2. Japán hotelértékelések

Friss értékelések Japánban levő hotelekről

• Comfort Hotel Tokyo Higashi Nihombashi

Értékelési pontszámok átlaga: 8,3
    • Értékelés kedvező része

Minden rendben volt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek reggel európai szemmel is felismerhetőek =D és finomak voltak. A reggeli friss turmixokért külön plusz jár! A hotel alatt volt egy 7eleven és a metró lejáró is. Főúton volt de csendes volt a szoba. A szoba maga nem volt túl nagy de tudtuk, így nem lepődtünk meg. Mivel korán reggel mentünk mindig és este érkeztünk vissza alvásra tökéletes volt! Minden nap hoztak volna új törülközőt de mi nem vettük igénybe. Italautomaták vannak 2 szinten is így ha szomjasak lettünk elég volt 1 emeletet lemenni. A földszinten van lehetőség ingyenesen lezárni a bőröndöt és nem kell csomagautomatát kifizetni. Központi helyen volt a hotel, közel a Skytree-hez és minden máshoz is. Nekünk egy régebbi típusú átalakítónk volt, de a hotelben tudtak adni olyat ami jó lesz. Akár esernyőt is tudunk kérni ha olyan lenne az idő.

• Értékelés kedvezőtlen része

Igaz a tv nekünk csak alapzajként szokott üzemelni és esetleg a helyi csatornákat érdekesség gyamánt nézzük és nincs rá nagyobb szükség de sajnos külön fizetni kellett volna egy gépben azért, hogy legyen valamilyen adás.

Vivien Magyarország
  • Toyoko Inn Osaka Yodoyabashi-eki Minami

Értékelési pontszámok átlaga: 8,1
    • Értékelés kedvező része

Nagyon szuper volt minden! A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A hotel a főút mellett volt, a metró pár perc távolságra volt. A közelben több étterem és boltok is voltak. Az átalakítónk régebbi volt, de kaptunk kölcsön olyat ami jó lesz nekünk. A reggeli nagyon japán stílusú volt, de nagyon finom volt minden, csak ismerkedtünk az ételekkel. De európai szemmel nagyon érdekes volt =D A szoba nem volt nagy de tudtuk a foglalásnál. Reggel korán mentünk mindig és este értünk vissza így alvásra tökéletes volt! A földszinten italautomaták, mosógép és mikró is volt. A boltban vásárolt ételt könnyen megtudtuk melegíteni.

Vivien Magyarország
  • SkyHotel Kikukawa 駅徒歩2分

Értékelési pontszámok átlaga: 9,3
    • Értékelés kedvező része

A szállás pazar volt, tisztaság fogadott, a szállásadó kedves vot. A megközelíthetősèg nagyon jó volt, közel a metró állomás. Kilátás a Tokio sky tree-re az ablakból. Mindenkinek ajánlom.

2024. június 3. az értékelés napja 2024. május a tartózkodás időszaka
    Zsoltné Magyarország
  • Comfort Hotel Hiroshima Otemachi

Hirosima, Japán

Értékelési pontszámok átlaga: 8
    • Értékelés kedvező része

Nagyon jó helyen volt el lehetett sétálni az atombomba emléparkhoz. Az átlagnál változatosabb volt a reggeli és európaibb. Villamossal könnyű eljutni az állomáshoz.

• Értékelés kedvezőtlen része

Nagyon kicsi ⁹a szoba még egy éjszakára is kényelmetlen volt, ugyanígy a fürdőszoba is. Szóval, komfort nem volt.

2024. június 2. az értékelés napja 2024. június a tartózkodás időszaka
    Judit Magyarország
  • Toyoko Inn Osaka Yodoyabashi-eki Minami

Értékelési pontszámok átlaga: 8,1
    • Értékelés kedvező része

Bőséges reggeli, a szálloda közel van a központhoz, jó közlekedéssel. A recepción a tisztálkodáshoz, szépítkezéshez sok ingyen elvihető termék található.

Bianka Magyarország
  • The Royal Park Hotel Kyoto Shijo

Kiotó, Japán

Értékelési pontszámok átlaga: 8,9
    • Értékelés kedvező része

Nagyon jó helyen lévő szálloda. Közel a belváros, a metro, éttermek és boltok. A szálloda alatt lévő bárban minőségi reggelit lehetett fogyasztani.

• Értékelés kedvezőtlen része

Első nap a recepción a hölgy metroval küldött minket a belváros felfedezésére, miközben kb 6 perc gyalog. Tovább tartott míg megtaláltuk a megfelelő metro vonalat és jegyet vettünk rá, ami egyébként 1 megállóra volt. A másik kényelmetlenség, hogy pont a szobám előtt volt a folyosón a hangszóró (a folyosón folyamatosan zene ment) ami nagyon zavaró volt, mert behallatszott a szobába.

2024. június 3. az értékelés napja 2024. május a tartózkodás időszaka
    Zsolt Magyarország
  • Hotel Keihan Tenmabashi Ekimae

Értékelési pontszámok átlaga: 8,7
    • Értékelés kedvező része

A reggeli elfogadható volt. Közel volt a metró. Jók voltak az ágyak,csendes környezetben lehetett pihenni.

• Értékelés kedvezőtlen része

Reggelinél nem volt sajt. A kávégépnél sokan torlódtak fel.

2024. június 4. az értékelés napja 2024. június a tartózkodás időszaka
    Attila Magyarország
  • Keio Presso Inn Shinjuku

Értékelési pontszámok átlaga: 7,8
    • Értékelés kedvező része

Bőséges reggeli, kényelmes ágy, udvarias személyzet

• Értékelés kedvezőtlen része

Kissé távolabb van az állomástól,metrótól,de van busz, végül is minden ok.

2024. június 2. az értékelés napja 2024. június a tartózkodás időszaka
    Karoly Románia
  • Mitsui Garden Hotel Kyoto Shijo

Kiotó, Japán

Értékelési pontszámok átlaga: 8,4
    • Értékelés kedvező része

Jó elhelyezkedés. Közeli metró,busz elérhetőség.

Kevés metrójárat.

2024. június 4. az értékelés napja 2024. május a tartózkodás időszaka
    Attila Magyarország
  • HOTEL UNIZO Osaka Umeda

Értékelési pontszámok átlaga: 8,2
    • Értékelés kedvező része

Központi helyen a pályaudvar mellett van

• Értékelés kedvezőtlen része

A szoba közvetlenül a sínek mellett van, ahol percenként mennek a vonatok - és mindegyiket hallani. Amikor szoba cserét kértem, először azt a választ kaptam teltház van, majd a dohányzó szinten kaptam egy kisebb szobát. Ami nagyon büdös volt. Kompenzációt nem kaptam.

2024. június 4. az értékelés napja 2024. május a tartózkodás időszaka
    Zsolt Magyarország