2. Španielsko - hodnotenia hotelov

Španielsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Španielsku

• Hotel Doña María

Sevilla, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ak chcete navštíviť Sevillu, určite sa ubytujte v tomto hoteli (pre istotu si pýtajte okno do dvora). Všetko vybavenie a nábytok hotela je v historickom maurskom štýle, čo perfektne dokresľuje atmosféru miesta. Hotel sa nachádza priamo v historickom centre pri katedrále a veži Giralda. Odtiaľto sa dostanete do všetkých pamiatok a prekrásnych miest v Seville peši - do Alcazaru, na Plaza España, do Akvária, do parkov, na vystúpenia flamenco, či pod Metropol Parasol "La Setas Sevilla" Úplným bonusom je bar a bazén na streche hotela (osušky na kúpanie nájdete na izbe, netreba si nič brať so sebou)

Všetko bolo OK

Mária Slovensko
  • Charmsuites Nou Rambla

Barcelona, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

výhodná cena oproti aktuálnym cenám, kupovala som to s časovým predstihom, lokalita super, všetko veľmi blízko, metro zastávka hneď za rohom, velký apartmán a nič nám nechýbalo, lebo sme si prečítali hodnotenia vopred a chýbajúce veci si samy vopred zabezpečili, mali sme dostatočné sukromie, my sme nemali žiadny hluk, lebo sme mali apartmán otočený do dvora, čo nám vyhovovalo

• Negatívna časť hodnotenia

žiadna terasa ani balkon, ako bolo uvedené na bookingu, služby recepcie nulové, check out len o 11:00, skôr sa nedá, dovtedy nie je nikto na recepcii, takže sme sa nemohli odubytovať ráno a využiť posledný deň podľa nášho programu, ale museli sme čakať do 11:00...chýba kavovar a hygienické potreby, ktoré sú uvedené na bookingu

Michaela Slovensko
  • Holihome Rambla 24

Alicante, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Apartman bol utulny. Bazen na streche je uzasny. Lokalita v strede mesta bola pohodlna co sa tyka sluzieb a restauracnych zariadeni. Ulica je pomerne rusna. Pristupy do apartmanoceho domu a apartmanu su cez kody. Co je velmi prakticke ze nemusite nosit so sebou kluce/karty

Veronika Slovensko
  • Hostal El Paraiso Playa Alicante

Alicante, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 6,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Rýchla dostupnosť. Cena odpovedá kvalite ubytovania. Musím vyzdvihnúť,že bolo naozaj čisto. More kúsok cez cestu, čiže dobrá poloha ubytovania.

• Negatívna časť hodnotenia

Bolo uvedené,že nefajčiarske miesto, ale po príchode na izbu bolo cítiť, že sa tam dosť fajčilo. "Papierové" steny sú výsledkom toho, že bolo počuť skutočne všetko z vedľajších izieb. Ale jedna noc sa prežiť dá.

Elena Slovensko
  • Casa Rural La Chata by Vivere Stays

Valsain, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ano snídaně nám chutnala cítili jsme se tam jako doma.Vesnička je krásná , tichá s výhledem na hory, prostě boží na relax.

Tesar Česká republika
  • Granada I Apartments

Patalavaca, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Príjemný personál, prakticky zariadený a čistý apartmán, výborná poloha ubytovania, nádherný výhľad na oceán.

Antónia Slovensko
  • BLUESEA Anba Romaní

Cala Millor, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Poloha pri pláži, rozmanitosť jedál, časté upratovanie, milý personál

• Negatívna časť hodnotenia

Hlučné bary a karaoke v okolí, zvončeky na izbách, pretože nám vždy personál okolo obeda zvonil alebo klopal, že idú upratovať, neboli tam žiadne tabuľky nerušiť.

Nikol Slovensko
  • BQ Belvedere Hotel

Palma de Mallorca, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Jedlo vynikajuce, izby ciste. Vsetci sa usmievaju a su napomocni.

• Negatívna časť hodnotenia

Na recepcii by sa hodila osoba navyse, ked doslo viac hosti, dlho sa cakalo. Aj lepsia anglictina by bodla, ale celkovo v poho.

Lenka Slovensko
  • TAIGA Conil

Conil de la Frontera, Španielsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo super a všetko sa nám páčilo.

Karin Slovensko
  • Santuari de Lluc