przyczepić.Pokoje czyste,sprzątnie codzienne.Cena bardzo przystępna!

• Ocena dodana: 19 marca 2024

Adekwatna jakość do ceny jaka zapłaciliśmy - a nawet lekko lepiej.
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Niestety poza sezonem (marzec) basen na dachu oraz pool bar nie działa, ale leżaki na dachu są i można z nich korzystać. "Surowe" wyposażenie pokoju.

Dobre śniadania z duzym wyborem (potrawy na cieplo, wedliny, warzywa, owoce, ciastka/slodycze), choć kawa jest z automatu. Blisko przystanku autobusowego z bezpośrednim połączeniem do lotniska czy Valetty. Codziennie sprzątanie i wymiana ręczników. Pokój po remoncie/odświeżeniu, czysto, wygodne nowe łóżka, ale szafa i lodowka została stara Klima działa - chłodzi i dogrzewa jak trzeba, działa sterownik - nie ma ograniczeń.

• Ocena dodana: 17 marca 2024

Jestem bardzo zadowolona i na pewno wybrałabym ten hotel jeszcze raz.
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Basen był czynny tylko w określonych godzinach, zazwyczaj do południa, ponieważ wynajmowano go zorganizowanej grupie.

Hotel położony w rozrywkowej dzielnicy, ale bardzo cichy. Pokoje codziennie sprzątane, dobre śniadanie. Personel niezwykle uprzejmy, służył pomocą na każdym kroku. Bardzo polecam.

• Ocena dodana: 14 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Obiekt położony w dogodnej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych. Bardzo wygodne łóżko, dobre śniadania oraz przemiły i pomocny personel hotelu.