2. Португалія: відгуки про готелі

Португалія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Португалії

• Wonderful Shared Apartment in Alfornelos - NEAR METRO!

Лісабон, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Гарний інтерʼєр, зручні ліжка, все було чисто. Перевагою також є розташування поруч з метром, 20 хвилин до центру. У нас був номер з власною ванною, все було охайно і комфортно. Окрема подяка за кондиціонер

• Негативна частина відгуку

Житло має погану шумоізоляція, коли люди з інших кімнат або персонал щось роблять, все дуже добре чути в номері і буває заважає спати.

Відгук від 4 червня 2024 Дата проживання: Червень 2024
    Viktoriia Україна
  • Aquashow Park Hotel

Куартейра, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Все відмінно!!!! Чудовий персонал, умови, чистота. Сніданки просто неймовірно різноманітні, їжа на будь-який смак. Все супер. Комфортно, чудове місце для сім’ї з дітками

• Негативна частина відгуку

Трохи дорого обходиться вечеря.

Yana Португалія
  • Casa Branca Apartments by Wanderlust Madeira, vacation rentals

Фуншал, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Безконтактне поселення і виселення. Шикарний краєвид. Закрита територія з басейном. Було все необхідне. Тільки в нас не вийшло скористатися кавоваркою. Є парковка.

• Негативна частина відгуку

Диван був зламаний і це було трохи незручно

• Vila Rosário in Graça

Лісабон, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Софія була привітна і готова відповісти на всі запитання. Розказала як пересуватися містом, дала рекомендації ресторанам. Дуже вдячні!

Makarovych Україна
  • ANC Resort

Калура, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Сподобалось все,стиль,місцерозташування,вид з вікна,все було чудово.Дякуємо привітному персоналу.Хочу повернутися ще не один раз!

Oresta Україна
  • Campanhã porto

Середня оцінка за відгуками: 2
    • Позитивна частина відгуку

Розташування вдале, знаходиться біля автобусної станції в Порто. Якщо з великим багажем, швидко можна добратися.

• Негативна частина відгуку

Заздалегідь було зроблено запит про швидше заселення, проте коли ми прибули в зазначений час нікого на місці не було. Більше того ми були заселені через годину, ще й працівник зняв додаткову плату за швидше заселення чого не було. Також, на Booking було зазначено один час заселення, на що працівник хостелу, сказав що на сайті збрехали, а заселення всіх гостей відбувається ще на годину пізніше. В номері було брудно, стояла електронна плита, для якої не було ніякого посуду. Також працювали лише дві розетки у не зручному місці (біля ліжка розетки не працювали). Рушники були брудні і в плямах. На наше зауваження щодо чистоти рушників, працівник сказав, що так буває і не думав їх замінити поки ми не наполягли. Вода в душі була ледь тепла. Ціна за даний номер в час нашого поселення була значно завищена, і не виправдана. Схожа ситуація траплялася з іншими гостями цього хостелу, які прибували з дітьми і змушені були довго сперечатися з працівником щодо поселення.

Mariia Україна
  • local 4 Dreams

Середня оцінка за відгуками: 7,7
    • Позитивна частина відгуку

Безкоштовно пригощали кавою, чаєм та випічкою. Безконтактне поселення. Власна ванна кімната.

• Негативна частина відгуку

Був неприємний запах в номері і відчинивши вікно він посилювався.

• Casa dragão

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Чиста і простора спільна ванна кімната. На кухні можна було пригощатися кавою та тостами.

• Негативна частина відгуку

Дуже стара будівля, хоча автентична.Кімната маленька ,старі двері, висока стеля, на якій в коридорі і кімнаті була пліснява.

• Aqua Natura Madeira

Порту-Моніш, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Розташування, сніданок, персонал, безкоштовний доступ до басейнів.

• Негативна частина відгуку

Трохи застарілий ремонт місцями.

Відгук від 2 червня 2024 Дата проживання: Червень 2024
    Ivan Україна
  • houses&halfhouses historic street

Каміня, Португалія

Середня оцінка за відгуками: 7
    • Позитивна частина відгуку

Місце розташування. Близько до центру і до пляжу.

• Негативна частина відгуку

Немає інтернету. Не добрий запах в приміщенні. Немає пічки, є тільки мікрохвильова піч в коридорі. Для однієї людини в принципі місця було достатньо.

Plugina Нідерланди