2. Portugalsko - hodnotenia hotelov

Portugalsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Portugalsku

• Vila Maria Hotel - Adults Only

Albufeira, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi útulný, premyslene navrhnutý a moderný hotel. Menší hotel, zaručujúci súkromie, kľud a pokoj. Izby skvelo zvukovo odizolované. Veľmi zaujímavý dizajn izieb i hotela. Blízko pláže i centra mesta, a pritom na kľudnom mieste. Krásne prírodné pláže. Veľmi nápomocný, prozákaznícky a milý personál. Raňajky boli fajn, švédske stoly s možnosťou objednať si omeletu, či volské oká. Oceňujem čerstvé ovocie a fresh, rovnako ako výbornú kávu. Potešil ma bezkofeínový variant kávy, aj pestrá ponuka rastlinných mliek. Infinity bazén na streche s výhľadom na oceán a ležadlami, bazénový bar s ponukou miešaných nápojov. Cítili sme sa veľmi pohodlne, vítaní a hotel prekonal naše očakávania. Ďakujeme za krásny pobyt.

• Negatívna časť hodnotenia

Ak by som mohla dať tip - matrace boli pre nás veľmi mäkké (ale to je vec osobných preferencií). Privítala by som viac čerstvej zeleniny na raňajkách.

Beáta Slovensko
  • Hotel Sete Cidades

Ponta Delgada, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milé a ochotné pani na recepcii. Manželke požičali fén a poskytli stoličky na balkón. Upratovanie každý deň. Raňajky jednoduché ale postačujúce. Je to rušná ulica,tak treba počítať so zvýšeným hlukom. Hneď vedla je pekáreň,kde si môžete kúpiť čerstvé pečivo a sladkosti za veľmi nízke ceny. Blízko do centra a do prístavu. Súkromne parkovisko v cene je super. Určite by sme sa tam ešte vrátili. Ale informovali nás,že hotel bude od decembra 2 roky zavretý,kvôli rekonštrukcii. Ešte raz vďaka milím a sympatickým paniam na recepcii. 🌹😄👍.

Ladislav Slovensko
  • FLH Baixa Cozy Apartments

Lisabon, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

lokalita super, v pesej blizkosti je Praca Comerciale, vela pamiatok, priamo na ulici je niekolko vybornych restauracii, odkial ide trochu hluk do polnoci, potom uz to bolo lepsie. v blizkosti su aj zastavky autobusu alebo metra. byt ma priestrannu spalnu, dobru postel, velky ulozny priestor na oblecenie, televizor, velku chladnicku, umyvacku riadu, pracku, ta je sice so susickou, ale ten program nam nefungoval, je tam klimatizacia, zakladne vybavenie kuchyne, aj rychlovarna konvica na vodu.

• Negatívna časť hodnotenia

dvere na sprchovom kute naozaj potrebuju opravu, zle zatvaranie, potom mate vodu vsade, pracka je so susickou, ale program na susenie sa nam ani raz nepodarilo spustit (stacil by aspon dodatocny susiak na pradlo), gauc v izbe ma naozaj zle matrace, nepohodlne sedenie, potrebovalo by vymenit, ale vacsinu casu sme boli vonku, tak sme ho az tak nepotrebovali vyuzivat. kupelna by potrebovala trochu lepsie umyt

Eva Slovensko
  • Porto Smart Apartments - Downtown

Porto, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Blízkosť centra (cca 20 minút chôdze) so všetkým, čo k tomu patrí. V bezprostrednej blízkosti je možnosť kúpiť si potraviny, a na opačnej strane parku je kaviareň BUuh! s úžasnou atmosférou. Stanica metra Trindade v blízkosti. Linkou E odtiaľ priamo na letisko za cca 40 minút.

• Negatívna časť hodnotenia

Nemôžem povedať, že sa mi niečo nepáčilo. Mám len nejaké návrhy - Vhod by padol vešiak na mokré bundy. Tiež niečo na zavesenie ostatných mokrých vecí mimo skrine. Pre hostí pripomienka na úhradu dane za pobyt (ja som na to pozabudla, a musela som to riešiť dodatočne). Ako ženy sme trochu pozerali na okná, že možno by už bolo fajn ich umyť :).

Jana Slovensko
  • AirPorto Hostel

Maia, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi blízko letiska Ubytovanie do polnoci pri neskorých letoch Raňajky formou balíčka pri skorom odchode Čiste posteľné prádlo

Tenké steny

Ohodnotené: 30. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Ivana Slovensko
  • Sincerely Lisboa

Lisabon, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Stred mesta, vyhlad zo strechy, sukromie a vlastna pekna kupelna, pohodlna postel :-)

nič

Ohodnotené: 30. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Tomáš Slovensko
  • FLH Viola Market Flats

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Nemate kluce, ale kod od brany a dveri, takze sa nemusite starat o kartu, alebo kluce

Monika Slovensko
  • Boa Nova House

Ponta Delgada, Portugalsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Velky priestor , super parkovanie , klud a pokoj. Vecer sa da sediet aj na zahrade 👍

Nic

Lukas Slovensko
  • Stay In Virtudes I

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Moderny apartmán, vela priestoru, 2x kupelna, garaz, balkon, uplne vybavenie kuchyne

Ohodnotené: 28. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Martin Slovensko