3. Θεσσαλία κριτικές B&B και πανδοχείων

8,9

7,5

• Υποβολή σχολίου: 30 Αυγούστου 2023

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Πανοραμική θέα

Ήταν όλα υπέροχα, και πολύ φιλόξενα!

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Ωραίο δωμάτιο, πρωινό με ποικιλία επιλογών και άριστη συμπεριφορά του προσωπικού

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιουλίου 2023

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν έχουμε δοκιμάσει καλύτερο πρωινό σε κατάλυμα μέχρι στιγμής. Η κα Κατερίνα είναι τρομερή μαγείρισσα και οικοδέσποινα. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε σε επόμενο ταξίδι στο Πήλιο.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 10 Ιουλίου 2023

• Παρέες φίλων
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Τζάκι και πανοραμική θέα

Η πόρτα του μπάνιου που ήταν γυάλινη

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 28 Μαΐου 2023

«Όλα άψογα!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το μέρος, το περιβάλλον, το δωμάτιο, το καταπράσινο τοπίο!! Και η οικοδέσποινα ήταν πολύ καλή και μας έφτιαξε πολύ ωραίο πρωινό!!

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 20 Φεβρουαρίου 2023

Απίστευτη εξυπηρέτηση τρομερό δωμάτιο

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιανουαρίου 2023

«παρά πολυ ωραια όλα !!!!»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Η κ Κατερινα ήταν εξαιρετική , το πρωινό ήταν τέλειο , υπέρ άνετα κρεβάτια και φοβερό το σκηνικό που ήταν ο ξενώνας.

Έμεινε: Ιανουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 2 Νοεμβρίου 2022

η βρύση στο νιπτήρα

το πρωινό, ο κοινόχρηστος χώρος, η τηλεόραση

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 8 Σεπτεμβρίου 2022

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν μας άρεσε ο τρόπος σερβιρίσματος πρωινού. Ενώ ήταν μπουφές δεν μπορούσαμε να σερβίρουμε μόνοι μας.Έπρεπε να περιμένουμε την ευγενέστατη και εξυπηρετική Κατερίνα να φτιάξει καφέδες χυμούς ομελέτα κλπ σε προηγούμενους πελάτες και να έρθει στο μπουφέ να τις πούμε τι θέλουμε να βάλει στο πιάτο μας .

Ποιότητα γεύσης πρωινού ζεστές πίτες φρεσκοστημενος χυμός , διαφορετικό κάθε μέρα.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 5 Σεπτεμβρίου 2022

«Η διαμονή ήταν ευχάριστη και η εξυπηρέτηση θερμή.»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν υπήρχε κάτι που δεν μας άρεσε.

Το πρωινό ήταν ιδιαίτερα νόστιμο με ποικίλες επιλογές κάθε φορά. Το κατάλυμα βρίσκεται σε κατάλληλη απόσταση από τις παραλίες και τις ταβέρνες της περιοχής.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 3 Σεπτεμβρίου 2022

• Επαγγελματικό ταξίδι

Ο ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝΕ ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΗΤΑΝΕ ΠΛΗΡΕΣ

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 11 Αυγούστου 2022

• Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Τζάκι και πανοραμική θέα

Η εξυπηρέτηση της κας Κατερίνας,το πρωινό της υπέροχο ,καθαριότητα εξερετικη ,πάρα πολύ ησυχα

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 5 Μαΐου 2022

«Ηρεμία, άνεση και χαλάρωση»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Υπέροχο δωμάτιο, όμορφη και ήσυχη περιοχή, ιδανικό για κάποιον που θέλει να χαλαρώσει! Πλούσιο γευστικό πρωινό και με την κυρία στον μπουφέ να είναι ιδιαίτερα φιλόξενη, περιποιητική και ευγενική! Ένα μεγάλο μπράβο!

Έμεινε: Μάιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 28 Μαρτίου 2022

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν υπάρχει κάτι που δεν μας άρεσε.

