2. USA hodnocení hotelů

USA Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v USA

• LA Crystal Hotel -Los Angeles-Long Beach Area

Carson, USA

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel jsme si rezervovali predem podle recenzi a nezklamal nase ocakavani. Mila obsluha na recepci a parkovani bez problemu v hotelove garazi. Snidane vynikajici, jen by nemuselo byt vse baleho jednotlive v plastu. Pokoj i jeho vybaveni bylo uzasne, jen okna mohla lepe tlumit hluk zvenku.

• Days Inn by Wyndham Cortez

Cortez, USA

Průměrné hodnocení: 7,2
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel jsme si rezervovali predem podle recenzi a nezklamal nase ocakavani. Mila obsluha na recepci a parkovani bez problemu. Snidane dostacujici, jen by nemuselo byt vse baleho jednotlive v plastu. Pokoj i jeho vybaveni bylo na kratke prespani plne dostaujici.

• Knights Inn Page

• Ramada by Wyndham Sunnyvale/Silicon Valley

Sunnyvale, USA

Průměrné hodnocení: 7,4

• Negativní část hodnocení

mensi problem s depositem, ale vyresilo se

• Rodeway Inn Delano

Delano, USA

Průměrné hodnocení: 7,7
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel jsme si rezervovali predem podle recenzi a nezklamal nase ocakavani. Mila obsluha na recepci a parkovani bez problemu. Snidane mala a nemuselo by byt vse baleho jednotlive v plastu. Pokoj i jeho vybaveni bylo na kratke prespani plne dostaujici.

• Motel 6-Las Vegas, NV - Tropicana

Las Vegas, USA

Průměrné hodnocení: 6,7
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel jsme si rezervovali predem podle recenzi a nezklamal nase ocakavani. Mila obsluha na recepci a parkovani bez problemu. Pokoj i jeho vybaveni bylo na kratke prespani plne dostaujici. Dobre umisteni hotelu blizko Stripu a Monorailu.

• Deer Valley Courchevel Condo

Park City, USA

Průměrné hodnocení: 8,5
    • Pozitivní část hodnocení

Apartmán byl velký, příjemný, pěkně zařízený, nic v něm nechybělo, pěkná terasa přístupná ze dvou pokojů. Lokalita také velmi klidná.

• Negativní část hodnocení

Osobně nemám moc dobrých zkušenosti s ubytováním spravovaným na dálku, pokud je něco potřeba, vyřízení trvá déle. Dostali jsme špatný přístupový kód ke dveřím a než jsme se dopracovali k novému, chvíli to zabralo. Ale i přes to bych tam jel znovu, stojí to za to.

David Česká republika

Los Angeles, USA

Průměrné hodnocení: 7,1

Čistota

• Negativní část hodnocení

Jedno velké zklamání. Velká hlučnost. Parkování za 40$ za den. K snídani dostanete v pytlích jedno jablko, malou vodu a muffina. To je celá snídaně. Už bych se sem nikdy nevrátil.

Jakub Česká republika