3. Ήπειρος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

Πολύ καλή δουλειά Προσεγμένη Άριστο το επίπεδο

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024

«Υπέροχο δωμάτιο!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το ξενοδοχείο είναι ολοκαινουριο και πεντακάθαρο.Πολυ ωραία διακόσμηση στα δωμάτια και πολύ κοντά στην κεντρική αγορά.Ηδη έκλεισα την επόμενη διαμονή μας εκει.Κ ο κύριος που μιλήσαμε στο τηλέφωνο πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός.

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024

• Στούντιο με King Size Κρεβάτι

Δεν υπάρχει τίποτα αρνητικό.

Πεντακάθαρο δωμάτιο σε μια ολοκαίνουργια νεόδμητη πολυκατοικία. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό!Θα το προτιμήσουμε ξανά στην επόμενη επίσκεψη μας στα Ιωάννινα!

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024

«Πολύ ωραία»

Όλα πολύ καλά

• Υποβολή σχολίου: 4 Μαΐου 2024

• Στούντιο με Καναπέ-Κρεβάτι

Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καλό με όλες τις ανέσεις που χρειάζεται μια οικογένεια (κουζίνα κλπ). Η τοποθεσία πολύ βολική γτ σε 3 λεπτά με τα ποδια είσαι στην κεντρική αγορά. Και φυσικά έχεις πάρκινγκ!

• Υποβολή σχολίου: 2 Απριλίου 2024

• Παρέες φίλων
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Εξαιρετικό διαμέρισμα σε πολύ καλή τοποθεσία,δεν χρησιμοποιήσαμε το αυτοκίνητο καθόλου,είναι όλα τα σημεία του κέντρου προσβάσιμα με τα πόδια!Το δίχωρο διαμέρισμα μας εξυπηρετησε πάρα πολύ γιατί είχαμε και τον μικρό μας μαζί και ήμασταν ανεξάρτητοι.Πολυ καλή επιλογή,σίγουρα θα το προτιμήσουμε και πάλι!

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαρτίου 2024

• Στούντιο με Καναπέ-Κρεβάτι

Πεντακάθαρο, άνετο δωμάτιο, εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα για την κουζίνα και το μπάνιο. Πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης. Οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαρτίου 2024

• Standard Στούντιο

Πολύ καλή τοποθεσία - καινούρια δωμάτια και ευρυχωρα - καθαρο- διαθέτει πάρκινγκ - ευγενικό ευχάριστο προσωπικό και πάντα διαθεσιμοι

• Υποβολή σχολίου: 27 Μαρτίου 2024

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καθαρό δωμάτιο, ευγενικό προσωπικό! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

«Εξαιρετική»
    • Γκρουπ

Ήταν όλα υπέροχα.

Άριστη φιλοξενία, φιλικοι ιδιοκτήτες. Πολύ καθαρό δωμάτιο και πολύ κοντά στο κέντρο .

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

Εξαιρετικό
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Στούντιο με King Size Κρεβάτι

Πολύ όμορφο δωμάτιο με σύγχρονη κατασκευή και αρκετές ανέσεις. Κοντά στο κέντρο της πόλης. Το προσωπικό είναι ευγενικό και με διάθεση να σε βοηθήσει σε ότι χρειαστείς. Θα το επισκεπτόμουν ξανά.

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Τελεια επιλογή στο καλύτερο σημείο της πόλης

• Υποβολή σχολίου: 7 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Καταπληκτικό ολοκαίνουργιο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πολύ ζεστο με όλα τα απαραίτητα.Πολυ κοντά στο κέντρο.Ο ιδιοκτήτης ευγενεστατος.Ολα ήταν άψογα.

• Υποβολή σχολίου: 3 Μαρτίου 2024

«Υπέροχο!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πεντακάθαρο, άνετο κατάλυμα κ πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης. Εξυπηρετικοί και φιλικότατοι οι οικοδεσπότες! Θα το ξαναπροτιμήσουμε!

• Υποβολή σχολίου: 23 Φεβρουαρίου 2024

• Στούντιο με Μπαλκόνι

Χρειάζεται και ένα άλλο σετ μαξιλάρια για να ακουμπάς στον τοίχο ενώ διαβάζεις ή βλέπεις κάτι στην τηλεόραση, διότι το κρεβάτι δεν έχει κεφαλάρι. Επίσης, δεν λειτουργούσαν καλά ούτε τα δεδομένα ούτε το τηλέφωνο μέσα στο δωμάτιο, οπότε έπρεπε να βγαίνω στο μπαλκόνι για να μιλήσω στο τηλέφωνο. Αυτό, προφανώς, είναι θέμα της περιοχής γιατί συμβαίνει και στην Θεσσαλονίκη σε κάποιες περιοχές. Το wifi του ξενοδοχείου δεν ήταν επίσης καλό. Για εμάς δεν ήταν πρόβλημα αυτό. Σίγουρα θα ξαναπάω στο ίδιο ξενοδοχείο!

Ολοκαίνουριο ξενοδοχείο, σε πολύ καλό σημείο για να εξερευνήσει κάποιος με τα πόδια την πόλη! Πολύ καθαρό και προσεγμένο αλλά το πιο σημαντικό για μένα, που έχω πρόβλημα με την μέση μου και τον αυχένα μου, ήταν το στρώμα και τα μαξιλάρια που ήταν ανατομικά! Κοιμηθήκαμε τέλεια! Επίσης, το parking στην πυλωτή ήταν πολύ χρήσιμο! Παρκαραμε το αυτοκίνητο και δεν το κουνησαμε 3 μέρες!

• Υποβολή σχολίου: 13 Φεβρουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Ένας καθρέφτης στο δωμάτιο.

Ολοκαίνουργιο,καθαρότατο και άνετο κατάλυμα. Πολύ κοντά στο κέντρο και στην ζωή της πόλης! Καλό πάρκινγκ. Τέλεια εξυπηρέτηση. +πετσετα make-up. +καθρέφτης μπάνιου

• Υποβολή σχολίου: 12 Φεβρουαρίου 2024

«Υπέροχη!!Θα ξαναέμενα!!»
    • Standard Στούντιο

Δεν έχω κάποιο αρνητικό σχόλιο.

Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο!!Σύγχρονο,νεόδμητο,όλα τα πράγματα καινούργια μέσα,πάρα μα πάρα πολύ ζεστό λόγω και των καινούργιων κουφωμάτων!!Επίσης το δωμάτιο παρείχε και συσκευές για ροφήματα,συσκευές για να φτιάξεις και κάποιο σνακ για πρωινό ή κάποιο φαγητό. Το κρεβάτι επίσης πολύ άνετο!! Ο Βασίλης ήταν πολύ ευγενικός και με διάθεση να σε εξυπηρετήσει και να σε ενημερώσει σε ότι τον ρωτήσεις!

• Υποβολή σχολίου: 11 Φεβρουαρίου 2024

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Στούντιο με Μπαλκόνι

Άνετο, καθαρό, φωτεινό διαμέρισμα σε ολοκαίνουριο συγκρότημα με ιδιωτικό πάρκινγκ σε πολύ βολική τοποθεσία στο κέντρο (κοντά και στην πλατεία Πάργης). Το προσωπικό φιλόξενο, ευγενικό και με πολύ καλή διάθεση για να εξυπηρετήσει και να διευκολύνει τον ταξιδιώτη.

• Υποβολή σχολίου: 3 Φεβρουαρίου 2024

«Όλα ιδανικά»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Σε ιδανική τοποθεσία . Μπορείς να πραγματοποιήσεις όλες τις βόλτες με τα πόδια. Οι οικοδεσπότες πολύ καλοί άνθρωποι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Όλα υπέροχα!

• Υποβολή σχολίου: 1 Φεβρουαρίου 2024

Όλα

Είναι καινούργιο όλο το κτίσμα και έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά σε όλα , όλα είναι προσεγμένα από συσκευές ,εγκαταστάσεις , περιβάλλον ,με πολλές λεπτομέρειες στην κατασκευή και στην οργάνωση που εντυπωσιάζουν . Η απόσταση από το κέντρο είναι μόλις 10 λεπτα με τα πόδια , δεν χρειάζεται να πάρεις αμάξι. Έχει και θέση για πάρκινγκ . Εμείς το αμάξι το παρκάραμε και το ξανά χρησιμοποιήσαμε όταν φύγαμε . Γενικά το συνιστώ ανεπιφύλακτα ,είναι μια παρά πολύ καλή επιλογή για Ιωάννινα .

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιανουαρίου 2024

• Παρέες φίλων
    • Στούντιο με Μπαλκόνι

Τίποτα που να μην μας άρεσε

Απίστευτα εξυπηρετικοί άνθρωποι Ολοκαίνουριο κατάλυμα Μας εξυπηρέτησαν σε όλα και σίγουρα θα ξαναπάμε

• Υποβολή σχολίου: 18 Ιανουαρίου 2024

• Στούντιο με Μπαλκόνι

Δεν υπάρχει κάτι που να μην μας άρεσε.

Μας άρεσαν όλα. Όλα όμως. Νεόδμητος χώρος, όλα καινούργια όλα πεντακάθαρα. Κρεβάτια αναπαυτικά, πετσέτες που μοσχοβολούσαν, τα πάντα να αστράφτουν από καθαριότητα. Τρομερή μόνωση δεν κρυώσαμε καθόλου, άνετο πάρκινγκ με πυλωτή στο κέντρο της πόλης. Εξοπλισμός για ότι μπορεί να χρειαστεί κανείς, ωραίο design, τα πάντα τοποθετημένα με καλαισθησία, ολοκαίνουργιες ηλεκτρικές συσκευές. Και αφήσαμε για τέλος την αίσθηση φιλοξενίας που αποκομίσαμε από τον ευγενέστατο ιδιοκτήτη της επιχείρησης. Μας έκανε να νιώσουμε κυριολεκτικά σαν να είμαστε στο σπίτι μας. Σίγουρα θα ξαναπάμε και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα

• Υποβολή σχολίου: 7 Ιανουαρίου 2024

• Στούντιο με Μπαλκόνι

Ολοκαίνουριο κατάλυμα στο κέντρο των Ιωαννίνων. Πεντακάθαρο, απόλυτα ήσυχο, δωρεάν πάρκινγκ, το προσωπικό ευγενέστατο, πάντα έτοιμοι να μας εξυπηρετήσουν. Πραγματικά άριστο.

• Υποβολή σχολίου: 6 Ιανουαρίου 2024

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Άψογη εξυπηρέτηση,το κατάλυμα είναι καινούριο και πεντακάθαρο και πολύ κοντά στο κέντρο.Δωρεαν παρκιγκ