2. Malezja – opinie o hotelach

Malezja Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Malezji

• BUSHMAN TIOMAN

Tioman, Malezja

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Miejsce jest magiczne. Spokój, cisza, plaża ze złotym piaskiem i piękne morze. Niema tłumów(byliśmy w końcu maja)Jedzenie w restoracji Bushman jest pyszne, my byliśmy też w innych restauracjach ale ta naprawdę jest super, można nic innego nie szukać. Żadnych sandfly na plaży nie wiedzieliśmy. Na nogach można dotrzeć do 2 wodospadów w jungle, przepiękne. A to tylko godzinka spaceru. Hotel też organizowuje fajne wycieczki wokól wyspy, u nas były niesamowite wyjazdy na coral island i w drodze zobaczyliśmy dużo delfinów. Chłopaki z naszej łódzi byli bardzo sympatyczni. Polecamy. Miejsce dla duszy. Personel jest bardzo miły. Napewno wrócimy

Wszystko super

Nadiia Szwajcaria
  • D'Green Hotel Kuching

Kuching, Malezja

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Super lokalizacja. Wszędzie blisko, główne atrakcje, sklepy, restauracje w pobliżu. Blisko przystanku autobusowego 103, którym bezpłatnie można dojachac na lotnisko i do Semenggoh. Wcześnie rano w okolicy otwarte knajpki bez problemu można zjeść śniadanie. W obiekcie i pokoju bardzo czysto. Codziennie wymieniane ręczniki, uzupełniania woda. Lokalizacja hotelu 15 minut od przystanku autobusowego z którego można za 1RM dojechać do Parku Narodowego Bako. Bez problemu można zostawić bagaż po wymeldowaniu do przechowania. Personel bardzo życzliwy. Generalnie dla nas wszystko idealne.

Katarzyna Polska
  • Hilton Garden Inn Kuala Lumpur - South

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Hotel na wysokim poziomie. Czysto. Na ostatnim piętrze znajduje się restauracja, basen, taras widokowy z super widokiem m.in. na Petronas Towers czy wieżę telewizyjną. Śniadania urozmaicone. W pokoju lodowka, sejf, wygodne łóżka. Miła obsługa.

Jarosław Polska
  • The Westin Langkawi Resort & Spa

Kuah, Malezja

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Piękny hotel z wspaniałą obsługą, piękne baseny, pokój wygodny i przyjemny.Ładny wystrój.Sniadania bardzo dobre i bardzo rozmaite. Malezja to cudowny kraj z bardzo życzliwymi mieszkańcami 🙂

Brak

• citizenM Kuala Lumpur Bukit Bintang

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła i pomocna obsługa, otwarte lobby, dobre śniadania, czystość. Bardzo dobre położenie.

Słabe wygłuszenie pokojów.

Ocena dodana: 30 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Wlodek Polska
  • Kuching Transit Inn

Kuching, Malezja

Średnia ocena: 6,8
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja blisko lotniska, możliwość późnego zameldowania się.

• Negatywna część opinii

Bardzo poplamiona pościel, brak dźwiękoszczelności w drzwiach. Wszystkie hałasy z korytarza do biegają do pokoju tak jakbyś spał przy otwartych drzwiach. Słychać dosłownie wszystko. Stosunek ceny do jakości oferowanych pokoi nieadekwatny. Za takie warunki cena bardzo wygórowana.

Katarzyna Polska
  • The Platinum 2 Kuala Lumpur by LUMA

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Piękny i nowoczesny hotel z cudownym basenem na 51 piętrze.

Wszystko🙂 , obsługa, styl hotelu

• StarQ Hotel Kuala Lumpur

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Hotel tani i w samym centrum miasta polecam !!!

Ocena dodana: 30 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Radek13222 Polska
  • Seaview High Floor Danga Bay 3BR by Our Stay

Johor Bahru, Malezja

Średnia ocena: 8

Lokalizacja,i widok

• Negatywna część opinii

Można lepiej umyć lazienkę, ponieważ mieszkanie jest piękne i to będzie wielkim atutem jeśli na to zwrócą uwagę

Nadiia Szwajcaria
  • The Platinum 2 Kuala Lumpur by LUMA