2. Turcja – opinie o hotelach

Turcja Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Turcji

• Mesken Cave Suites

Nevşehir, Turcja

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Doskonałe położenie, centrum Kapadocji, w pobliżu wiele restauracji. Nasze motocykle były bezpiecznie zaparkowane na parkingu przy samym pensjonacie. Życzliwy i wyjątkowo uczynny właściciel, pomógł rozwiązać nasze problemy, które wykraczaly daleko poza sprawy dotyczące samego pobytu. Serdecznie polecamy wszystkim pobyt w tym pensjonacie, my jeżeli wrócimy do Kapadocji, na pewno ponownie tu zanocujemy 🙂

Andrzej Polska
  • Sakli Cave House

Avanos, Turcja

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Śniadanie to była absolutna rewelacja! To było chyba najlepsze śniadanie jakie kiedykolwiek otrzymaliśmy w obiekcie hotelowym. Ponadto bardzo ładna i czysta łazienka. Dodatkowym plusem jest lokalizacja blisko centrum Avanos. Bardzo przyjemny taras!

• Negatywna część opinii

Hotel nie jest do końca w skale, bardziej jest to wolnostojący budynek z pokojami w stylu wydrążenia w skale.

• Hotel Turkish House

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Przesympatyczna obsługa, piękny, choć nieco malutki pokój. Położenie kilka minut pieszo od głównych atrakcji Stambułu, Błękitnego Meczetu i Hagia Sophia. Przepyszne śniadanie. Jeśli kiedyś wrócimy do Stambułu,to tylko do hotelu Turkish House.

• Negatywna część opinii

Niezwiązane z hotelem, ale dojazd autem jest trudny przez wąskie uliczki i ciągłe korki.

Bogdan Polska
  • Galata Door Hotel

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Wszystko, obiekt spędził nasze oczekiwania w każdy, względzie. Super pokój, niemały, wygodne łóżko, świetna lokalizacja obiektu. Pokój sprzątany był codziennie, wymiana ręczników, nowe środki czystości i butelki wody. Rewelacja.

Brak.

• Symbola Oludeniz Beach Hotel

Ölüdeniz, Turcja

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Piękny widok, jak w żadnym innym hotelu w okolicy. Pyszne śniadania, przemiły personel. Jedyny minus to brzydki zapach z kanalizacji w łazience, ale to nie zmienia naszej oceny 10/10.

Krzysztof Polska
  • Park Grazza Hotel

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja blisko placu Taksim oraz metra, co było dla nas bardzo ważne. Pokój w porządku, spełnił nasze wymagania. Udogodnieniem jest również całodobowa recepcja.

• Negatywna część opinii

Śniadanie było bardzo słabe, nie polecam. Mała łazienka.

• Raymar Hotels Ankara

Ankara, Turcja

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja w stosunku do ceny. Wygodne łóżka , miły personel. Śniadanie było bardzo smaczne , duży wybór jedzenia na zimno i na ciepło.

Maria Polska
  • Magnaura House Hotel

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobrze położony hotel. Obsługa genialna i zawsze gotowa nieść pomoc. Pokój przestronny, dobrze wyposażony, łóżko rewelacja. Śniadania OK.

Wszystko w porządku.

Joachim Szwajcaria
  • Sirene Belek Hotel

Belek, Turcja

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Super hotel, wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo dobre jedzenie.

Piotr Polska
  • ASTORIA PARK Hotel & Spa ALL INCLUSIVE

Antalya, Turcja

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Czystość, obsługa, jedzenie, spokój i brak dzieci

• Negatywna część opinii

Minimalna znajomość języka angielskiego.

Krzysztof Szwecja