3. Sardinie hodnocení hotelů

9,8

8,7

7,9

• Hodnocení napsáno: 12. září 2021

Dobrý typ na ubytování ve stření cenové kategorii
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí a balkonem

Chyběly např. skleničky na víno. Nelze rezervovat parkování u hotelu ani za poplatek (parkování v okolí hotelu do 300m -mimo sezónu - začátek září, nebyl problém. Ovoce u snídaně mohlo být bohatší - nikdy nebyl žádný druh melouna - tolik typický pro Itálii.

Personál velmi ochotný, recepční Alessandro velmi vstřícný, úvodní informace o lokalitě a "používání" hotelu byla výborná. Poloha hotelu je vynikající. Blízko centru, supermarketu, na promenádu, pláže.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 30. července 2021

Krásný moderní a čistý rodinný hotel v klidné lokalitě blízko centra.
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí a balkonem

Hrubě se mi nelíbil restriktivní způsob komunikace ohledně konzumace vlastních potravin a používání lednice na pokoji. Ani jedno z toho totiž nesmíte, navíc jsme o tom předem neměli žádnou informaci. Nepatříme mezi žádné paštikáře a myslím, že tento typ ubytování obecně využívají lidé, kteří nemají úplně hluboko do kapsy, a ostatně ani pro nás není problém dát si v hotelu drink nebo sednout na večeři, ale všudypřítomné cedulky a vyhrožování, že pokud si chci v destinaci, kde je 35°C dát do lednice vlastní vodu, tak mám smůlu a abych nepadla, musím si koupit balenou v recepci hotelu, jinak mi personál tu mou vyhodí nebo udělí pokutu za rozbitou lednici, tak to nepovažuju za šťastný krok. Taktéž v hotelu nesmíte vyhazovat ani odpad, který z něj nepochází, takže když už si tu vodu "propašujete", vyhoďte si ji laskavě jinde. Chápu, že nájezdy pijáckých partiček, po kterých ráno zbyde na pokoji plechovek na půlku popelnice nejsou pro hotel na ostrově nic příjemného, ale situace se má řešit s takovými lidmi jednotlivě, případně promítnout do ceny nájmu či úklidu, nevím proč já jako slušný host, který nedělá nepořádek, bych měla na toto doplácet. Do očí bijící mi to přijde hlavně v kontrastu s tím, že v koupelně máte výzvu, abyste se chovali ekologicky a nenechávali si prát každý den ručníky (jistě, standard), ale produkovat další plasty z balené vody nevadí. Kdyby aspoň služby hotelu situaci odpovídaly, ale jídlo si zde nekoupíte žádné, maximálně oschlý croissant, a ten drink vám namíchat vlastně taky neumí (bar obsluhuje recepční). Na Bookingu uvedená informace o hotelovém parkovišti není pravdivá - parkování před hotelem je, ale klasické veřejné za poplatek. V okolních ulicích se semtam někde dá parkovat zdarma a místo jsme našli, ale jako hotelové parkoviště se to určitě označovat nedá a jistotu pohodlného parkování tedy opravdu nemáte.

Krásný moderní a čistý rodinný hotel v lokalitě, která je klidná a příjemná, a přitom nedaleko centra města. Kousek od hotelu supermarket i restaurace různého typu. Malý, ale luxusní a velmi stylový hotelový bazén s prosklenou stěnou. Příjemný personál, atmosféra v rodinném duchu, pan majitel poradí ohledně výletů lodí na vyhlášené pláže, ochotně nám vytisknul i zpáteční jízdenky. Velmi dobrá snídaně. Výběr je sice stále stejný, ale na pár dní pobytu dostatečně rozmanitý. Dobrá káva. V době covid zvýšený dohled nad hygienou při snídani (je potřeba se desinfikovat, nosit rukavice), ale stále funguje jako self-service, což jsme ocenili. Pečlivý úklid a celkově dobrá čistota hotelu. Městská pláž je tu průměrná, kvůli té se sem ale nejezdí - určitě velmi doporučuji výlet na některou z vyhlášených pláží v Golfo di Orosei, je to nádherný zážitek.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 2. července 2023

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 19. července 2022

Velmi vstřícný a milý personál.
    • Třílůžkový pokoj

Termínem pobytu byl červenec 2022