Włochy Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach we Włoszech

• ELISART 2

Alghero, Włochy

• Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja, w samym centrum miasta, mieszkanie w apartamentowcu na I piętrze, blisko do przystanków autobusów w różne strony Sardynii. Gospodarze bardzo przemili, obydwoje. Pokoje urządzone trochę na styl grecki, lub nasz wczesny okres lat 90tych. Blisko do lidla, około 500m. Z ekspresu do kawy można korzystać o każdej porze dnia i nocy. Duża kuchnia do korzystania na spółę z gospodarzami.

artur Polska
  • Oleandro Apartment - Featuring a Private Garden and Access to 5 Pools

Desenzano del Garda, Włochy

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Apartament położny jest na terenie zamkniętego osiedla, posiada przynależny ogród , ponadto na terenie znajduje sie basen , na pewno dodatkowym atutem jest podziemny parking ! Bardzo sympatyczny właściciel !

Krzysztof Polska
  • Five Roses Bed & Breakfast

Piza, Włochy

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Czystość Lokalizacja Pani gospodarz była super Świetne śniadanie Wszystko nowe Duży i ładny pokój Bardzo wygodne łóżko Możliwość dostawienia porzeczka dla dziecka Przechowanie bagaży

Nic, świetne miejsce

Mateusz Polska
  • Agriturismo Maramaldo - Happy Rentals

Castelfiorentino, Włochy

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Piękna okolica i widoki. Klimatyczny domek. Typowo włoski. Lokalizacja bardzo schowana od całego świata. Bardzo dobra obsługa z strony opiekuna obiektu gdy pojawiły się problemy.

• Negatywna część opinii

To że nie było możliwe mycie się jednocześnie i używania piekarnika. Instalacja elektryczna padła nam 4 razy w przeciągu 6 dni. Już nawet nauczyłem się ja resetować samodzielnie. Na tygodniowy pobyt dostaliśmy jedna tabletke do zmywarki. Jednocześnie jeżeli zakładamy że raz umyjemy rzeczy przez tydzień to czemu były tylko 4 komplety sztućców i naczyc. Albo więcej zastawy albo więcej tabletek.

Jędrzej Polska
  • B&B Casa Wanda since 1999

Riva del Garda, Włochy

• Pozytywna część opinii

Wszystko w jak najlepszym porządku. Miejsce godne polecenia. Smaczne śniadania, schludnie i czysto, codziennie sprzątane pokoje. Miły, pomocny właściciel. Polecam👍

Ewelina Polska
  • Villaggio Colombare

Sirmione, Włochy

Średnia ocena: 3,7
    • Pozytywna część opinii

Kompleks ładny, zadbany, dobrze zorganizowany. Personel uprzejmy i uczynny, zwłaszcza w restauracji przy basenach, Kristiano zawsze uśmiechnięty :)

• Negatywna część opinii

Bardzo słabym punktem jest płatne wifi i falany zasięg- praktycznie nie mogłam korzystać z własnego internetu

Katarzyna Polska
  • Bibi's House

Bolonia, Włochy

• Pozytywna część opinii

Klimatyczne, miłe miejsce. Idealna lokalizacja Ps obok jest lodziarnia z prawdopodobnie najlepszymi lodami na świecie :)

Karina Polska
  • Hotel Capo Reamol

Limone sul Garda, Włochy

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Bardzo czysto,pyszne śniadania ,ogromny taras z widokiem na jezioro , bardzo blisko do kładki pieszo rowerowej.

Wszystko ok

Artur Polska