2. Comentarii despre hoteluri în Turcia

Comentarii recente pentru Hoteluri în Turcia

• Clarion Hotel Golden Horn

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Priveliste superba de la etajul 8 din camera cu vedere la mare de unde se vede si parcul Miniaturk. Curatenie impecabila, personal de 5*. Ne-au facut surpriza cu impodobirea camerei de ziua sotului, apoi cu prajituri delicioase si farfurie cu fructe impachetate deosebit de frumos, tot surpriza de ziua lui! Multumim mult, tie si echipei tale, Hilal! Ne-ati surprins in mod tare placut! Parcarea a fost gratuita, micul dejun a fost foarte bun si se serveste pe terasa de la etajul 10.

Cristina România
  • Flower Palace Hotel

Scor mediu din evaluări: 8,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul a fost ok. In fiecare zi se intra in camera ei se face curat, se schimba prosoape, se completeaza cu ce ai consumat de cand ai venit, am lasat bani sau alte obiecte de valoare in camera cu semn pus, nu s a umblat deloc prin lucruri. Hotelul este in apropierea majoritatii obiectivelor importante. Personalul foarte amabil. Foarte mulțumiți vom mai reveni cu placere.

Scarlet România
  • Ora Bella Hotel

Scor mediu din evaluări: 7,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Mi-a placut ca este pozitionata intr-o locatie centrala, poti ajunge la atractiile turistice pe jos foarte usor. Foarte dragut omul de la receptie, a insistat pana in ultima clipa sa ne care valiza. In caz de vreme urata/ploaie, te poti servi singur cu o umbrela, care se afla la parter, agatata langa scara.

• Secțiunea negativă a comentariului

Curatenia a lasat de dorit, am gasit deseuri in rama de la pat si sub pat. Salteaua nu este comoda. In 5 zile nu a venit nicio camerista sa verifice daca e totul in regula pe camera.

Cristina România
  • Hotel Grand Umit

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Personalul foarte amabil, curatenia deasemeni impecabila, amplasarea hotelulului destul de aproape de mijloacele de transport si de centrul orasului, prosoapele si gunoiul zilnic, pentru un hotel de 4 nivele avea si lift.

• Secțiunea negativă a comentariului

Micul dejun ar putea fi mai diversificat dar si izolarea fonica ar putea fi imbunatatita!

Iulian România
  • GalataportWawhotel

Scor mediu din evaluări: 8,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

De fiecare data revin cu drag la acest hotel.Personalul este de nota 10.Locatia este vis a vis de Galataport.Mijloacele de transport aproape de hotel, tramvai,autobuz,ferry...Calitate-pret excelent!

Nu este cazul.

Laura România
  • Kolin Hotel Spa & Convention Center

Canakkale, Turcia

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea hotelului pe malul marii cu o priveliste minunata. Acces facil la proprietate. Camera curata, modernizata, pat confortabil. Mic dejun consistent.

Virgil România
  • Hotel Zurich Istanbul Old City

Scor mediu din evaluări: 8,5

Angajatii, Locatia , rooftop ul au fost ok

• Secțiunea negativă a comentariului

Conditiile generale din camera si baie au fost jalnice, mucegai in baie peste tot, usa de la baie decojita crapata , s-a blocat usa de la vana (deabia am iesit ) , Tevile de scurgere treceau prin debaraua din camera !!! Per general foarte proaste conditiile din camera noastra (201)

Alexandru România
  • Hamit Hotel Kizilay

Ankara, Turcia

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Locație cochetă. Personal foarte amabil.

ILIE România
  • Orient Mintur Hotel

Personalul foarte amabil!

• Secțiunea negativă a comentariului

Aceleași preparate, puține, la micul dejun, miros urat de la baie și curățenia nu e făcută foarte bine.

Andon România
  • Köprücü Hotel

Diyarbakır, Turcia

Scor mediu din evaluări: 8

Aproape de centrul vechi

• Secțiunea negativă a comentariului

Camera avea un miros foarte puternic de fum, pe tot parcursul nopții nu am putut să dorm de acel miros. Camera a fost relativ curată, însă prosoapele au fost murdare, la fel și baia, dușul nu avea para de duș, am reușit cu greu să fac un duș. De asemenea, erau niște șlapi puși în baie, de gumă, murdari…imposibil de încălțat. Mai era și foarte mult zgomot, de afară, de pe hol. Păcat de locația acestui hotel, este destul de aproape de centru, dacă ar fi mai îngrijit, ar fi ok.

Denisa România