2. Malta hodnocení hotelů

7,9

8,3

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Prach na pokoji,jinde ale vše uklizeno.

Velký výběr jídel,ovoce,zelenina,saláty,sladké pečivo,vše vyborne

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 20. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Hotelový bazén jen do 20:00 Dost chladná voda ve vířivce. Sauny mimo provoz! Převlékárna mimo provoz!

Čistota, personál

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Recepční a jeho neochota.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2024

Dobra lokalita

Smrděla koupelna . Odpady. Zavírat do koupelny 🙂

Bezvadná snídane. Bazén ,sauna

• Hodnocení napsáno: 6. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Nelíbilo se mi, že jsme platili v rámci ceny za saunu, která tři dny z našeho týdenního pobytu ani nefungovala. Personál toto tvrzení popíral, i přesto, že jsme saunu denně kontrolovali.

Snídaně výborné, úklid taky super. Personál byl často milý, našly se ale i nepříjemné výjimky.

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

6,0
    Dostačující

Klimatizace fungovala špatně

Bez připomínek

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Sileny hluk z ulice i z chodby, bez spuntu do usi se nevyspite, snidane zadna slava...pro nenarocne

Pohodlna postel, hezky pokoj

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 29. března 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoj byl mizerně odhlučněný (mezera mezi podlahou a dveřmi byla skoro 1 cm), navíc jsme měli pokoj přímo naproti výtahu, takže jsme slyšeli všechny přicházející v noci, ti se ani moc nesnažili být potichu. Výměnu jsme neřešili, protože to bylo jen pár nocí a taky pak byl větší klid. Vzhledem k tomu, že nebylo ještě moc teplo a domy nejsou zateplené, byla uvnitř celkem zima, nedalo se nijak zatopit (klima nechtěla topit) a dveře na balkon moc netěsnily. Není tu kde zaparkovat, sice poblíž je parkoviště, ale platí se na 24h, takže když přijedete večer a ráno odjedete, zaplatíte stejně plnou cenu, což je v pátek a v sobotu 7€, pak je to trochu levnější.

Dobrá lokalita v blízkosti barů a dalších podniků, prostorný pokoj s malou ledničkou a šatnou, balkón, snídaně s velkým výběrem. Recepce 24/7, milý personál, úklid každý den. Bazény a další wellness jsme sice nevyužili, ale určitě je to fajn vymoženost.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 16. listopadu 2022

dobrý
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

obličeje personálu u snídaně , jsou zamračené a tak ve váz budí nepříjemnou atmosféru. Dost lidí to odradí od snídaně a tou by měl den začít. Být příjemný.

vánoční výzdoba

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 21. října 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Mohla by být lepší kafe na snídani. Ale nebylo nejhorší.

Opravdu dobrá volba. Levnější hotel a mnoho nabízí. Plus malé wellness v suterénu.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 14. září 2022

jak říkám, dobrý až chvalitebný.
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

chtělo by to více usměvavých tváří ze strany obsluhy. Jinak si myslím, že průměr.

vše bylo dobrý, nemám výhrady proti ničemu. Za ty peníze , spokojenost.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 10. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Neochotný personál při nandavání snídaně (naštěstí ne všichni). Hluční sousedé nerespektující noční klid, kteří se do této oblasti jezdí převážně bavit. Personál se o danou problematiku nezajímá.

Výborný výběr jídel ke snídani. Každodenní úklid pokoje. Výměna ručníků a osušek dle potřeby. Usměvavý a pohodový personál na úklid. Možnost bazénu a lehátek na střeše hotelu + zapůjčení osušek, lehátek v ceně ubytování.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 28. června 2022

6,0
    Dostačující
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Všude v hotelu nepořádek - je to škoda, protože hotel sám o sobě hezký, vybavený, ale neuklizený. V pokoji odřené špinavé zdi, v koupelně plíseň, podlahy nesetřené. Nejhorší pro nás byl ale dojem ze snídaní - staré ovoce, které nikdo nedoplňoval, vajíčka z polotovaru - otřesné, při nandávání jídla obsluhou na talíř bylo jídlo všude, stará zelenina. Celkově nekvalitní potraviny. Na pokoji tenké zdi a dveře - každou noc/ ráno řvali na chodbě lidé, kteří se vraceli z večírku. Navíc jsme měli pokoj naproti úklidové službě, ta začínala kolem 7 ráno pracovat a všechno šlo slyšet ani jedna noc z pobytu nebyla bez probuzení. Pláž v blízkosti je velmi maličká a narvaná lidmi - tady koupání určitě nedoporučujeme. Je potřeba si půjčit auto/skútr a vyrazit po ostrově.

Lokalita pro mladé lidi, v centru dění, spousta barů a klubů. Personál na recepci příjemný, poradil se vším. Velikost pokoje nadstandartní, také velikost balkonu. Výhled jsme měli částečně na moře. Plus je také posilovna a bazén na střeše. Nabízené celodenní výlety lodí, což jsme jeden den využili a vyrazili do blue lagoon.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. května 2022

Hotel střední třídy v turisticky rušnější, ale šikovné lokalitě se střešním menším bazénem.
    • Apartmá s terasou

Kvalita snídaní průměrná - míchaná vajíčka asi z pytlíku, džus spíše náhražka, čaj, káva, slanina OK. Ovoce a sladkosti byly příjemné. Vybavení pokoje místy více opotřebené.

Hotel střední třídy, starší funkční vybavení. Apartmán s výhledem na moře byl příjemný. Snídaně průměrné, jídla dost, kvalita střední. Bazén na střeše menší, ale příjemný i s bufetem. Lokalita celkově hlučnější, ale blízko turistickým místům a pobřeží.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 21. února 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Káva na snídani chutnala jako vývar z ponožek :D Hotel nemá vlastní parkoviště.

Pohodlná postel. Dobrá snídaně. Ochotný personál. Bazén a sauna v ceně.

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 20. října 2021

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Bazén se slanou vodou, sauna. Příjemný personál. V pokoji každý den uklizeno.

Velký hluk kolem hotelu každou noc až do rána. Velmi špatný signál wifi. Pokud budete chtít na dovolené pracovat, tak nedoporučuji. Snídaně nebyly příliš chutné.

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 30. září 2021

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Občas pozdě úklid na pokoji

Poloha hotelu, bazén na střeše a snídaně

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2021

Alexandra hotel
    • Rodinný pokoj

Snidane - konretni personal. Pan, ktery nandaval snidane byl pokazde neprijemny a nandaval jidlo ledabyle. Ostatni personal byl ale naprosto uzasny.

Lokalita, pomer ceny a kvality, vybaveni.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2024

5,0
    Dejte si pozor, pokud si připlatíte pokoj s terasou a výhledem na moře, že u pár pokojů s terasou výhled na moře není.
    • Apartmá s terasou

Měli jsme dva pokoje. Rodiče zaplatili dražší pokoj s terasou kde je jasně na Bookingu napsaný výhled na moře, žádné moře neviděli. Když jsme si stěžovali na recepci, personál večerní recepce byl velice arogantní bez jakékoli ochoty nám pomoci, pokoj byl starý a dražší než druhý, který měl výhled na moře a modernější zařízení (klasický Double room- city view). Prý byl dražší (skoro o 200 Eur) kvůli terase, když jsme ale ukazovali recepčnímu booking kde je jasně napsaný výhled na moře, v podstatě se mi vysmál, že jsme na ostrově a tak je tu všude vidět moře …

Výborné snídaně a lokalita (bohužel se v ulici stavělo a bylo to lehce hlučnější, za to ale hotel nemůže, okna moc netěsní)

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 12. října 2022

4,0
    Zklamání
    • Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na moře

Při platbě ubytování mi chtěli naúčtovat 2x tolik. Poštípaný od štěnic, musel jsem předčasně ukončit pobyt v hotelu.

Hotel se nachází v centru

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 30. května 2022

5,0
    V okolí tohoto hotelu je to samý bar a velmi jej využívají mladí muži při rozlučkách se svobodou.
    • Rodinné apartmá

Vybavení hotelu bylo hodně staré, Měli jsme pokoj pro 4 s kuchyní, rozkládací pohovka byla ve velmi špatné stavu a stejně tak i matrace na ní. Nefungovala klimatizace v hlavní místnosti. Kuchyně byla spíše nevybavena. Rozbitá rychlovarná konvice. Rozlámané židle na balkónu. Zcela nedostatečná zvuková izolace jak na oknech, tak zdech. Celkem nevhodný pro rodinnou dovolenou. V hotelu většina stavících skupin, kteří křičeli do ranních hodin.

Bazén na střeše a snídaně formou bufetu.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2022

3,0
    Špatné
    • Rodinný pokoj

Špína všude, neuklizeno na pokoji, stále stejná snídaně, ne vždy čerstvá. Bazén na střeše nefunkčníí- na www stránkách nebylo upozorĕní. Neochotný ostatní personál. Nedalo se spát - z ulice neustálý hluk!!!

Ochota na recepci

• Hodnocení napsáno: 29. září 2021

4,0
    Zklamání
    • Rodinné apartmá

Zřejmě díky Covidu byly snídaně nandavány personálem, takže se tvořily dlouhé fronty, brzy došel džus, chyběla sůl a pepř a jídlo bylo ne moc dobré. Měli jsme objednaný rodinný pokoj, na kterém nás sice ubytovali, ale kuchyňka byla v hrozném stavu, rozkládací postel zlámaná, nedalo se na ní spát a ještě se kolem koše potuloval šváb. pokoj nám sice vyměnili, ale za podstatně menší.

Termínem pobytu byl září 2021