Τόσο η αρχιτεκτονική του όσο κι η διακόσμηση εσωτερικά είναι πολύ ωραίες. Πολύ καθαρό με πλούσιο πρωινό και πολύ εξυπηρετική η κ. Κατερίνα.

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 19 Μαρτίου 2022

«Χαλάρωση και ηρεμία!»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Δεν υπήρχε τίποτα που να μην μας άρεσε!!!!! Μας άρεσε τόσο πολύ που καθίσαμε αλλη μια μέρα.

Ζήσαμε μια πολύ όμορφη εμπειρία! Χαλαρώσαμε σε ένα φιλοξενο και καθαρό μέρος με ωραίο πρωινό που άλλαζε καθημερινά. Η κυρία Κατερίνα πάντα εκεί να μας βοηθήσει σε ό,τι χρειαζόμασταν Προσχαρη και ευγενική!! Σας ευχαριστούμε!!!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιανουαρίου 2022

«Ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα.Η κυρία Κατερίνα μας υποδέχτηκε και μας φρόντισε σαν την οικογένεια της!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Υπέροχα ανακαινισμένο με άψογη αισθητική και σεβασμό στην παράδοση Ταυτόχρονα είχε όλες τις ανέσεις και παροχές που χρειάζονται για μια ευχάριστη διαμονη.

Έμεινε: Ιανουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2021

«Εξαιρετικό»
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Τζάκι και πανοραμική θέα

Το κουρτινάκι της πόρτας του μπάνιου. Είναι κάτι που διορθώνεται μέσα σε 15 λεπτά και είναι κρίμα να είναι το μόνο αρνητικό της διαμονής μας. Όπως είναι τοποθετημένο δεν κάνει και πολλά. Θα μπορούσε να είχε τοποθετηθεί στο εσωτερικό του ανοίγματος της πόρτας, ή απλά να έχει τοποθετηθεί ένα λίγο πιο φαρδύ κουρτινάκι.

Ωραία διακόσμηση με πέτρα και ξύλο, καθαρό δωμάτιο, άνετο κρεβάτι, ήσυχη τοποθεσία με πολλά μέρη να επισκεφτείς σε κοντινή απόσταση. Το δωμάτιο ήταν όπως ακριβώς στις φωτογραφίες. Ό,τι πρέπει για λίγες μέρες χαλάρωσης και ηρεμίας στο βουνό. Τηρούνται όλα τα μέτρα ασφαλείας. Η κυρία που μας υποδέχτηκε εξαιρετική και το πρωϊνό καλό με αρκετές επιλογές.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 7 Δεκεμβρίου 2021

8,0
    «Μια χαρά 😊»
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με Πανοραμική θέα

Δεν μπορείς να καταλάβεις από τις φωτογραφίες ποιο είναι συγκεκριμένα το δωμάτιο που κάνεις κράτηση. οι φωτογραφίες είναι τουρλουμπούκι από όλα τα δωμάτια, για παράδειγμα εγώ δεν έμεινα σε αυτό που μου δείχνει τώρα το booking που είναι όλο πέτρα. επίσης δεν είχε τζάκι όπως έδειχναν πολλές φωτογραφίες. και επειδή όταν έκανα την κράτηση δεν υπήρχε διαθέσιμο με τζάκι δωμάτιο κ γώ δεν μπορούσα να το ξέρω, δεν υπήρχε στον τίτλο του δωματίου καμία περιγραφή με τζάκι κ εγώ κατάλαβα πως έχουν όλα. καθόμουν να δω με προσοχή τις φωτό ενώ δεν έχει νόημα. θα έπρεπε οι φωτό να αφορούν το συγκεκριμένο δωμάτιο που κάνεις κράτηση. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί ήταν πιο ακριβό το δικό μου αφού ούτε όλο ντυμένο με πέτρα ήταν, ούτε τζάκι ούτε μπαλκόνι είχε όπως και κανένα. όλα έχουν πολύ μικρά παράθυρα σε βαθμό που δεν έχει καμία σημασία η όποια θέα.

