5. Κριτικές για το Lindos Sun Hotel

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2023

8,0
    Πολύ καλό
    • Ειδική Προσφορά - Classic Δίκλινο Δωμάτιο

Στη τιμή για 2 βραδιά είχαμε πρωινό και βραδινό...Το πρώτο βράδυ πήγαμε να φάμε και ο μπουφες εκτός ότι δεν είχε ποικιλια(ειδικά για την τιμή που πληρώνεις το βράδυ το δωματιο) το παστίτσιο είχε ένα κιμά άθλιο ποιοτικά που με απέτρεψε να το φάω...έφαγα λίγο ψωμί με φέτα και μετά πήγαμε και φάγαμε κάπου έξω...το δεύτερο βράδυ δεν πήγαμε καθόλου να φάμε το δείπνο που ήταν στην τιμή,φάγαμε έξω...ενημερώσαμε το ξενοδοχείο... Το πρωινό και τις 2 μέρες ήταν εξαιρετικό... τεράστια ποικιλία για κάθε γούστο !!!Το απολαύσαμε και τις 2 μέρες!!!! Δυστυχώς ενώ όλα τα άλλα ήταν μια χαρά το θέμα του βραδινου φαγητού μας απογοήτευσε..θα ξαναπήγαινα αν χρειαζοταν μόνο με την επιλογή πρωινού ..

Η τοποθεσία πολύ καλή!!!Δίπλα και στη Λίνδο και σε Πευκους. τα δωμάτια,οι χωροι πολύ καθαροί και με όμορφη διακόσμηση!!! Όλο το προσωπικό και ειδικά η κυρία στην reception ήταν χαμογελαστοί και πρόθυμοι να σας εξυπηρετησουν.. Επίσης ενώ είχαμε κλείσει απλό δίκλινο μας έκαναν αναβάθμιση δωματίου με jacuzzi!!!!

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 18 Αυγούστου 2022

«Πανέμορφο ξενοδοχείο ότι πρέπει για ήσυχες διακοπές. Άνετα δωμάτια, περιποιημένη πισινα και το highlight του ξενοδοχείου»
    • Παρέες φίλων
    • Classic Τρίκλινο Δωμάτιο

Πολύ όμορφος και περιποιημένος κήπος.

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαΐου 2023

7,0
    Καλό
    • Classic Τετράκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Η καθαριότητα ήταν απλά επαρκής.Η ποιότητα του δωματίου που μας δόθηκε ήταν πολύ μέτρια το λιγότερο.Ενω ήταν γνωστό ότι θα είμαστε οικογένεια με μικρά παιδιά μας έβαλαν σε ένα δωμάτιο το οποίο δεν έπρεπε να είναι δωμάτιο στην ταράτσα "χτισμένο" με γυψοσανίδες και με πολλά πράγματα εξόχως κακοσυντηρημενα.Φυσικα χωρίς ασανσέρ και με τις μυρωδιές από τα φουγάρα της κουζίνας μέσα στη μούρη σου.Η τηλεόραση όπως και το τηλέφωνο δεν λειτουργούσαν όπως φυσικά το μπάνιο ήταν σε σημεία σπασμένο, σκουριασμένο.Κανονικα δεν θα είχαμε θέμα με όλα αυτά αν δεν ήταν ξενοδοχείο 4 αστέρων.Πολυ κακή επιλογή δωματίου πραγματικά διότι απλά δεν ήταν δωμάτιο απλά ένα πολύ πρόχειρο και κακοσυντηρημενο δώμα.Φυσικα όταν παραπονεθηκαμε την δεύτερη μέρα απλά κατέγραψαν τις "ιδιοτροπίες" μας.Ουτε παζάρια κάναμε ούτε τίποτα,όταν κλείσαμε το δωμάτιο δεν μας δόθηκε άλλη επιλογή για τίποτα πληρώσαμε όλο το ποσό προκαταβολικά και φάγαμε την φόλα πολύ απλά.Δυστυχως παρά τις φιλότιμες προσπά θειες του προσωπικού και την πολύ ωραία κουζίνα,το συγκεκριμένο κατάλυμα θα μας κάνει τριπλά προσεκτικούς στο μέλλον και ποτέ δεν θα ξαναπληρωσουμε προκαταβολικά.Γιατι ουσιαστικά εκβιαστικά με να μείνουμε σε αυτό το πραγματικά άθλιο δωμάτιο.Ο σεβασμός στα χρήματα που δίνεται τελικά δεν είναι δεδομένος

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι κομβική για εξορμήσεις στην περιοχή γενικότερα πέριξ της Λίνδου.Αν είναι σημαντικό έχει και στάση λεωφορείου ακριβώς έξω από το κατάλυμα ενώ η Λίνδος είναι περίπου 15 λεπτά μακριά με τα πόδια.Το προσωπικό πρόθυμο και εξυπηρετικοτατο. Συγχαρητήρια

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2022

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Superior Δίκλινο Δωμάτιο με 1 Διπλό ή 2 Μονά Κρεβάτια και Ιδιωτική Πισίνα (Μόνο για Ενήλικες)

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια

Έμεινε: Αύγουστος 2022

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: