2. Франція: відгуки про готелі

Франція Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Франції

• Superb 1 bedroom flat Longchamp Palace area

Марсель, Франція

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Хороше розташування в центрі, 20-25 хвилин до порту пішки. Зручно було отримати ключі. Квартира досить простора у красивому старому будинку, всередині обладнана всім необхідним. Була і праска і дошка для прасування. В кухні було все - від тостера до кавомашини і стікерів з кавою, різна крупа, олія приправи і спеції. Можна готувати їжу і не купувати таких дрібних інгредієнтів. Це дуже зручно. Сусіди нормальні. Район спокійний.

• Негативна частина відгуку

Було чиєсь засохле волосся на тумбочці, але це не критично. Загалом було чисто. В основному.

Відгук від 3 червня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Olena Україна
  • Hôtel Maât Etoile

Париж, Франція

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Розташування дуже вдале - до багатьох видатних місць від 15 до 45 хвилин пішки. Поруч є кав'ярні, магазини. Ліжко дуже сподобалось - спина не боліла після нього. Кімната невелика, але чиста, охайна та комфортна. Своя ванна кімната. На сніданок ми купували лише каву, яка була смачна, про їжу не питали, але тому що я читала на сайті, що їжу вони не продають. Персонал ввічливий.

• Негативна частина відгуку

Єдиний мінус - це двері у ванну кімнату. Вони не відчиняються, як звичайні, а від'їжджають у бік і трошки не співпадає ширина двері та пройому, на сантиметр, завдяки чому залишається щілина.

Панчишко Україна
  • Holiday Inn Express - Bordeaux - Lormont, an IHG Hotel

Лормон, Франція

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Чисто , ввічливий персонал. А ще у нас трапилась пригода . Я забула при виїзді свій IPad . Так як не знаємо французької подзвонити не могли до готелю. Скористались електронною поштою. На яку відразу відповіли і запевнили що мій планшет чекатиме мене на рецепції. Коли на при кінці дня я повернулась мені його віддали. За що я їм щиро вдячна

Valentyna Україна
  • Les Chambres d'Hôtes d'Alice Dior

Blacé, Франція

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже приємні господар, господиня, і їхні собачки. Нас зустрічали і проводжали як хороших друзів. Хоч заселилися пізно, після 20:00 та нам всеодно запропонували подати вечерю-це був справжній ресторан, неперевершені смаки всіх страв. Види з готелю це насолода для очей, свіже повітря, спів птахів. Все пройшло якнайкраще, дякуємо!

Віка Україна
  • NinaT5 Disney Paris 8voyageurs jardin parking WiFi

Pomponne, Франція

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Апартаменти знаходяться в 25 хвилинах від Раris Est, зручно дістатися. Просторі 4 спальні з двоспальними ліжками, простора вітальня, 1 ванна кімната та санвузол (дуже маленький). WI-FI достатній для зв'язку. Посуд є весь, як і техніка.

• Негативна частина відгуку

За наявності посудомийної та пральної машини, не було миючих засобів для їх використання. Цвіль у ванній кімнаті через непрацюючий в ній вентилятор. Комахи, такі як мурахи та інші жуки можуть бути вашими сусідами. Рушники лише по одному для кожного гостя, це замало. Паперові рушники/серветки/ганчірка для протирання столу - їх також не було, це дрібниця, але для комфортного перебування необхідна. Та й дискотека до 6 години ранку внизу у сусідів - це вишенька на торті.

Alona Україна
  • Hotel Touraine Opera

Париж, Франція

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Готель дуже сподобався, повернемося ще! Все необхідне є, чистий, затишний, новий ремонт, хороша звукоізоляція, привітний персонал. Окреме дякую менеджеру Людмилі❤️🇺🇦

Kolomiiets Україна
  • Hotel Ibis Budget Lyon Eurexpo -

Шасьє, Франція

Середня оцінка за відгуками: 7,2
    • Позитивна частина відгуку

Чиста постіль та рушники, персонал розуміє багато мов, допомогли з питаннями що виникли, парковка прямо біля готелю

• Негативна частина відгуку

Були круги плісняви на стелі в номері

Oksana Україна
  • !NEW! Disney/Paris - 50m RER A

Нуазі-ле-Гран, Франція

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Помешкання в цілому добре і комфортне 100% так як на фото!!!!

• Негативна частина відгуку

На кухні немає жодного рушника,також сьогодні була велика проблема з виносом сміття так як не працював ліфт щоб можна було дістатися до підвального приміщення.

Vitalii Велика Британія
  • ibis budget Marseille Aeroport Provence

Мариньян, Франція

Середня оцінка за відгуками: 6,8
    • Позитивна частина відгуку

Чистота і розташування до аеропорту

• Негативна частина відгуку

Можна було б більш детально розставити показники, бо трошки блукали, перш ніж знайти готель.

Відгук від 3 червня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Olena Україна
  • LA MARIEFACTURE - Comme sous les toits

Сент-Авольд, Франція

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Ремонт та комплектація квартири.

• Негативна частина відгуку

Було брудно та не працював злив туалету.

Dmytro Польща