Ωραία ανακαίνιση στο αρχοντικό. Ωραία στρώματα κ μαξιλάρια coco-mat. Καταπληκτικοί εξωτερικοί χώροι.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 16 Σεπτεμβρίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν τέλεια . Η τοποθεσία εξαιρετική . Το δωμάτιο καταπληκτικό ,διακοσμημένο με στυλ μοναδικό , υπέροχο απολαυστικό κρεβάτι και η καθαριότητα ,που ειδικά αυτή την περίοδο λόγω covid παρατηρείς τα πάντα , ήταν άψογη .ο ύπνος χαλαρωτικός και τι να πω για το πρωινό …δεν έλειπε τίποτα ,ιδιαιτέρως πλούσιο και απολαυστικό . Μακάρι να ήμασταν ακόμα εκεί… θα ξανά έρθουμε πολύ σύντομα και με φίλους ( ξετρελάθηκαν απο τις περιγραφές μας και τις φωτογραφίες ) κλείνοντας ολόκληρο τον ξενώνα … Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία και την άψογη εξυπηρέτηση .

• Υποβολή σχολίου: 13 Σεπτεμβρίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν όλα εξαιρετικά! Πραγματικά αξίζουν συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες για την ευγένεια, τη φιλοξενία και το μεράκι τους! Φιλικοί και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε ο,τι ζητήσαμε! Ο ξενώνας είναι πολύ καθαρός και ο,τι υπάρχει μέσα είναι επιλεγμένο με γούστο και λεπτομέρεια! Τα κρεβάτια πολύ άνετα, το πρωινό εξαιρετικό επίσης! Ήδη σκεφτόμαστε να έρθουμε και χειμώνα, με παρέα αυτή τη φορά για να απολαύσουμε κρασάκι κι επιτραπέζια στο cozi σαλονάκι του δευτέρου ορόφου!! Αυτή τη φορά χαρήκαμε την ωραία γωνιά του κήπου!😊 Αξίζει να επισκεφθεί κανείς το Mountain’s Secret είτε Καλοκαίρι είτε Χειμώνα καθώς φτάνεις εύκολα τόσο στη θάλασσα όσο και στο χιονοδρομικό!

• Υποβολή σχολίου: 9 Σεπτεμβρίου 2021

«Απόδραση.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Φανταστικός ξενώνας. Άνετο και καλαίσθητο το δωμάτιο. Ο κήπος πανέμορφος! Η τοποθεσία του ξενώνα ιδανική τόσο του καλοκαιρινούς μήνες (κοντά στη παραλία) όσο και το χειμώνα. Το πρωινό ξεπέρασε τις προσδοκίες μας (οι σπιτικές μαρμελάδες τέλειες). Με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάμε

• Υποβολή σχολίου: 8 Σεπτεμβρίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Ωραίος ξενώνας, προσεγμένος στην κάθε λεπτομέρεια, πεντακάθαρος! Το πρωινό εξαιρετικό, ωραίος εξωτερικός χώρος για να το απολαύσεις! Το σημείο στο οποίο βρίσκεται ιδανικό, καθώς έχει ησυχία αλλα και γρήγορη πρόσβαση στη θάλασσα. Είδαμε οτι ειναι κοντά και στο χιονοδρομικό οπότε θα πάμε σίγουρα και τον Χειμώνα, ελπίζω για περισσότερες μέρες αυτή τη φορά!

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2021

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Θα προτιμούσα το ένα λίγο μεγαλύτερο μπανιο

Η τοποθεσία, η διακόσμηση, η διαμόρφωση του εξωτερικού χώρου

Έμεινε: Αύγουστος 2021

• Υποβολή σχολίου: 29 Αυγούστου 2021

8,0
    Πολύ καλό
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Η έλλειψη αποθηκευτικου χώρου & η γυάλινη πόρτα του μπάνιου.

Η φιλική κυρία στην ρεσεψιόν, το ευρύχωρο μπάνιο και ο προσεγμένος εξωτερικός χώρος.

Έμεινε: Αύγουστος 2021

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: