România Comentarii Hoteluri de la Clienți Reali

• Armada Aparthotel

Alba Iulia, România

Scor mediu din evaluări: 9,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul a fost perfect. Este, cu siguranță, o locație la care îți dorești să revii. Proprietarul de nota 10 foarte amabil și foarte prompt (mi-a răspuns instant la toate întrebările pe care le aveam). Locația are parcare proprie, este foarte aproape de centru și de punctele de interes din Alba Iulia, iar strada pe care este situată este foarte liniștită. Este foarte ușor de găsit. Interiorul este superb, mobilat și aranjat cu mult bun gust, de la mobilier până la ferestre (dacă le închizi nu se mai aude absolut nimic din exterior) totul este foarte calitativ. În plus, are un balcon drăguț unde se poate fuma. Per general, totul a fost la superlativ. Se vede că s-a investit și că afacerea este luată în serios, clientul fiind tratat cu foarte mult respect, amabilitate și promptitudine.

Nicolé Elveţia
  • Ank's Apartment

Ocna Mureş, România

Scor mediu din evaluări: 9,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Am avut o experiență excelentă la Ank's Apartment. Gazda a fost extrem de ospitalieră și atentă la nevoile noastre, ceea ce a făcut șederea noastră și mai plăcută. Apartamentul este spațios, curat și foarte bine echipat, având toate facilitățile necesare în bucătărie. Am apreciat foarte mult zona liniștită în care este situat, oferindu-ne un mediu perfect pentru relaxare. De asemenea, locurile de parcare gratuite au fost un plus foarte binevenit. Recomand cu căldură acest apartament oricui dorește să viziteze Ocna Mureș.

Alex România
  • Casa Simescu II

Caransebeş, România

Scor mediu din evaluări: 7,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Un hotel de tranzit, unde poţi să stai o noapte să dormi. Jumate din mobilă este din perioada comunistă şi jumătate nouă. Patul este plin de gâlme. Este un hotel pet friendly şi spun că au curte interioară. Dar nu îţi poţi duce câinele acolo pentru că este închisă. Micul dejun a fost îndestulător.

• Secțiunea negativă a comentariului

Mobilă veche, curte inaccesibilă, miros de vechi, fără plase de ţânţari la geamuri.

Calin România
  • Pension Master

Sinaia, România

Scor mediu din evaluări: 9,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Pensiunea este situată în pădure ceea ce nu este o problemă pentru ca zilnic am parcurs trasee diferite pe jos fără nici o dificulatate. Zona este extrem de frumoasă și liniștită. Pensiunea dispune la parter de un spațiu mare care îl poți folosi pentru a lua masa confortabil.

• Secțiunea negativă a comentariului

Ar fi fost minunat daca in camera ar fi un aparat de cafea cu capsule sau la parter un aparat de cafea ceva mai performat pentru prepararea unei cafele mai calitativ.

Cristian Moldova
  • Hotel Nova Residence

București, România

Scor mediu din evaluări: 8,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatie ok raportat la pret, mai ales daca ai treaba in Popesti Leordeni, cred ca e cea mai buna varianta

• Secțiunea negativă a comentariului

Micul dejun slabut, sala de de mese la subsol si plina de cutii (parca e un spatiu de depozitare)

Costache România
  • Sport Hostel Cluj

Cluj-Napoca, România

Scor mediu din evaluări: 8,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatie frumoasa, linistita, aproape de un parc urias frumos, parcul tineretului.

Nu a fost cazul.

csillan1970 România
  • Novum Comfort

București, România

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locația frumoasa, ușor de găsit, curat, plăcut, frumos amenajat, conform pozelor.

• Secțiunea negativă a comentariului

Locul de parcare este contra-cost ...lucru care nu am văzut sa fie specificat nicăieri si m-a nemultumit sa trebuiasca sa platesc in plus. Cred ca ar fi bine sa menționați acest lucru în descriere, pentru a putea lua în considerare un cost suplimentar pe lângă costul cazării.

Oana România
  • premium suites Postavarului

Brașov, România

Scor mediu din evaluări: 9,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Fără mic dejun.Locatie superba.Recomand din suflet.

Panici Abhazia
  • Apart Parc Central Republicii 63