3. Χανιά κριτικές B&B και πανδοχείων

8,6

• Υποβολή σχολίου: 16 Μαΐου 2024

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Παρά πολύ όμορφο δωμάτιο, καθαρό, πολύ καλή τοποθεσία πολύ καλό προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό!

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Μας εκαναν αναβάθμιση στο δωμάτιο. Ο χώρος πολύ προσεγμένος, καθαρός και άνετος. Η τοποθεσία ήταν ιδανική μέσα στα στενά της παλιάς πόλης. Η εξυπηρέτηση ήταν άριστη, καθώς μας παρείχαν πληροφορίες για την διαμονή μας και μας βοήθησαν σε ότι χρειαστήκαμε! Σίγουρα θα το επιλέξουμε ξανά.

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 20 Απριλίου 2024

«The best!»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Άριστο κατάλυμα, μέσα στα στενά της παλιάς πόλης, δίπλα σε όλα. Πεντακάθαρο, designατο σε πολύ ωραίο σημείο. Άψογη εξυπηρέτηση, ευγένεια, με προθυμία να μας κατατοπίσουν πλήρως για την πόλη και για αξιοθέατα. Εύκολο check in, check out. Είναι η 3η φορά στα Χανιά και είναι το καλύτερο κατάλυμα που έχω μείνει. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, keep up the good work!

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Το δωμάτιο ήταν υπέροχο, καθαρό, με όλα τα απαραίτητα. Η τοποθεσία του καταλύματος ήταν η κατάλληλη διότι βρίσκεται μέσα στα γραφικά στενάκια της παλιάς πόλης. Η φιλοξενία επίσης τρομερή.

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 15 Νοεμβρίου 2023

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ άνετος και καθαρός χώρος σε εκπληκτική τοποθεσία!! Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό με πολύ σαφείς οδηγίες!!!

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 6 Νοεμβρίου 2023

«Ερωτεύσιμα Χανιά»
    • Γκρουπ
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Το δωμάτιο ήταν πλήρως εξοπλισμένο, μοντέρνο και καθαρό. Αν και μικρό, ανταποκρίθηκε πλήρως στις ανάγκες μας. Ήταν σε πολύ κεντρικό σημείο στα Χανιά και σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από το παλιό λιμάνι. Δεν έχει κλασική live ρεσεψιόν αλλά η υπεύθυνη ήταν διαθέσιμη 24 ώρες το 24ωρο, ευγενική και εξυπηρετικότατη όπως επίσης βοηθητικός και ευγενικός ήταν και ο housekeeper. Θα το ξανά προτιμήσουμε!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 19 Σεπτεμβρίου 2023

• Σουίτα με Μπαλκόνι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Φοβερό δωμάτιο πεντακάθαρο με πολύ θετική αύρα, μέσα στην καρδιά της παλιάς πόλης των Χανίων, δίπλα σε πολλά δημοφιλή σποτ. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό σε ο,τι χρειαστείς πάντα στην διάθεση σας. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και θα το ξανά επισκεφτώ σίγουρα!!! Σας ευχαριστώ για την κρητική φιλοξενία ❤️

• Υποβολή σχολίου: 5 Σεπτεμβρίου 2023

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Ήταν όλα τέλεια! Πολύ ευγενικό προσωπικό, στην καρδιά της πόλης, καθαρό και μοντέρνο. Ευχαριστούμε την κυρία Γεωργια για την εξυπηρέτηση!! Θα το προτιμούσαμε ξανά με χίλια🤩😊

• Υποβολή σχολίου: 5 Σεπτεμβρίου 2023

• Διαμέρισμα - Ισόγειο

Πολύ όμορφο και disignατο δωμάτιο. Πεντακάθαρο, η Γεωργία πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει κάθε στιγμή. Ο,τι πρέπει για χαλάρωση και μέσα στο κέντρο της πόλης!

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2023

• Διαμέρισμα - Ισόγειο

Ήταν όλα υπέροχα! Όπως ακριβώς στις φωτογραφίες, ολοκάθαρα και το προσωπικό όλο ευγενέστατο! Μπορώ να πω με ειλικρίνεια πως κάναμε την καλύτερη επιλογή στη διαμονή! Θα το ξανά προτιμήσουμε! Ευχαριστούμε πολύ και την κ. Γεωργία που ήταν εξυπηρετικότατη!!

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

«πολύ καλό για μονοήμερη-διήμερη διαμονή για ένα άτομο.»

μέγεθος

τοποθεσία

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικό
    • Σουίτα με Μπαλκόνι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν ελάχιστα κλειστοφοβικο και στριμωγμένο μέσα στην πυκνοκτισμενη ούτως ή άλλως γειτονιά της παλιάς πόλης. Όμως, σε αποζημιώνουν οι παροχές και η λιτή αλλά προσεγμένη διακόσμηση του που δηλώνουν σεβασμό στον πελάτη!.

Οικονομικό, άνετο, καθαρό, προσεγμένο , με ωραίο design.

• Υποβολή σχολίου: 22 Αυγούστου 2023

«Μια απολαυστική διαμονή.»
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Οι σκάλες για να ανάβεις στο δωμάτιο, αλλά αν θέλεις να μείνεις στην παλιά πόλη δεν μπορείς να το αποφύγεις. Το πρωινό ξεκινούσε στις 9 οπότε αν θέλεις να ξεκινήσεις κάποια εκδρομή πιο πρωί δεν μπορείς.

Πολύ βολική τοποθεσία. Υπέροχο προσωπικό. Πετρο και Νεκταρια σας ευχαριστούμε! Πεντακάθαρα. Όμορφο δωμάτιο. Το πρωινό στο εστιατόριο δίπλα πολύ καλό. Δωρεάν πάρκινγκ στα 5 λεπτά με τα πόδια.

• Υποβολή σχολίου: 21 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Πανέμορφο κατάλυμα και σε πολύ κεντρικό σημείο. Όλα καθαρά και σε τέλεια κατάσταση. Η οικοδέσποινα πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Πολύ δευτερεύον αλλά μας έλειψαν τα μαχαιροπίρουνα. Κατά τα άλλα το συνιστώ, είναι ότι πρέπει για διακοπές στα Χανιά

• Υποβολή σχολίου: 17 Αυγούστου 2023

«Αξέχαστη εμπειρία !»
    • Διαμέρισμα - Ισόγειο

Εξαιρετικό κατάλυμα! Υπέροχη τοποθεσία! Άριστο όσο αναφορά την καθαριότητα! Περάσαμε υπέροχα θα το ξανά προτιμήσουμε στο επόμενο ταξίδι μας στα Χανιά σίγουρα!

• Υποβολή σχολίου: 14 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικό
    • Superior Σουίτα

Όταν έχει φως η τουαλέτα από μέσα και απ'έξω ο φωτισμός είναι χαμηλός, αυτός που κάθεται στη λεκάνη φαίνεται. Το ψυγείο πολύ μικρό και δεν παγώνει εύκολα τα πράγματα και δεν έχει καταψυξη

Ο φωτισμός ήταν εξαιρετικός. Δροσερό δωμάτιο. Πανέμορφα διακοσμημένο σπίτι. Άριστη εξυπηρέτηση. Τοποθεσία πάρα πολύ καλή!

• Υποβολή σχολίου: 9 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν πολύ καθαρό. Ήταν φτιαγμένο με γούστο και η τοποθεσία ήταν η κατάλληλη για τις βόλτες μας στη παλιά πόλη.

