2. Turecko - hodnotenia hotelov

Turecko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Turecku

• BUSINESS LIFE HOTEL BAKIRKÖY

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pán na recepcii bol veľmi ústretový a po našej pripomienke na nesprávnu izbu (rezervovali sme si väčšiu a dali nám malú izbu), nám hneď hľadal inú izbu. Nakoniec sme mali izbu na najvyššom poschodí a s balkónom, čo bolo viac než sme si objednali. Lokalita blízko stanice metra/vlaku, raňajky boli fajn, všetci veľmi milí a nápomocní. Lokalita perfektná, všade blízko reštaurácie, otvorené až do neskorého večera.

• Negatívna časť hodnotenia

Čajky na najvyššom poschodí boli hlučné a tiež dvere do susednej izby, cez ktoré bolo počuť všetky zvuky.

Ohodnotené: 29. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Andrea Slovensko
  • TUI BLUE Seno - Adults Only

Sarigerme, Turecko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vsetko ale uplne vsetko od transferu cez stravu az po ubytovanie bolo vsetko tip top. Taktiez personal hotela na skutocne vysokej urovni. Aj ked sme si niekedy nerozumeli nasa anglictina nie je velmi dobra vsetko sme zvladli spolu s usmevom. Niekedy mam taky pocit ze tej dobrosrdecnosti a ochoty by mohli trosku poslat aj k nam do zapadnej europy do vychodnej a strednej o nico viac. Super dakujeme. Caute

• Negatívna časť hodnotenia

Joj prve rano sme mysleli ze hori ale to len tie cudne tvory asi nejake male pavcata sa rozpravali a chodili po ceste po pod apartmany. Treti den sme uz ich ani neregistrovali

Alena Slovensko
  • Swandor Hotels & Resorts - Kemer

Kemer, Turecko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Nadherny hotel. Novoprerobený. Izby na booking su v novo postavenych budovách a zodpovedaju fotkám. Viac lôžkové izby sú na dvoch podlažiach s 2 kupelnami. Všetko krasne a nove. Velky hotel, diskobar pod holym nebom 2 krat tyzdnene, dalej od izieb. Pekné moló. Dobra posilovna. Všade sa dohodnete po rusky a anglicky.

Marian Slovensko
  • Tonoz Beach Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

hotel bol velmi pekny, situovany priamo v centre obchodikov a zaroven velmi blizko od plaze. ranajky boli bohate, velky vyber a boli aj velmi chutne. Vyuzili sme ponuku polpenzie a vecera bola naozaj velkolepa, mohli sme si vybrat z menu predjedlo, polievku, hlavne jedlo a dezert,boli sme velmi spokojní

• Negatívna časť hodnotenia

izba bola trosku mensia ako som cakala

Monika Slovensko
  • Fer Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo bezchybne. Personal velmi napomocny. Poloha hotela super. Vsetky pamiatky sme pochodili pesi. Modra mesita a Hagia Sofia boli asi 7 min od hotela a Grand bazar tiez. Urcite sa sem este vratime.

Pacilo sa nam Vsetko :)

Xénia Slovensko
  • Yel Holiday Resort

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Úžasná strava, pri ktorej máte veľmi široký výber jedál. Čistota a denne udržiavané izby. Super program a animátor, ktorý sa snažil zapojiť každého do programu.

• Negatívna časť hodnotenia

Wi-fi iba v spoločných priestoroch. Na izbách nie je žiadna wi-fi, to je asi jediné mínus, inak bolo všetko super.

Erik Turecko
  • Magic Tulip Beach Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

hotel je velmi dobre situovany, ma velmi pekny bazen a vyhlad z balkona. Restauracia bola prijemna, na otvorenej terase, parkovat sme mohli priamo pred hotelom

• Negatívna časť hodnotenia

zariadenie izieb je trochu starsie a chybala mi policova skrinka na ulozenie siat, bola tam iba skrinka na vesanie. Na ranajkach sa pobil personal pred hostami.

Monika Slovensko
  • Hotel Meri All inclusive

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Všetko bolo úžasné, jedlo vynikajúce, personál úslužný, krásne prostredie, vylborná hudba, skvelá atmosféra. Ideálne miesto aj pre rodiny s deťmi.

Zuzana Slovensko
  • Avrasya Port Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

V izbe bolo čisto (okrem prehozu na posteli). Jeden z recepčných má dobrú úroveň angličtiny. S ostatnými sa dá dohovoriť anglicky.

• Negatívna časť hodnotenia

Hotel je v bočnej uličke ale veľmi hlučný. Ráno o piatej hotelový personál robil hluk na chodbe a všetko bolo počuť. Hotelový personál fajčí pred vchodom, ale cigaretový dym som cítila v mojej izby aj cez zatvorené okno a dvere. V skrini bol k dispozícii paplón bez návliečky. Cena za hotel mi bola účtovaná v tureckých lírach a nie v eurách ako bolo avizované. Hotel som preplatila.

Jana Slovensko
  • White House Hotel Istanbul

Priemerné skóre hodnotenia: 9,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita, čistota, ticho a poloha.

• Negatívna časť hodnotenia

Raňajky boli slabšie, ale hladný sme neboli.

Ohodnotené: 27. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Ľubomír Slovensko