• Υποβολή σχολίου: 5 Αυγούστου 2023

«Πολύ ευχάριστη σε όμορφη τοποθεσία»
    • Μαζί με κατοικίδιο
    • Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

Δεν βρήκαμε Σημείο απλώματος βρεγμένων ρούχων κατά ταλλα εξαιρετικά

• Υποβολή σχολίου: 2 Αυγούστου 2023

«Σε γενικές γραμμές είναι καλό»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Ότι δεν έχει χώρο για σταμεση

Ήσυχα ήταν μιηα χαρά το δωμάτιό μια χαρά

• Υποβολή σχολίου: 29 Ιουλίου 2023

«Η διαμονή μας ήταν άψογη. Το μέρος ήταν πεντακάθαρο και πολύ μοντέρνο. Αν και μικρό, είχε ό,τι χρειάζεται κανείς για μια»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Όλα ήταν τέλεια, απλώς η τηλεόραση δεν λειτουργούσε. Προσπάθησαν να τη φτιάξουν οι υπεύθυνοι αλλά δεν τα κατάφεραν και έτσι μείναμε χωρίς τη δυνατότητα τηλεόρασης (γενικά την χρησιμοποιούμε πολύ οπότε μας στοίχισε λίγο, αλλά δεν πειράζει).

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και κάθε μέρα ερχόταν η υπηρεσία δωματίου και το συμμάζευε. Απίστευτα εξυπηρετικοί και φιλικοί οι υπεύθυνοι. Το σπίτι δεν θα μπορούσε να βρίσκεται σε καλύτερη τοποθεσία, πηγαίναμε σε όλη την παλιά πόλη με τα πόδια! Διέθετε κλιματισμό, κάτι που ήταν απαραίτητο για τις ζεστές μέρες που περάσαμε εκεί. Επίσης μας είχαν αφήσει νερό και κρασί για καλωσόρισμα!

• Υποβολή σχολίου: 25 Ιουλίου 2023

«Υπόροχα»
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Υπέροχο κατάλυμα, πολύ καθαρό και ευρύχωρο με ευχάριστο προσωπικό. Βρίσκεται στην καρδία του κέντρου της παλιάς πόλης . Όταν ξαναέρθω Χανιά θα είναι σίγουρα το κατάλυμα που θα ξαναεπισκεπτώ.

• Υποβολή σχολίου: 27 Ιουνίου 2023

«Πολύ καλή φάση»
    • Economy Δίκλινο Δωμάτιο

Αν και είναι σημαντικό να δίνεις πληροφορίες για βελτίωση, αισθανόμαστε πως το κατάλυμα ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας σε βαθμό τέτοιο, όπου δεν έχουμε να προτείνουμε κάτι για περαιτέρω προσοχή.

Το κατάλυμα βρίσκεται, αρχικά, σε κεντρική περιοχή, ενώ ταυτόχρονα είναι ήσυχα στο σοκάκι. Μας έκανε εντύπωση το πόσο καθαρός ήταν ο χώρος και πόσο περιποιημένος. Ταυτόχρονα, αξιόλογες ήταν οι παροχές του δωματίου (σίδερο, πιστολάκι, σιδερώστρα, κρεμάστρες, κεράσματα, κλπ). Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό, διακριτικό, ενώ το άτομο αναφοράς που διαχειριζόταν τα καταλύματα (η κυρία Γεωργία) ήταν πολύ διαθέσιμη, εξυπηρετική και πρόθυμη. Ήταν μια πολύ καλή εμπειρία διαμονής, συνολικά, και σίγουρα θα ξανά προτιμούσαμε να μείνουμε στο Cretan Berry, ενώ εύκολα θα το προτείναμε και σε φίλους/-ες μας.

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2023

Ήταν όλα μια χαρα

Μας υποδέχτηκαν με χαμόγελο κεράσματα και οφείλω να ομολογήσω ότι η αισθητική του δωματίου ήταν πολύ καλη

• Υποβολή σχολίου: 7 Ιουνίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το δωμάτιο βρισκόταν σε μια υπέροχη τοποθεσία, στην καρδιά της παλιάς πόλης των Χανίων. Η διακόσμηση και οι παροχές ήταν εξαιρετικές, καθώς και η πινελιά με το κρασί έδινε μια αίσθηση φιλοξενίας. Τέλος, το προσωπικό ήταν με ευπρόσδεκτο και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι θέλαμε. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε!